Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Пятница, 20.04.2018, 05:50
|
RSS
Меню сайта
Мини-чат
Главная » 2012 » Август » 27 » Новий порядок відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України
21:05
Новий порядок відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ


НАКАЗ

22.06.2012
м. Київ
N 758

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
18 липня 2012 р. за N 1206/21518

Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого Указом Президента України від 08 квітня 2011 року N 446,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України (далі - Порядок), що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного казначейства України від 02 грудня 2002 року N 221 "Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державного казначейства України", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 17 грудня 2002 року за N 976/7264 (зі змінами).

3. Департаменту державного бюджету Міністерства фінансів України (Лозицький В. П.) та Управлінню методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку та звітності Державної казначейської служби України (Сушко Н. І.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Управлінню комунікацій (Прес-служба) (Косарчук В. П.) у десятиденний строк з дня державної реєстрації цього наказу в Міністерстві юстиції України забезпечити його оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України в мережі Інтернет.

5. Уповноважити надавати роз'яснення з питань застосування Порядку Державну казначейську службу України.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра фінансів України Мярковського А. І. та Голову Державної казначейської служби України Харченка С. І.

 

Міністр
Ю. Колобов
ПОГОДЖЕНО:
 
Голова Державної служби України
з питань регуляторної політики
та розвитку підприємництва

М. Ю. Бродський


Завантажити порядок

Просмотров: 7513 | Добавил: EVGENIY | Рейтинг: 2.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Поиск по сайту
Copyright MyCorp © 2018 | |