Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Пятница, 20.04.2018, 04:08
|
RSS
Меню сайта
Мини-чат
Главная » 2012 » Февраль » 26 » Зміни в поданні звіту за формою Ф4-ФСС з ТВП (нова форма - оновлений порядок заповнення)
00:40
Зміни в поданні звіту за формою Ф4-ФСС з ТВП (нова форма - оновлений порядок заповнення)
Постанова ФСС з ТВП від 16.11.2011 р. №56 «Про затвердження Змін до Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням»
ФСС з ТВП вніс зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (постановa правління ФСС з ТВП від 18.01.2011 р. №4).

Зокрема, у новій редакції викладено додаток 1 до зазначеного Порядку «Звіт по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» (ф. Ф4-ФСС з ТВП).

Звіт Ф4-ФСС з ТВП за новою формою застосовується починаючи зі звіту за І квартал 2012 року, складається наростаючим підсумком з початку року в гривнях з копійками та подається до органів Фонду не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця.

Відповідних змін зазнали і розділ V Порядку, який встановлює порядок заповнення форми Ф4-ФСС з ТВП, та розділ VІ Порядку, який встановлює порядок заповнення звіту за формою Ф14-ФСС з ТВП.
Просмотров: 5658 | Добавил: GalinaT | Рейтинг: 2.8/8
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Поиск по сайту
Copyright MyCorp © 2018 | |