Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Четверг, 22.03.2018, 16:48
|
RSS
Меню сайта
Мини-чат
Главная » 2012 » Февраль » 20 » ІНДЕКСУВАТИ НЕОБОРОТНІ АКТИВИ ЗА 2011 РІК НЕ ПОТРІБНО
22:47
ІНДЕКСУВАТИ НЕОБОРОТНІ АКТИВИ ЗА 2011 РІК НЕ ПОТРІБНО

Як відомо, у п. 1.7 Інструкції з бухгалтерського обліку необоротних активів бюджетних установ, затвердженої наказом Держказначейства від 17.07.2000 р. № 64, передбачено проведення індексації первісної (відновлювальної) вартості груп необоротних активів протягом I кварталу наступного звітного року згідно з коефіцієнтом індексації, який визначається за такою формулою:

Кi = [I(а - 1) - 10] : 100, де I(а - 1) — індекс інфляції року, за результатами якого здійснюється індексація.

Якщо значення Кi не перевищує одиниці, індексація не здійснюється.

За даними Держкомстату, індекс інфляції за 2011 рік склав 104,6 %, отже, коефіцієнт індексації, розрахований згідно із зазначеною формулою, дорівнює 0,946.

Оскільки коефіцієнт індексації не перевищує одиниці, індексація первісної (відновлювальної) вартості груп необоротних активів за 2011 рік бюджетними установами не здійснюється.

Просмотров: 4777 | Добавил: EVGENIY | Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 9
8  
Що робити з непридатними основними засобами, придбаними до 2005 року за ціною до 1000грн.?

9  
Якщо 113 рах. - списувати, а якщо 104,106 - то чекати 10 років

5  
Вибачте, будь-ласка, за мою таку наполегливість у цьому питанні, але хочеться для себе уже остаточно прояснити усю методологію на майбутнє. Я задалась ціллю з’ясувати для себе де ж істина... За даними Держ.служби статистики України існує, як найменше, три види індексів інфляції, а саме: індекс споживчих цін за 2011 рік – до грудня попереднього року (104,6%), до відповідного місяця попереднього року (104,6%) та до відповідного періоду попереднього року (108,0%). З неоднозначним значенням цього показника я зіткнулась в минулому році, намагаючись вияснити де ж істина, відшукала на сайті держкомстату телефон консультанта та звернулась по допомогу. Таким чином я отримала інформацію, що за основу я повинна брати саме показники індексу інфляції до відповідного періоду попереднього року, який в 2011 році склав 108,0%. Я розумію що отримання такої інформації не є законодавчим документом і не може бути 100% вірною, тому стала шукати хоча б якусь наявність інформації, яка б переконала мене в тому, який із цих показників ми повинні розглядати для розрахунку коефіцієнта інфляції основних засобів. Однозначної інформації мені не вдалось отримати, тому звертаюсь по Вашу допомогу. Якщо Ви володієте такою інформацією, поділіться, будь-ласка. Буду дуже вдячна.

6  
Якщо ви зайдете в розділ індексація зарплати то в другому стовбчику будуть індекси інфляції, чесно кажучі я сам шукав їх тільки що на сайті статистики та не знайшов! Але самі ці індекси використовуються! Я мабудь так само ваші сумніви не розвію sad можливо з часом якщо знайду щось то вам напишу smile

7  
Большое спасибо!

1  
Доброго дня! Підскажіть, будьти ласкаві, на який індекс інфляції за 2011рік ви орієнтуєтесь? Відповідно даних Державної служби статистики України (Індекси споживчих цін на товари та послуги у 2011 році до відповідного періоду попереднього року) - індекс споживчих цін за січень- грудень 2011 року складає 108,0% - коефіцієнт індексації у цьому випадку становить 0,98, що теж менше одиниці, звичайно, але питання в іншому: зорієнтуйте, будь-ласка, на ваші дані. Буду вдячна.

2  
Це сума індексів інфляціїї кожного місяця! В цьому році вона дорівнює 104,6%

3  
Дякую. Дайте, будь-ласка, зсилку звідки ця інформація. Тому що я взяла інформацію на офіційному сайті Держкомстату ukrstat.gov.ua, у розділі "статистична інформація", керуючись консультацією, безпосередньо, працівників інформаційного відділу статистичної служби. Дякую.

4  
Ця інформація безпосередньо взята з журналу Бюджетна бухгалтерія, але я перевіряв ії в ліга закон там така сама інформація, я взагалом користуюсь ліга закон!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Поиск по сайту
Copyright MyCorp © 2018 | |