Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Вторник, 20.03.2018, 18:35
|
RSS
Меню сайта
Мини-чат
Главная » 2011 » Декабрь » 12 » Зміни до Порядку № 116
12:02
Зміни до Порядку № 116
Прийнята постанова Кабінету Міністрів України
від 7 грудня 2011 р. N 1253
ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України з питань оцінки майна
Цим документом унесено зміни до Порядку визначення розміру збитків від розкрадання, нестачі, знищення (псування) матеріальних цінностей, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 22 січня 1996 р. N 116:
1) пункт 2 викласти в такій редакції:

"2. Розмір збитків від розкрадання, нестачі, знищення (псування) матеріальних цінностей визначається шляхом проведення незалежної оцінки відповідно до національних стандартів оцінки. У разі визначення розміру збитків, що призвели до завдання майнової шкоди державі, територіальній громаді або суб'єкту господарювання з державною (комунальною) часткою в статутному (складеному) капіталі, розмір збитків визначається відповідно до методики оцінки майна, затвердженої Кабінетом Міністрів України.";

2) пункти 3 - 9 виключити.
Також у Методику оцінки майна, затверджену постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 р. N 1891 унесено зокрема зміни:
1. Ця Методика застосовується для проведення оцінки майна у таких випадках:
- визначення розміру збитків, що призвели до завдання майнової шкоди державі, територіальній громаді або суб'єкту господарювання з державною (комунальною) часткою в статутному (складеному) капіталі, у разі необхідності обґрунтування наявності або установлення фактів розкрадання, нестачі, знищення (псування) майна

Методику доповнено розділом такого змісту:

"Визначення розміру збитків, що призвели до завдання майнової шкоди

103. Положення цього розділу застосовуються для визначення розміру збитків, що призвели до завдання майнової шкоди державі в особі державних органів, державних підприємств; територіальній громаді в особі органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств або суб'єкту господарювання з державною (комунальною) часткою в статутному (складеному) капіталі (далі - особа, якій завдано збитків), у разі необхідності обґрунтування наявності або установлення факту розкрадання, нестачі, знищення (псування) майна (далі - пошкоджене майно).

104. Визначення розміру збитків здійснюється шляхом проведення незалежної оцінки. У разі коли державний орган або орган місцевого самоврядування є замовником проведення такої оцінки, виконавець оцінки обирається на конкурсних засадах в порядку, що встановлюється Фондом державного майна.

и т.д и т.п.
Просмотров: 1203 | Добавил: Klava | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Поиск по сайту
Copyright MyCorp © 2018 | |