Перевиконання бюджету - Форум

Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Пятница, 02.12.2016, 23:06
|
RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум » Діяльність органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб » Місцеве самоврядування » Перевиконання бюджету (як порахувати)
Перевиконання бюджету
Pittrice13Дата: Воскресенье, 07.07.2013, 16:26 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 49
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго часу,
підкажіть- як порахувати виконання ( перевиконання) бюджету за перше півріччя? Поки що розумію так-планування надходжень ( по кошторису, зі змінами, на звітну дату) у процентному відношенні до касових видатків? ( Це напевно буде по виконанню,, та й Казначейство так просить... )  Чи планування надходжень ( по кошторису, без змін) у процентному відношенні до надходжень? ( а це по надходженнях...) З перевиконання бюджету щось планують потім перерозподіляти, тому думаю що казначейська "формула" не підходить... Дякую smile
 
EVGENIYДата: Воскресенье, 07.07.2013, 23:28 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 2282
Награды: 61
Репутация: 32767
Статус: Offline
ответ
 
Цитата (Pittrice13)
Чи планування надходжень ( по кошторису, ) у процентному відношенні до надходжень
 
EVGENIYДата: Воскресенье, 07.07.2013, 23:31 | Сообщение # 3
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 2282
Награды: 61
Репутация: 32767
Статус: Offline
Интересно что от вас требует казначество? В какой это форме нужно показывать?? И самое главное зачем это казначейству???
Ну и пару слов по теме:
Кошторис - это план расходов а не доходов! В нём лишь указывается источник доходов, но не планируется доход!
 
НатДата: Понедельник, 08.07.2013, 09:05 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Друзья
Сообщений: 75
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Pittrice13, читайте в Бюджетному Кодексі ст. 78 п.7

Якщо не можеш стрибнути вище за всiх, стрибай у довжину.



Борис Крутiєр
 
nechivanДата: Понедельник, 08.07.2013, 09:10 | Сообщение # 5
Генерал-полковник
Группа: Модераторы
Сообщений: 430
Награды: 8
Репутация: 12
Статус: Offline
Pittrice13, руководствуемся БКУ: ст.78 п.7 "...Факт перевиконання дохідної частини загального фонду місцевого бюджету визнається за підсумками першого півріччя та наступних звітних періодів з початку поточного бюджетного періоду на підставі офіційних висновків місцевого фінансового органу за умови перевищення доходів загального фонду місцевого бюджету (без урахування міжбюджетних трансфертів), врахованих у розписі місцевого бюджету на відповідний період, не менше ніж на 5 відсотків...".

Добавлю: на практике мы еще смотрим чтобы годовой план был почти выполнен, вот тогда и можно увеличить доходы, но надо иметь ввиду, что увеличение доходов сейчас скажется на планировании этого кода (по которому увеличиваем) через год, когда будет осуществляться бюджетное планирование. Вы сейчас доходы получите, а в будущем?
 
Форум » Діяльність органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб » Місцеве самоврядування » Перевиконання бюджету (як порахувати)
Страница 1 из 11
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 | |