Четвер, 25.04.2024, 09:00
Сайт 
Головна | ЗП в Excel - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Natty, QWERTY  
Форум » Автоматизацiя облiку бюджетних установ » Наш помощник - Excel » ЗП в Excel (наши наработки, делимся файлами)
ЗП в Excel
QWERTYДата: Субота, 19.02.2011, 22:56 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Порадьте БЕЗКОШТОВНУ програму для нарахування ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ.
Хто що використовує??


Повідомлення відредагував QWERTY - Субота, 19.02.2011, 22:57
 
EVGENIYДата: Понеділок, 21.02.2011, 21:02 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Exel biggrin
Я его использую smile
 
QWERTYДата: Понеділок, 21.02.2011, 23:26 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Покажи.................. можна на особисту... cool
 
EVGENIYДата: Понеділок, 21.02.2011, 23:47 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Завтра принесу с работы, выложу, но пусть это будет как пример так как каждому нужно делать под себя и под свой персонал, а так я там много чего интересного реализовал, аж самому нравится иногда bb
 
QWERTYДата: Понеділок, 21.02.2011, 23:52 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





ООО тоді я на роботі в приват маякну smile
 
GalinaTДата: Середа, 23.02.2011, 22:43 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Я б також з задоволенням глянула Ваш варіант в екселі , тому що наскільки вміла зробила сама,але з огляду на створені Вами форми звітності переконана що Ваш варіант набагато цікавіший smile
 
EVGENIYДата: Четвер, 24.02.2011, 22:52 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





GalinaT,
Ось як і обіцяв, не треба тільки брати і одразу в ній робити, просто беріть звідси ідеї і реалізуйте у себе, ну звичайно можно і це використати але перевірити кожну клітинку необхідно
ведомость в архиве

ПАРОЛЬ: kazna123
 
GalinaTДата: П`ятниця, 25.02.2011, 21:58 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Ну це безперечно.Я ж не машина - обов2язково проаналізую wink

Добавлено (25.02.2011, 20:58)
---------------------------------------------
Спасибі за файл,переглядаю.Сама відомість практично така сама,за виключенням хіба того,що відпрацьовані дні тягнуться з табеля,я проставляю відразу(так як табель не формую) і в формулі ,де утримання Прибуткового у мене відразу стоїть умова щодо пільги.Що від вас хапну - так це зроблю собі також автоматом заповнення Заявки на готівку і "табульки" народу smile Ще раз спасибі...дивлюсь далі..

 
masyaДата: Середа, 23.03.2011, 20:23 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





Поставили парус, она больничные и дни в командировках не правильно считает.Окон куча а пошаговой бродилки нету.Третий месяц настраиваем и не можем и приезжал оператор ихний и ничего с больничными...
 
KOTIKДата: Понеділок, 11.04.2011, 11:05 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





Здраствуйте,Gorg1310 ! Ваши програмки действительно очень-очень класные!
Жаль что раньше не знала о вашем сайте. Пользовалась квартальной отчетностью - очень понравилось...
У меня очень много КФК и по КВК 050 и по КВК 250 (Управление труда и соц.защиты населения) Попробую зарплатную програмку - интересно как у Вас все так увязано. Штат у нас в 2 раза только больше, может получится все надеюсь... СПАСИБО ЗА ВАШИ РАЗРАБОТКИ!!!!!! УДАЧИ во всех начинаниях!!
 
alla-drejkoДата: Понеділок, 11.04.2011, 22:27 | Повідомлення # 11
Група: Видалені





Це я називаю: "Вищим пілотажем!"А може у Вас ще є зразок табелю обліку робочого часу для педагогів(школа)?Дкую!
 
EVGENIYДата: Понеділок, 11.04.2011, 22:41 | Повідомлення # 12
Група: Видалені





А в тому файлі чим не підходить?? Доречі там скриті деякі стовбчики, відобразіть їх можливо так вас влаштує wink
 
alla-drejkoДата: Вівторок, 12.04.2011, 20:44 | Повідомлення # 13
Група: Видалені





А які у Вас є прграмки з обліку основних засобів?Цікавить оборотна відомість,інвентаризація,знос!!!Може у Вас вони тоже пов"язані один з одним,як в з/п файлику?Дякую!
 
EVGENIYДата: Середа, 13.04.2011, 12:56 | Повідомлення # 14
Група: Видалені





alla-drejko, в нас стоїть Парус бухоблік (без зарпалти і звітності) ми там все ведемо, мабудь якщо б не було то що небудь і вигадав smile
 
ТуманскийДата: Вівторок, 10.05.2011, 22:56 | Повідомлення # 15
Група: Видалені





автору огромный респект что у вас находит время на разработку
 
EVGENIYДата: Вівторок, 10.05.2011, 23:58 | Повідомлення # 16
Група: Видалені





К сожелению времени не так уж и много, а вот идей куча smile
Рад что Вам нравятся мои разработочки smile
 
-BoriS-Дата: Неділя, 05.06.2011, 00:41 | Повідомлення # 17
Група: Видалені





А вы можете выслать эту программу на 40 человек???( kazna123 )
 
GalinaTДата: Понеділок, 06.06.2011, 23:56 | Повідомлення # 18
Група: Видалені





-BoriS-, Вставляйте рядки ,розмножуйте формули на стільки ,на скільки вам потрібно
 
stickpinДата: Понеділок, 04.07.2011, 16:18 | Повідомлення # 19
Група: Видалені





А в нащій установі встновлено мережеву спеціалізовану 1С для установ освіти, культури та охорони здоров"я, в якій нащі бухгалтера ведуть повний бухгалтерський облік установи, яка і інформацію затягує в себе із зовнішніх програм, періодично проводиться оновлення спеціалістами і т.д.
 
ARSIДата: Середа, 06.07.2011, 11:21 | Повідомлення # 20
Група: Видалені





Классная программка, но как показать в одном табеле разную норму рабочего времени (для дошкольных учреждений) и где можно рассчитать командировочные и учебные отпуска ???
 
EVGENIYДата: Середа, 06.07.2011, 20:29 | Повідомлення # 21
Група: Видалені





Yulia2011, ну пароль на предыдущих страницах, я если чесно уже и непомню его smile поэтому вводите внимательней может язык русский или капслок включена
ARSI, ну на счёт учебных отпусков и командировочных тут уж сами придумывайте я просто поделился тем что делал для себя, как пример работы с екселем, а дальше куда вас фантазия заведёт, просто в моей установе то учебные отпуска редкость та и нормы времени у всех одинаковые wacko
 
nadegda_soloДата: П`ятниця, 29.07.2011, 22:29 | Повідомлення # 22
Група: Видалені





wink спасибо за програмку,я тоже делала ех-ле,но моей далеко,огромная благодарность... wink
 
leila2011Дата: П`ятниця, 29.07.2011, 22:38 | Повідомлення # 23
Група: Видалені





wink Попробовала вашу програмку просто- замечательно... Спасибо. wink
 
UljДата: Середа, 25.01.2012, 16:23 | Повідомлення # 24
Група: Видалені





GalinaT, підкажіть свою програму нарахування з/п. я з 3 чоловік залишилася сама з державним і місцевим бюджетами, плюс нарахування з/п. не даю ради. підкажіть в чім ви нараховуєте з/п.дякую
 
niccДата: Субота, 14.04.2012, 20:29 | Повідомлення # 25
Група: Видалені





EVGENIY, мне кажеться бужет проще заново скинуть архив без пароля, потому что люди еще долго будут спрашивать пароль biggrin .
Кстати, вот моя бета версия для ЗП на 10 чел.
Прикріплення: _10_.xls (200.5 Kb)
 
EVGENIYДата: Субота, 14.04.2012, 20:31 | Повідомлення # 26
Група: Видалені





nicc, я напишу пароль щас рядом с архивом в том же сообщении, хотя уже тот ексель не актульный, я ещё много чего доделал в нём, может скоро выложу новый!
 
niccДата: Субота, 14.04.2012, 21:03 | Повідомлення # 27
Група: Видалені





ну я тоже сделал так как от нас требуют, и некоторые документы вложил, и я уже писал что я только 3-й месяц работаю бухгалтером, пока еще все тонкостей не знаю, как только что то новое так сразу стараюсь изменять. А вобще я делал для ЗП "для сільських та селищних рад", это урезано, но EVGENIY , благодаря Вашему примеру, я и сделал этот файл. попробуйте, что скажете насчет него, минусы какие увидите.

Добавлено (14.04.2012, 19:03)
---------------------------------------------
EVGENIY, хотель бы увидеть что Вы там нового сделали, там и так все было, только как то разбросанно. может еще чего у Вас возьму biggrin

 
ДімонДата: П`ятниця, 27.04.2012, 09:51 | Повідомлення # 28
Група: Видалені





EVGENIY, цікаво! Пізніше скину свій варіант,зараз обмаль часу. sad
 
vfckzxjrДата: Субота, 04.08.2012, 14:38 | Повідомлення # 29
Група: Видалені





Здравствуйте, в вашем файлике присутствует заполненное "розпорядження про виділення коштів за спрощеною системою", если не сдложно сбросьте мне пожалуйста и регистрацию финансовых, заполненную по новой форме,-наш район отказался пока вводить, особо не разобрались ,заранее спасибо
svetlana.vaslova@bk.ru
 
EVGENIYДата: Понеділок, 06.08.2012, 23:21 | Повідомлення # 30
Група: Видалені





Quote (vfckzxjr)
заполненное "розпорядження про виділення коштів за спрощеною системою"
такого у меня нет, и я бы вам не рекомендовал использовать эту самую спрощенну схему, там только всё сложней и не понятней ведь по её использованию нет никаких разьяснений с примерами и т.д. каждый как прочитал так и делает, но большинство её не используют!
 
Форум » Автоматизацiя облiку бюджетних установ » Наш помощник - Excel » ЗП в Excel (наши наработки, делимся файлами)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: