Субота, 18.05.2024, 15:10
Сайт 
Головна | Отчётность за год - Сторінка 4 - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: nechivan, GalinaT  
Форум » Автоматизацiя облiку бюджетних установ » Отчётность в Екселе которая выложена на сайте » Отчётность за год (обсуждаем отчётность за год)
Отчётность за год
EVGENIYДата: Четвер, 29.07.2010, 23:35 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





кто нашёл какие ошибки в бланках или в формулах пишите сюда, или может пожелания какие-нибудь, предложения по усовершенствованию и т.д.
 
AJGNДата: Понеділок, 09.01.2012, 14:22 | Повідомлення # 91
Група: Видалені





Доброго дня! Прошу вашої допомоги: річний звіт роблю перший раз, і тому незнаю як правильно заповнити ф-9 (не заповняється строчка фінансовий результат попереднього року), заборгованість із ф-7 в баланс у мене також не стає, не розумію що я роблю не так, очевидно, що не так щось заповнила, але не можу розібратись що саме. Буду дуже вдячна за допомогу shok
 
dzhunДата: Понеділок, 09.01.2012, 16:39 | Повідомлення # 92
Група: Видалені





Привіт всім!Заповнювала рядок із назвою казначейства:Управління Державної казначейської служби у Сколівському районі ГУ ДКСУ у Львівській області, так як назва помінялася-добавилася буква С (ГУДСУ),так нам повідомило наше казначейство!!!це тільки у Львівській області так?

Добавлено (09.01.2012, 15:39)
---------------------------------------------
і ще одне питаннячко: який код для зняття захисту? деякі форми можна без проблем розблокувати,а інші-коду потребують(((

 
EVGENIYДата: Понеділок, 09.01.2012, 17:21 | Повідомлення # 93
Група: Видалені





AJGN, Финансовый результат предыдущего года нужно самим ставить а этого года уже сам посчитается! Задолженость в баланс тоже не тянется её тоже ручками заносим но при этом в балансе видим что есть контроль с семёрками!
dzhun, ГУДКСУ в газваниях вроде уже нет, правильно вот так Управління Державної казначейської служби України у Сколівському районі Львівської області! На счёт защиты, скажите что вас не устраивает и зачем снимать защиту? Защита там не просто так стоит а чтоб вы не наставили лишнего в не те ячейки, поиддее весь отчёт должны свести не снимая защиты исключение только формы 7 и то если у вас кредиторка не относится ни к просрочке ни термин оплаты не настав!
 
magnatalДата: Понеділок, 09.01.2012, 17:29 | Повідомлення # 94
Група: Видалені





Скачала річну звітність. Все нормально, але є проблеми при заповненні Код типової відомчої класифікації видатків місцевих бюджетів. В оновленому довіднику: Управління охорони здоров'я - код 14 (зміни внесені в кінці грудня 2011 року). Раніше було - код 030. Як самому змінити рядок Н 10 в файлі "ЗАПОЛНИТЬ"? З цього файла "ЗАПОЛНИТЬ" підтягуються всі титульні сторінки усіх форм річної звітності. Можливо можна внести зміни самому до довідника? Завчасно вдячна за порозуміння та допомогу. (ЗДАЮ РІЧНИЙ ЗВІТ В СЕРЕДУ 11.01.12)
 
EVGENIYДата: Понеділок, 09.01.2012, 17:59 | Повідомлення # 95
Група: Видалені





magnatal, зміни в кінці грудня ви вносили в мережу 2012 року, а зараз звітуєте за 2011, ставте 030!!!
 
AJGNДата: Понеділок, 09.01.2012, 18:02 | Повідомлення # 96
Група: Видалені





ДЯКУЮ ВАМ!!! Занесла в форму 9 і в баланс, і майже все в мене вийшло, залишилось знайти помилку в активі (десь щось згубила)
 
magnatalДата: Понеділок, 09.01.2012, 18:21 | Повідомлення # 97
Група: Видалені





Доброго дня ще раз. Як можна написати в строці "Код типової відомчої класифікації видатків місцевих бюджетів" Управління охорони здоров'я Житомирської обласної державної адміністрації. Коли ставлю у файлі "ЗАПОЛНИТЬ" код 030, то вибиває тільки назву - Орган охорони здоров'я. А в казначействі вимагають прописати конкретно - Управління охорони здоров'я Житомирської обласної державної адміністрації. Як бути? Завчасно вдячна.
 
EVGENIYДата: Понеділок, 09.01.2012, 18:29 | Повідомлення # 98
Група: Видалені





magnatal, ось з цим згоден, в наступних версіях кожен сам буде писати назву коду КВК, щас вам нужно открыть скрытый лист ДОВИДИК КВК МЕСН там найти ваше КВК и там где название впишите своё название которое от вас требуют и всё подтянется во все формы!
 
magnatalДата: Понеділок, 09.01.2012, 19:10 | Повідомлення # 99
Група: Видалені





Я извиняюсь. А как найти лист ДОВИДНИК КВК МЕСН и открыть скрытый лист. Напишите, пожалуйста путиводитель. Спасибо.

Добавлено (09.01.2012, 18:10)
---------------------------------------------
Підскажіть, будь-ласка, пароль на ф.7 Звіт про заборгованість за бюджетними коштами. В мене на кінець звітного періоду (за 2011 рік) кредиторська заборгованість, але вона НЕ не прострочена і термін оплати якої не настав. Фінансові зобов'язання зареєстровані і профінансовані, але не проплачено і зг. ст. 57 Бюджетного Кодексу кошти повернуті в дохід бюджету.

 
EVGENIYДата: Понеділок, 09.01.2012, 20:44 | Повідомлення # 100
Група: Видалені





Пароля нет на форме 7, как открыть скрытый лист написано большими красными буквами на странице ЗАПОЛНИТЬ!
 
nechivanДата: Понеділок, 09.01.2012, 20:55 | Повідомлення # 101
Група: Видалені





magnatal, ДОВИДНИК КВК МЕСН находится в скрытых листах, как и многие другие листы. Попробуйте правой клавишей мыши вызвать меню на ярлыке листа и выберите пункт "Показать"(Рис.1) (по крайней мере это работает в Exсel 2010), появится меню "Вывод на экран скрытого листа (Рис.2). Или попробуйте использовать справку - задайте ей (справке) вопрос как скрыть-показать лист. Под рукой нет Exсel 2003, не помню как в нем.
Прикріплення: 9387917.jpg (9.9 Kb) · 6621598.jpg (12.7 Kb)
 
tinamarДата: Понеділок, 09.01.2012, 22:51 | Повідомлення # 102
Група: Видалені





Підскажіть, будь-ласка, причину виникнення кред. заборгованості для д33зф, що там писати якщо в мене як і в magnatal, на кінець звітного періоду (за 2011 рік) кредиторська заборгованість, але вона НЕ не прострочена і термін оплати якої не настав. Фінансові зобов'язання зареєстровані і профінансовані, але не проплачено і зг. ст. 57 Бюджетного Кодексу кошти повернуті в дохід бюджету? І ще запитання по цій довідці: якщо за однією накладною придбано маст.матеріали і запчастини, тоді ділити суми накладної в розрізі субрахунків, чи можна написати для однієї накладної номер субрахунку: 235,238?

Повідомлення відредагував tinamar - Понеділок, 09.01.2012, 22:51
 
valicДата: Понеділок, 09.01.2012, 23:05 | Повідомлення # 103
Група: Видалені





Спасибо Евгений за твой труд!
У меня такая ситуация:в этом году садик отделился от с/с т.е. мы сейчас отдельное юрлицо. Естественно на начало года были остатки ОС, материалов-я их указал в формах 5 и 6 строкой "безоплатних надходжень у межах головних розпорядників бюджетних коштів"и это все попадает в актив.А в пассиве какой строкой должен их указать?
 
EVGENIYДата: Понеділок, 09.01.2012, 23:13 | Повідомлення # 104
Група: Видалені





valic, tinamar,
Если никто не ответит то уже завтра вечером я подумаю, щас времени нет ухожу!
 
AllanДата: Вівторок, 10.01.2012, 12:22 | Повідомлення # 105
Група: Видалені





Вроде все заполнила. В ф.1 (баланс) есть итоговые результаты, актив равен пассиву, а красным сноска, что актив на конец года не равен пассиву. Что бы это могло значить???
 
dzhunДата: Вівторок, 10.01.2012, 15:32 | Повідомлення # 106
Група: Видалені





EVGENIY, дякую, просто хотіла поміняти КВК,так,як вони помінялися у нас,а потім сказали,що звіти потрібно здавати по старому КВК!!!

Повідомлення відредагував dzhun - Вівторок, 10.01.2012, 19:24
 
AJGNДата: Вівторок, 10.01.2012, 20:23 | Повідомлення # 107
Група: Видалені





А хто може мені підказати формулу по якій можна порахувати привязку форм з балансом. А то я звіт зробила, в балансі актив дорівнює пасиву, а в казначействі сказали що не має увязки, вже півдня шукаю і нічого не знаходжу, вже плач бере
sad
 
valicДата: Вівторок, 10.01.2012, 20:46 | Повідомлення # 108
Група: Видалені





Для AJGN
УВАГА НА ЗВІТНУ ДАТУ В БАЛАНСІ не виконується рівняння:Форма N 1, рядок 180, графа 4 плюс рядок 190, графа 4 плюс рядок 210, графа 4 = Форма N 7д, N 7м, рядок 010, графа 5 плюс рядок 020, графа 5 плюс додаток 25, рядок 140, графа 5

 
GalinaTДата: Вівторок, 10.01.2012, 20:57 | Повідомлення # 109
Група: Видалені





Зал.матеріалів на п.року - Зал.мат.на кінець + Зал.інших коштів на поч - Зал.на кінець + Зал.запасів на поч.-Зал.на кінець + Зал.каси на початок - Зал.на кінець+ Касові видатки + ДТ заборг.на початок - ДТ заб.на кінець - КТ на початок + КТ на кінець = ФАКТИЧНІ видатки.

Можете окремо по кожному фонду звіряти .

Якщо треба увязку по доходах по спецкоштах :

Нараховано доходів + ДТ заб.по доходах на початок - Дт заб.по доходах на кінець - КТ заб.по доходах на початок + КТ заб.по доходах на кінець = НАДІЙШЛО коштів
 
magnatalДата: Вівторок, 10.01.2012, 21:02 | Повідомлення # 110
Група: Видалені





Добрий вечір всім. Підскажіть, будь-ласка, в річному звіті писати вже по-новому "Управління Державної казначейської служби України ..." чи писати по-старому? Буду вам вдячна.
 
ssvetДата: Вівторок, 10.01.2012, 21:07 | Повідомлення # 111
Група: Видалені





Quote
в річному звіті писати вже по-новому "Управління Державної казначейської служби України ..." чи писати по-старому?

Я сдала по новому. Приняли.
 
GalinaTДата: Вівторок, 10.01.2012, 21:41 | Повідомлення # 112
Група: Видалені





magnatal, по новому однозначно
 
EVGENIYДата: Вівторок, 10.01.2012, 23:39 | Повідомлення # 113
Група: Видалені





valic,
Quote (valic)
У меня такая ситуация:в этом году садик отделился от с/с т.е. мы сейчас отдельное юрлицо. Естественно на начало года были остатки ОС, материалов-я их указал в формах 5 и 6 строкой "безоплатних надходжень у межах головних розпорядників бюджетних коштів"и это все попадает в актив.А в пассиве какой строкой должен их указать?


ну в пассив они сами попадут в ФОНДЫ (это по 10 и 11 классу), а вот на счёт формы 6 вам должны были передать и 431 (432) счёт в котором были бы остатки прошлого года, и сейчас при сведении вы бы ставили списаные остатки на фактични выдатки и вот вам и пассив это результат выконання кошториса!! Ну приблизительно как то так smile я не очень в ораторском искусстве wink
 
EVGENIYДата: Вівторок, 10.01.2012, 23:49 | Повідомлення # 114
Група: Видалені





tinamar,
Quote (tinamar)
Фінансові зобов'язання зареєстровані і профінансовані, але не проплачено і зг. ст. 57 Бюджетного Кодексу кошти повернуті в дохід бюджету? І ще запитання по цій довідці: якщо за однією накладною придбано маст.матеріали і запчастини, тоді ділити суми накладної в розрізі субрахунків, чи можна написати для однієї накладної номер субрахунку: 235,238?

НУ в доход бюджета остатки не перечисляются, а просто возвращается финансирования не увеличивая доход бюджета, фактически деньги вернулись на котлы откуда было финансирование, это так ликбез, согласно тому же БК и 228 наказу кредиторскую задолженость обязаны учесть при составлении сметы на следующий год! Куда ставить в 33 додатке узнавайте в своём УДКСЕ smile
во дной накладной может быть всё что угодно главное чтоб были разбиты цены и стоимость, а дальше вы уже по счетам разносите по каким вам "нравится" wink
 
GalinaTДата: Вівторок, 10.01.2012, 23:54 | Повідомлення # 115
Група: Видалені





tinamar, 33 додаток заповнюється по заборгованості,яка не є бюджетною.У вас наскільки розумію - бюджетна,тому ваш додаток буде порожній
 
dzhunДата: Середа, 11.01.2012, 00:18 | Повідомлення # 116
Група: Видалені





EVGENIY, дякую!!!все працює)))
 
EVGENIYДата: Середа, 11.01.2012, 01:23 | Повідомлення # 117
Група: Видалені





Quote (AJGN)
А хто може мені підказати формулу по якій можна порахувати привязку форм з балансом. А то я звіт зробила, в балансі актив дорівнює пасиву, а в казначействі сказали що не має увязки, вже півдня шукаю і нічого не знаходжу, вже плач бере

AJGN,
А вы случаем не снимали защиту с баланса?? Поиддее если вы весь отчёт сделали не снимая нигде защиты и у вас актив равен пассиву и в балансе нет ничего красного справа, то у Вас есть и увязка!
 
GalinaTДата: Середа, 11.01.2012, 02:08 | Повідомлення # 118
Група: Видалені





EVGENIY, ой не завжди .Є такі спеціалісти,що так підгонять актив з пасивом...а ув"язка йти не буде biggrin Так що обов"язково всі звіти установам провіряю на увязку wink Вище написала
 
geriljasДата: Середа, 11.01.2012, 11:04 | Повідомлення # 119
Група: Видалені





добрый день. Скажите пожалуйста пароль на: Ф.7(СФ).ЗВЕД, мне не хватило одного листа, я его скопировал с: Ф.7(СФ).10, у меня получился Ф.7(СФ).11, но в зведеной его не считает, и добавить никак не могу, потому что заблокировано с паролем.
помогите пожалуйста
 
ТуманскийДата: Середа, 11.01.2012, 16:44 | Повідомлення # 120
Група: Видалені





EVGENIY, мне нужна ваша помощь наше каше казначейство требует в додатках 18 - 19 кроме номера счета писать и название счета. как у вас и как это реализовать в отчете
 
Форум » Автоматизацiя облiку бюджетних установ » Отчётность в Екселе которая выложена на сайте » Отчётность за год (обсуждаем отчётность за год)
Пошук: