П`ятниця, 26.04.2024, 09:22
Сайт 
Головна | Зняття бюджетних зобов'язань - Сторінка 2 - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Казначейське обслуговування » Разное » Зняття бюджетних зобов'язань (Зняття бюджетних зобов'язань в кінеці року)
Зняття бюджетних зобов'язань
tinamarДата: Вівторок, 12.11.2013, 21:53 | Повідомлення # 31
Група: Видалені





Цитата Радистка_Кэт ()
А проплата уже была?
Та ні (ми ж теж в Україні живемо biggrin ), тільки реєстрація.
 
Радистка_КэтДата: Вівторок, 12.11.2013, 23:39 | Повідомлення # 32
Група: Видалені





Тогда попробуйте дать новую заявку (уточненную), сделайте сами допсоглашение на уменьшение стоимости и дайте почте подписать.
 
Потом внесете изменения в казначействе
 
tinamarДата: Середа, 13.11.2013, 00:52 | Повідомлення # 33
Група: Видалені





Радистка_Кэт, а що порадите написати у допугоді: хотіли виписати то, а потім перехотіли...
 
Радистка_КэтДата: Середа, 13.11.2013, 01:19 | Повідомлення # 34
Група: Видалені





"Сумма за договором зменшуэться на ___ грн". Вы ж в договоре указываете только сумму и то, что это периодические издания. А расписано оно все в завяке и накладной, которую они дают.
 
tinamarДата: П`ятниця, 15.11.2013, 23:06 | Повідомлення # 35
Група: Видалені





Цитата Радистка_Кэт ()
А расписано оно все в завяке и накладной, которую они дают.
Радистка_Кэт
, а Вам і накладну дають? У нас тільки замовлення і повідомлення
 
Радистка_КэтДата: Субота, 16.11.2013, 00:18 | Повідомлення # 36
Група: Видалені





Ну,  в Киеве давали такую распечатку с названиями изданий -я ее проводила как накладную.

Сейчас, на периферии - не дают, довольствуюсь заявкой
 
tinamarДата: Субота, 16.11.2013, 00:42 | Повідомлення # 37
Група: Видалені





Радистка_Кэт, спасибі, що допомагаєте, Ви писали
Цитата Радистка_Кэт ()
Тогда попробуйте дать новую заявку (уточненную), сделайте сами допсоглашение на уменьшение стоимости и дайте почте подписать.  
Потом внесете изменения в казначействе
і сьогодні почта виписала  нове замовлення  з новим номером з тими газетами, що потрібно, але з доп.угодою проблемка-у них в районі немає печатки, аж в області, поки ми передамо, вони підпишуть і повернуть пройде час, якого вже немає. В мене питання, чи можна суму договору не зменшувати, так як тепер сума замовлення менша, а зняти в останній день року як невикористану, реєстром? І як знімати фін.зобов"язання на попереднє замовлення,  мінусовий реєстр, а підтвердні доки якісь потрібні?
 
Радистка_КэтДата: Субота, 16.11.2013, 01:21 | Повідомлення # 38
Група: Видалені





Если вам не принципиально использовать все до копейки - то просто платежку сделаете на меньшую сумму. Насчет снятия - тут зависит от казначейства - насколько оно у вас лояльно. Может, достаточно будет письма на снятие финансовых и минусовка. Думаю, сейчас казначейства очень заинтересованы в уменьшении кредиторки и не будут сильно придираться.
 
Юридические - просто в последних числах несется минус (с письмом или без письма).
 
tinamarДата: Субота, 16.11.2013, 01:37 | Повідомлення # 39
Група: Видалені





Цитата Радистка_Кэт ()
Если вам не принципиально использовать все до копейки
Вже не принципово, різниця залишиться до 100 грн, довиписували ще журнальчик.
Радистка_Кэт, спасибі.
 
Ирина-11Дата: П`ятниця, 29.11.2013, 00:07 | Повідомлення # 40
Група: Видалені





оля27, не о какой 80%речи быть не может снимайте все надбавки,нет экономии оставляйте оклад ранг и выслугу,индексацию а высокие показатели снимайте под ноль или оставьте 10% премии все убирайте.вы не имеете право оплатить 80%-это нарушение,еще если есть отпускники отпуск которых начинается со следующего месяца мы делали так з\п начисляли а отпускные 1 числа следующего месяца чтобы планы сели на следующий месяц,но 80%нельзя

Добавлено (28.11.2013, 21:58)
---------------------------------------------
tinamar, мы берем квитанцию на предоплату,а договор уже забираем после оплаты через казну в квитанции нет перечня что выписываешь есть только сумма предоплаты за переодические издания, и сумма за принятие предоплаты КЕКВ 2210,2240, можно заменить эту квитанцию в казну написать письмо для снятия тех обязательств,а если и срок оплаты указанный в квитанции проходит так обязательства тем более нужно снять

Добавлено (28.11.2013, 22:07)
---------------------------------------------
оля27, ни в коем случае не снимайте обязательства,у вас есть договор аренды,ежемесячный платеж,вы регистрируете в казначействе акты выполненных работ на аренду,как вы можете это провести по авансовому отчету?нецелевое точно припишут и скажут что это кредиторка и еще нужно читать договор,а еще вопрос у вас деньги есть на счету? еще можете написать гарантийное письмо на оплату но только очень осторожно выбирайте текст,пусть юристы подумают,но снимать с обязательств даже казна спросит почему зарегистрированную услугу вы снимаете,даже если переедите у вас будет висеть кредиторка и в оплатите ее в следующем году, у нас висит кредиторка с января этого года но снимать я ее не буду а тем более платить самим,денег на все не хватит.делайте правильно не снимайте обязательства.только еще раз посмотрите договор нет ли прописаных у вас там пеней и индексации задолженности? рада буду если мой ответ пригодиться

 
ИрковДата: П`ятниця, 06.12.2013, 13:59 | Повідомлення # 41
Група: Видалені





Ikar,  у меня в прошлом году требовало казначейство договора на минус, я не сделала, снимали без них...а в этом требут договора..но толком не знают как их правильно написать
 
Радистка_КэтДата: П`ятниця, 06.12.2013, 14:03 | Повідомлення # 42
Група: Видалені





Додаткова угода
___________________
 
ця додаткова угода укладена про наступне:
 
сума за договором № від зменшується на суму ____ і складає____
 
інші умови договору № від не змінюються.
 
AnikoДата: Середа, 11.12.2013, 17:34 | Повідомлення # 43
Група: Видалені





Як зняти с юридичних та фінансових зобов"язань канцелярські товари, бо цю суму будуть переміщать на інший кекв. Які потрібно документи.
 
Радистка_КэтДата: Середа, 11.12.2013, 22:32 | Повідомлення # 44
Група: Видалені





В связи с чем? Ошибка? Если ошибка, то нужно письмо, документы остаются те же
 
AnikoДата: Четвер, 12.12.2013, 11:15 | Повідомлення # 45
Група: Видалені





У зв"язку з тим, що фінансове управління не хоче щоб була кредиторка на кінець року.
 
innovakДата: Четвер, 12.12.2013, 13:45 | Повідомлення # 46
Група: Видалені





у нас такая же ситуация - сняли планы, а мы под них уже зарегистрировали юр и фин обязательства. теперь хотим снять. Я попросила у поставщика накладную на возврат ему ТМЦ  и написала письмо в казну с просьбой о снятии. И вот вопрос - правильны ли мои действия, а то мой казначей мурыжит, не принимает - но ничего толкового и не говорить. Чем мне аргументировать свою правоту??? может еще акт сверки сляпать с этим поставщиком, для надежности???
 
Радистка_КэтДата: Четвер, 12.12.2013, 15:25 | Повідомлення # 47
Група: Видалені





Цитата innovak ()
Цитата innovak12589у нас такая же ситуация - сняли планы, а мы под них уже зарегистрировали юр и фин обязательства. теперь хотим снять. Я попросила у поставщика накладную на возврат ему ТМЦ и написала письмо в казну с просьбой о снятии. И вот вопрос - правильны ли мои действия, а то мой казначей мурыжит, не принимает - но ничего толкового и не говорить. Чем мне аргументировать свою правоту??? может еще акт сверки сляпать с этим поставщиком, для надежности???
Да, все правильно

Добавлено (12.12.2013, 13:25)
---------------------------------------------
---------------------------------------------

Цитата
У зв"язку з тим, що фінансове управління не хоче щоб була кредиторка на кінець року.
Так вы ж пишете "бо цю суму будуть переміщать на інший кекв" Это как?


Повідомлення відредагував Радистка_Кэт - Четвер, 12.12.2013, 15:23
 
yaolegДата: Четвер, 12.12.2013, 16:25 | Повідомлення # 48
Група: Видалені





innovak, Ви розпорядник, що хочете те й знімаєте. Поясніть казначею Вашу ситуацію, може Він щось не зрозумів і тоді ця проблема зникне wink
 
innovakДата: П`ятниця, 13.12.2013, 13:33 | Повідомлення # 49
Група: Видалені





да я же это понимаю, но они ж там цари и боги в казне.... принесла накладную на возврат - а она верещит - не сниму, а какие надо доки для снятия - ну типа по ее мнению - согласно которых она снимет - не говорит. Да и слава богу что не сняла - наша выщестоящая увидела регистрацию сверх планов по этому КЕКВ и добавила нам довидкой лимиты. Так что у нас все ок!!!! Спасибки всем за консультацию!!!!
 
IkarДата: П`ятниця, 13.12.2013, 15:31 | Повідомлення # 50
Група: Видалені





Сьогодні в перевіряючих сче раз запитав про зняття бюджетних зобовязань в кінці року.
Сказали не треба додаткових угод в загалі, посілаючись на те що воно діє в продовж бюджетного періоду (бюджетній кодекс) та на інший не перенсоиться і що АС Казна сама ж їх і не переносить.

Ще акцентували увагу щоб обовязково було  прописано термін дії договору до кінця року.


Повідомлення відредагував Ikar - Субота, 14.12.2013, 16:06
 
BetiДата: Вівторок, 17.12.2013, 18:59 | Повідомлення # 51
Група: Видалені





Казначейство затребовало доп. угоду на минус 4 копейки !!! вернули юридические ((( Раньше разрешали снимать до 10 грн. без д/у в конце года.  На возмущение "всегда же так снимали" дан ответ: "То было раньше"  Какие-то изменения в законе появились? я не нашла( подскажите плиз кто в курсе.
 
Радистка_КэтДата: Вівторок, 17.12.2013, 23:04 | Повідомлення # 52
Група: Видалені





Это зависит от казначея.
 
В конце бюджетного года они все равно их снимут.
 
IRENEДата: Середа, 18.12.2013, 12:22 | Повідомлення # 53
Група: Видалені





Beti, как говорил известный конь в известном мультфильме "Не смешите мои копыта".  Доп. соглашение на снятие 4 копеек...
Дайте казне  реестр на снятие юр.обяз. с сопроводительным письмом.
 
BetiДата: Середа, 18.12.2013, 12:32 | Повідомлення # 54
Група: Видалені





IRENE, я тоже сначала подумала так сделать, но ссориться то не хочется с казначеями. Вот и возник вопрос, какими законами обосновано (или было обосновано), что до 10 грн. можно снимать без д/у.
 
orifДата: Середа, 18.12.2013, 14:11 | Повідомлення # 55
Група: Видалені





а я в прошлом году вообще реестр на снятие не носила, казначей ничего не сказала
 
zmsesДата: Середа, 18.12.2013, 16:37 | Повідомлення # 56
Група: Видалені





в этом году вообще сказали что можно без доп.соглашения снимать до 100 грн.
 
IRENEДата: Середа, 18.12.2013, 17:08 | Повідомлення # 57
Група: Видалені





Beti, зачем ссориться, не надо ссориться. 
Не знаю как Вы, но я, если уверена в том что права на 100%, свою точку зрения отстаиваю до конца. И не в разговорах-переговорах, а в письменном виде. Если не уверена - прошу у оппонента ссылку на нормативный акт.  Мне такая тактика помогает в работе.
 
Радистка_КэтДата: Середа, 18.12.2013, 23:22 | Повідомлення # 58
Група: Видалені





Ничем такие рамки не предусмотрены.
 
Казначеи хотят или не хотят - вынуждены будут снять юридические в конце года.
 
У меня требовали письмо. На крупные суммы я сама делаю допсоглашения.
 
inna_3010Дата: Четвер, 09.01.2014, 22:39 | Повідомлення # 59
Група: Видалені





Подскажите, пожалуйста, начинающему бухгалтеру, а какими проводками снимаем в конце года предоплату журнала. Методом  сторно?
 
iriya5318Дата: Вівторок, 28.01.2014, 17:35 | Повідомлення # 60
Група: Видалені





Доброго дня! У нас склалась така ситуація: ми орендуємо кілька приміщень у іншої бюджетної організації і відшкодовуємо їй витрати на комуналку згідно договорів.  Фінансові зобов'язання по Договорам і Актам на відшкодування Казначейство зареєструвало належним чином. Але 30 грудня провело оплату якось... дивно. Фінансові взяті по одному договору, а платіжне доручення проведено по іншому. Таким чином, у нас виникла кредиторка по електроенергії! Казначейство 31 грудня звірку провести не захотіло, аргументуючи тим, що "нема коли". А в січні вже нічого виправити неможливо. 01 лютого мені закриють рахунок за заборгованість по комуналці. Але ж моєї вини в цьому немає!  І Казначейство, звісно, офіційно свою помилку не визнає. Мені покивали головою, сказали, що так сталося, бо був великий наплив роботи і все!
Підкажіть, будь-ласка, що робити в такій ситуації?
Заздалегідь дякую за відповіді.
 
Форум » Казначейське обслуговування » Разное » Зняття бюджетних зобов'язань (Зняття бюджетних зобов'язань в кінеці року)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: