Вівторок, 16.04.2024, 09:07
Сайт 
Головна | Картка зі зразками підписів - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Казначейське обслуговування » Разное » Картка зі зразками підписів
Картка зі зразками підписів
klimkseniaДата: Неділя, 13.01.2013, 19:41 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Підкажіть, якщо головний розпорядник змінив назву, установа змінила печатку, чи потрібно нести в казначейство картки зі зразками підписів знову?
 
EVGENIYДата: Неділя, 13.01.2013, 20:22 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





klimksenia, если ваш главный сменил название, то как следствие будут изменения вашего устава, и вы должны будете его предоставить а так как в новом уставе вы подчиняетесь другой установе ваши карточки старые становятся недействительными, следовательно вместе с уставом новым и надайте новые карточки smile
 
на_таДата: П`ятниця, 29.03.2013, 12:56 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Добрый день, я принимаю нового бухгалтера,он работает по  совместительству главным бухгалтером в другой бюджетной организации(вторая подпись), имею ли я дать  этому человеку право второй второй подписи?В казне сказали что  НЕТ катигорично, какие акты законодательства это подтверждают не говорят,просто НЕТ и всё....
 
mulberryДата: П`ятниця, 29.03.2013, 13:22 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





на_та, якщо посада відноситься до державної служби, то ні ( Закон про корупцію та Закон про державну службу). Якщо посада в державній установі, без віднесення до категорії держслужбовців, то кілька років назад діяла постанова ще радянських часів . Зараз спробую її віднайти (якщо вона ще дійсна).

Добавлено (29.03.2013, 11:20)
---------------------------------------------
Ось, знайшла:наказ про обмеження
витяг із Положення цього Наказу:
4. Керівники державних підприємств, установ, організацій, їхні заступники, керівники структурних підрозділів державних підприємств,
установ, організацій (цехів, відділів, лабораторій тощо) та їхні
заступники не мають права працювати за сумісництвом (за винятком
наукової, викладацької, медичної і творчої діяльності).
Думаю, що посада вашого працівника із правом другого підпису відноситься до перелічених категорій, крім того, працює головбухом по основному місцю роботи.

Добавлено (29.03.2013, 11:22)
---------------------------------------------
МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
Н А К А ЗN 43 від 28.06.93

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
30 червня 1993 р.
за N 76
Про затвердження Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій

(Посилання щось не працює)


Повідомлення відредагував mulberry - П`ятниця, 29.03.2013, 13:29
 
natra777Дата: Середа, 08.10.2014, 12:34 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Добрый день! Помогите пожалуйста. Ситуация такая, я работаю в поселковом совете (то есть в органах местного самоуправления, на госслужбе), наш поселковый голова собирается ложиться в больницу. Как мне быть с финансовыми документами (платежки, заявки), которые я ношу в казначейство? Когда он был в отпуске, мы оформляли "зразки підписів", право первой подписи на секретаря, а вот как быть на время больничного, тоже нужна такие "зразки підписів"? Я спрашивала в казначействе, но они говорят, что никто такого еще не практиковал... Помогите пожалуйста, заранее огромное спасибо.
 
EVGENIYДата: Середа, 08.10.2014, 14:06 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





natra777, так де как при отпуске, необходимо оформить временную карточку!
 
EVGENIYДата: Середа, 08.10.2014, 14:09 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





У разі тимчасового надання особі права першого або другого підпису, а також у разі тимчасової зміни однієї з осіб, уповноважених першим керівником, до органів Казначейства подається у двох примірниках тимчасова картка із зразком підпису тимчасово уповноваженої особи та зазначенням строку її дії. Тимчасова картка засвідчується підписами першого керівника, головного бухгалтера та відбитком печатки і додаткового засвідчення не потребує.
 
МуракасіДата: Вівторок, 14.10.2014, 15:46 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Який "строк повноважень" зазначати в тимчасовій картці підписів, коли начальник пішов на лікарняний?! Як знати яким числом закриють лікарняний? Просвітіть, будь-ласка!
 
yaolegДата: Вівторок, 14.10.2014, 20:06 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





Муракасі, якщо напевно не відомо, то ставите приблизний термін, а якщо начальник і після цього терміну буде на лікарняному, то тоді у казначейство знову подаєте тимчасові зразки підписів на приблизний термін відсутності керівництва smile
 
Радистка_КэтДата: Середа, 15.10.2014, 16:01 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





А я бі написана "на період лікарняного"
 
goshakolomietsДата: П`ятниця, 07.11.2014, 18:38 | Повідомлення # 11
Група: Видалені





В тимчасовій картці ставиться з якого числа лікарняний, без другої дати. В супр.листі зазначається на період лікарняного з ..... числа. Після завершення лікарняного надається лист, про те, що лікарняний закінчився ..... числа, який докладається  до тимчасової картки в справу з юридичного оформлення.
 
Форум » Казначейське обслуговування » Разное » Картка зі зразками підписів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: