П`ятниця, 29.03.2024, 18:26
Сайт 
Головна | Местный бюджет - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Казначейське обслуговування » Разное » Местный бюджет (все что кассается от кошториса до выполнения)
Местный бюджет
ТуманскийДата: Понеділок, 09.05.2011, 21:04 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





У кого есть вопросы буду рад ответить.
 
АнтоніяДата: Вівторок, 10.05.2011, 21:17 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Вопрос - шутка. Когда поднимут зарплату?

Добавлено (10.05.2011, 20:17)
---------------------------------------------
хорошо вопрос. Зключили договор с ЦРБ на аренду помещений под мед. учереждения. Нужно делать изменения в Декларацию по земле и платить налог на землю?

 
ТуманскийДата: Вівторок, 10.05.2011, 22:52 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





если вы сдали в аренду ЦРБ здание ваше значит вы должны были его включать в декларацию. а налог бюджетные учреждения не платят норма многих лет в том числе НК
а по поводу Зп 2013 закон о гослужбе новый


Повідомлення відредагував ВИКТОР - Вівторок, 10.05.2011, 23:01
 
АнтоніяДата: Вівторок, 10.05.2011, 23:10 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





А я хочу в этом году и процентов на 100.
Спасибо!!!
 
frankoДата: Вівторок, 19.07.2011, 14:41 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





У меня вопрос. общественная организация финансируется местным бюджетом. В казначействе отказываются регистрировать фин. обязательства, ( зар,плата ) мотивирую, что денег нет. Правомерно ли это? если нет, то, как на них можно в таком случае повлиять.
 
EVGENIYДата: Вівторок, 19.07.2011, 20:58 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Вы включены в мережу установ которые получают деньги из бюджета? В единый реестр? У вас есть кошторис? Первый раз слышу чтоб казна мотивировала тем что денег нет surprised
 
buh_lgsДата: Вівторок, 26.07.2011, 09:54 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





подскажите, пожалуйста, что является первичным документом для взятия финансовых обязательств по оплате за потребленные энергоносители и коммунальные услуги в свете письма МФУ от 30.05.2011 № 31-08410-07-27/13794 (счет, счет-фактура не соответствует признакам первичного документа)
 
STELAДата: Вівторок, 23.08.2011, 13:43 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Підскажіть будьласка у праві повертати казначейство всю сессию, якщо була допущенна помилка при набирані Реєстра змін росподілу показників помісячних планів асигнувань,( він був набран у не скороченій формі, а у повній формі по КЕКВ).
 
masyaДата: Вівторок, 23.08.2011, 14:13 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





buh_lgs, нас заставили брать рахунок-акт для оплаты

Добавлено (23.08.2011, 13:13)
---------------------------------------------
buh_lgs, нас заставили брать рахунок-акт для оплаты

 
Oksana1Дата: Четвер, 25.08.2011, 20:46 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





Підскажіть буть-ласка чому одержувач бюджетних коштів ( не бюджетна установа) повинен відкравати рахунок в казначействі для отримання коштів цільового призначення, а не в комерційному банку.На підставі якого нормативного документу? Казначейство не може дати вичерпної відповіді, а керівництво наполягає на відкритті в установі банку
 
ТуманскийДата: Четвер, 25.08.2011, 21:03 | Повідомлення # 11
Група: Видалені





Кошти МБ та ДБ обслувоються в ДКУ. Опишите подробнее
 
Oksana1Дата: Четвер, 25.08.2011, 21:19 | Повідомлення # 12
Група: Видалені





На сесії районної ради було затверджено:
-створення Комунального підприємства
-створення цільового фонду КФК 240900, положення про цільовий фонд, затверджений кошторис.....
головним розпорядником коштів є райдержадміністрація,розпорядником ІІ рівня районна рада-КЕКВ1310, одержувачем коштів ком. п-во,засновником якого є районна рада. Комунальне підприємство було внесено в мережу одержувачів, вже відкрило рахунок в казначействі, йому вже перераховані кошти, частину вже витратили, а з іншими перерахуваннями виникли труднощі, які можна було б вирішити шляхом внесення змін на сесії, а крівництво вперлося: чому ми не можемо перераховувати кошти ком. п-ву на поточний рах. в банк .Ніякі аргумети не діють- вимагають нормативний документ
 
ТуманскийДата: Четвер, 25.08.2011, 21:42 | Повідомлення # 13
Група: Видалені





Завтра с утра напиши. Моя аська 485466877 а какая у вас область.
 
EVGENIYДата: Четвер, 25.08.2011, 22:07 | Повідомлення # 14
Група: Видалені





Oksana1, это из 205 Наказа
4.2.7 Одержувачі коштів місцевого бюджету подають до органу Державного казначейства України план використання бюджетних коштів за формою, визначеною нормативно-правовими актами України, затверджений керівником за погодженням з розпорядником коштів. План використання бюджетних коштів є основним плановим документом, відповідно до якого одержувачі витрачають бюджетні кошти. За відсутності зазначеного документа видатки з рахунку одержувача не здійснюютьс

А вот из КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 28 лютого 2002 р. N 228

9. Одержувач використовує бюджетні кошти на підставі плану використання бюджетних коштів, що містить розподіл бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисі відповідного розпорядника бюджетних коштів.

Критеріями визначення одержувача для здійснення заходів бюджетної програми є:

досвід роботи за відповідним профілем не менше двох років та наявність відповідної кваліфікації з урахуванням напряму чи заходу бюджетної програми;

виробничий потенціал і показники виробничої діяльності, науково-технічної бази (у разі потреби);

наявність бездефіцитного фінансового плану на поточний рік, фінансово-економічного розрахунку (обґрунтування) здійснення заходів бюджетної програми;

незбиткова діяльність одержувача за останні два роки, відсутність простроченої заборгованості за наданими банками кредитами;

співвідношення вартості робіт, послуг та їх якості;

застосування договірних умов.

У разі отримання бюджетних коштів одержувачем платежі здійснюються з рахунка, відкритого в установленому порядку в органах Державної казначейської служби.

Одержувачем не може бути суб'єкт господарювання, громадська чи інша організація, яку визнано в установленому порядку банкрутом, стосовно якої порушено справу про банкрутство чи яка перебуває в стадії ліквідації.

Критерії та умови відбору одержувача, якому надається державна підтримка, визначаються у порядках використання бюджетних коштів.
 
EVGENIYДата: Четвер, 25.08.2011, 22:09 | Повідомлення # 15
Група: Видалені





Oksana1, все эти наказы и постановы есть на сайте скачайте и покажите руководоству wink
 
Oksana1Дата: П`ятниця, 26.08.2011, 14:47 | Повідомлення # 16
Група: Видалені





спасибі за відповідь! начебто заспокоїлись -чи на довго?
 
STELAДата: П`ятниця, 09.09.2011, 20:59 | Повідомлення # 17
Група: Видалені





Подскажите пожалуйста! Я городской совет мы открываем одержувачив, как глав.бух главного распорядителя я помогаю им, т.е. объясняю какие документы необходимо собрать, как их заполнить, кем их заверить, но бывают нюансы, что и я что то могу пропустить, но когда мой одержувач пришел в Казначейство и им ответили сами сюда не ходите пусть Ваш глав.бух т.е я сам собирает Ваши документы и приносит сюда для того что бы они (Казначейство) могли их проверить и отрыть им расчетный счет. Скажите пожалуйста где в какой инструкции написано, что именно я обязана это делать и что на это ответить нашим Казначеям.
 
EVGENIYДата: П`ятниця, 09.09.2011, 21:48 | Повідомлення # 18
Група: Видалені





STELA, ВЫ как главный розпорядник должны их включить в свою мережу и утвердить им кошторис, все остальные документы они должны сами предоставить в казну, в предыдущем 221 наказе было условие что документы предоставляет главбух или руководитель щас помоему даже этого нет сопроводительное письмо и всё, почитайте 221 наказ он есть на сайте.
П.С. почему вы должны собирать документы организации которая к вам никаким боком не относится при том что ещё и одержувач
 
АннушкаДата: Середа, 30.11.2011, 23:36 | Повідомлення # 19
Група: Видалені





Подскажите пожалуйста, слышал ли кто-нибудь, что газ для бюджетников будет без НДС????Или я в Баланс-Бюджет не правильно поняла??? И почему в журнале пишут одно, а в фин.отделе говорят другое?? И второй вопрос у всех специалистов 2 категории з\пл к выдаче 870 грн????????
 
EVGENIYДата: Четвер, 01.12.2011, 01:05 | Повідомлення # 20
Група: Видалені





Аннушка, на счёт газа не скажу ещё такого не слышал! Но вот зарплату щас посчитал! Ну конечно всё зависит у вас госслужба или нет? Если голый оклад 985 и больше ничего, то к выдаче 877,68 (это если даже профсоюз не удерживать и при условии соцльготы по подоходному), а там уже всё от премии зависит не всем же специалистам 2 категории её не платят!
 
ARSIДата: Понеділок, 09.01.2012, 14:40 | Повідомлення # 21
Група: Видалені





Підскажіть будьласка, як можна профінансувати "програму ментов" з міського бюджету, коли місто районого підпоряткування. Їм потрібно придбати бензин та інше для участкових.
 
EVGENIYДата: Середа, 11.01.2012, 21:26 | Повідомлення # 22
Група: Видалені





ARSI, http://kazna.ucoz.ua/forum/8-36-1
 
ab_sДата: П`ятниця, 13.01.2012, 14:09 | Повідомлення # 23
Група: Видалені





День добрый!
Помогите, пожалуйста, разобратся. Ситуация следующая:
Отдел райгосадминистрации в 2011 году выступал заказчиком выполнения работ, он же и разпорядитель денежных средств. Работы были выполнены в ноябре, деньги должны были перечисляться в декабре. Но, по некоторым причинам (то ли бездеятельность отдела, то ли казначейства) деньги в 2011 году перечисены не были.
Как теперь правильно поступать заказчику и исполнителю работ? Кому, как и какие необходимо оформить документы, чтобы перенести бюджетное финансовое обязательство на следующий бюджетный период, то есть 2012 год. Можна и ссылку на НПА, где бы я почерпнул инфориации.
Заранее благодарен! Всех с наступающими!
 
GalinaTДата: П`ятниця, 13.01.2012, 22:38 | Повідомлення # 24
Група: Видалені





ab_s, Якщо роботи були виконані (акт виконаних робіт ,я так розумію є) , а кошти не були оплачені - і замовник РДА - це розпорядник бюджетних коштів - то проблем бути не повинно : є заборгованість на початок 2012 року,фін.зобов"язання є зареєстровані .В цьому випадку казначейство ці зобов"язання перенесе на новий 2012 рік
 
maksim4ikДата: Четвер, 16.02.2012, 11:00 | Повідомлення # 25
Група: Видалені





питання- хто знає, в яких банках місцеві бюджети можуть розміщувати вільні кошти в 2012 році
 
ssvetДата: Понеділок, 12.03.2012, 19:21 | Повідомлення # 26
Група: Видалені





У мене таке запитання (раніше подібних ситуацій не виникало, тому запитую):
у лютому по КЕКВ 1161 було зарееєстровано рахунок по теплу (період дуже сильних морозів) на сумму що значно перевищує ліміт місяця (але в межах річного плану). Кошторису навіть березня не вистачає, щоб проплатити весь рахунок. А в березні потрібно реєструвати також поточний рахунок по теплу. Фінвідділ відмовляється вносити зміни до помісячного плану. Вимагають показувати як кредиторку термін сплати якої не настав (хоч це вже буде прострочена- приблизно тільки 2/3 рахунку по факту сплачено).
Зміни хочуть вносити в кошторис вже в квітні, коли буде останній рахунок за тепло.
Що краще зробити - все ж таки вказати термін сплати не настав, чи - прострочена? Які можуть бути наслідки обох варіантів? Дякую!
 
alla-drejkoДата: Понеділок, 12.03.2012, 22:01 | Повідомлення # 27
Група: Видалені





Коли прийдуть перевіряючі органи,то відповідальність буде Ваша ,а не фін управління.(тендер провели ж,то чому умови договору не дотримані в частині проведення розрахунків... та ще багато чого можна в акті написати)А письмового розпорядження фін.упр. не надіслало про реєстрацію"строк не настав"(себе підштраховують)Я схиляюсь до" прострочена".(для чого робити себе "крайнім"нехай ним і буде той ,хто відмовляється вносити зміни)А лист про зміни до кошторису Ви написали і зареєстрували потрібним числом? bye
 
EVGENIYДата: Понеділок, 12.03.2012, 22:58 | Повідомлення # 28
Група: Видалені





ssvet, 3. Розпорядники бюджетних коштів забезпечують у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладають договори за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання.

4. За наявності простроченої кредиторської заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), стипендій, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники бюджетних коштів у межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов'язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов'язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету, визначених статтею 55 цього Кодексу), до погашення такої заборгованості.

Стаття 116. Порушення бюджетного законодавства
35) невідповідність даних, наведених у фінансовій і бюджетній звітності бюджетних установ, даним бухгалтерського обліку;

Вобщем палка о двух концах, покажете кредиторку просроченую остановят все незащищённые, покажите как не просроченую нарушите кодекс тоже!! Я даже уверен что финотдел вас упросит показать как не просроченую, так будет легче всем, но не вам!

П.С. Я тоже склоняюсь к просроченой, хотя это и влечёт остановку всех незащищённых! Но вам же в начале месяца дадут деньги и вы погасите просрочку, поэтому как бы незищищёнку не на долго остановят smile
 
ssvetДата: Понеділок, 19.03.2012, 21:31 | Повідомлення # 29
Група: Видалені





alla-drejko, EVGENIY, спасибо!

Добавлено (19.03.2012, 19:31)
---------------------------------------------
Ще одне запитання. Можливо хтось зможе відповісти. Буду дуже вдячна.
Фінвідділ до початку 2012 року фінансував (а ми відповідно реєстрували) КЕКВ 1161 з запізненням в один місяць (листопад - у грудні, грудень - у січні і т.д.)
Все проходило до 1.01.2012р., коли у зв"язку з проведенням тендера, казначейство відмовилося реєструвати у січні рахунки за грудень 2011 року.
Таким чином, суми рахунку за грудень зависли в повітрі - не зареєстровані у грудні (не було кошторису), не зареєстровані у січні (не підпадають під договір по тендеру).
Тепломережа подає позови до суду. Кажуть - будемо платити за рішенням суду. Але мене цікавить таке - як провести в бух.обліку можна такий рахунок? На які видатки ставити?
Фінвідділ пояснює, що покажемо як виявлену кредиторську заборгованість минулих років (як це моливо?) і чи не призведуть дії фінвідділу до моєї адмінвідповідальності (т.я. ніяких підтвердних документів про причини не взяття на облік рахунку немає, та й акт звірки з Тепломережею підписаний по факту надання послуг).

 
EVGENIYДата: Вівторок, 20.03.2012, 01:45 | Повідомлення # 30
Група: Видалені





ssvet, Поиддее казначейство должно было зарегестрировать но составить протокол про бюджетное нарушение! Вас как обычно финотдел подставил! А нельзя чтоб теплосеть дала счёт к примеру за январь и в него незаметненько включить декабрь?? Даже незнаю что вам посоветовать у многих такие ситуации и каждый выкручивается посвоему и конечно с нарушением закона о бухучёте!
 
Форум » Казначейське обслуговування » Разное » Местный бюджет (все что кассается от кошториса до выполнения)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: