Ограничения для госслужащих - Форум

Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Пятница, 02.12.2016, 23:02
|
RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум » Галузеві напрямки » Державна служба » Ограничения для госслужащих (Ограничения для госслужащих)
Ограничения для госслужащих
Радистка_КэтДата: Вторник, 21.01.2014, 16:25 | Сообщение # 1
Генерал-полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 1087
Награды: 16
Репутация: 25
Статус: Offline
Коллеги, может, кто сталкивался: может ли госслужащий (центральный орган, территориал) быть членом общественной организации?
 
mulberryДата: Вторник, 28.01.2014, 12:58 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Группа: Друзья
Сообщений: 515
Награды: 12
Репутация: 42
Статус: Offline
Радистка_Кэт, із коментаря до Правил поведінки держслужбовців, взято з офіційного сайту Нацдержслужби України:

7. Державні службовці, з урахуванням конституційних прав, можуть брати участь у політичній чи іншій громадській діяльності лише поза межами їх
службових обов'язків і в поза робочий час, щоб не підривати віру громадськості
в неупереджене виконання ними своїх функцій. Власні політичні погляди вони не
можуть використовувати при виконанні своїх посадових обов'язків.


Стаття 36 Конституції України гарантує всім громадянам України, в тому числі і
державним службовцям, свободу об'єднання у політичні партії та громадські
організації для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення
політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів. Ніхто не
може бути примушений до вступу в будь-яке об'єднання громадян чи обмежений у
правах за належність чи неналежність до політичних партій або громадських організацій.

Разом з тим, державна служба має проводити державну політику, виконувати свої
функції незалежно від виборних кампаній, політичної боротьби в суспільстві.
Саме тому, відповідно до статті 37 Конституції України, не допускається
створення і діяльність організаційних структур політичних партій в державних
органах. Державні службовці можуть брати участь у політичній чи іншій
громадській діяльності лише поза межами своїх посадових обов'язків і у поза
робочий час. При виконанні службових обов'язків вони мають бути політично
неупередженими, дотримуватись принципу рівності перед законом усіх громадян,
незалежно від політичних переконань.


Самый хороший учитель в жизни - опыт. Берет, правда, дорого, но объясняет доходчиво.

Сообщение отредактировал mulberry - Вторник, 28.01.2014, 13:00
 
Форум » Галузеві напрямки » Державна служба » Ограничения для госслужащих (Ограничения для госслужащих)
Страница 1 из 11
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 | |