Четвер, 28.03.2024, 14:20
Сайт 
Головна | Мережа - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Natty  
Форум » Казначейське обслуговування » Складання та виконання кошторису » Мережа
Мережа
IrinaMarchukДата: П`ятниця, 17.08.2012, 14:21 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Расскажите пожалуйста как по порядку вносить довидки в Мережу, казначейство требует чтоб возили довидки на дискете, чтоб не втягивать их в ручную, а я такого ни разу не делала и не знаю как? Спасибо большое.
 
EVGENIYДата: Понеділок, 20.08.2012, 01:32 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





IrinaMarchuk, Нажмите на книжечку в программе, там есть подробная инструкция smile
 
KOTIKДата: Понеділок, 20.08.2012, 09:39 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Книжечку нажать в программе по набору платежек?
 
vesnushkaДата: Вівторок, 15.01.2013, 18:35 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





подскажите пожалуйста... набираю кошторис в програмке, хочу набрать годовые сумы по КЕКВ 2210 или 2270 а их просто нету выбывает только 2200 и всё...может кто-то сталкивался с этим ... вроде уже и програме переустановила но всё равно выделяться только 2200
 
devanДата: Вівторок, 22.01.2013, 11:44 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Скажите пожалуйста можно ли в программе создать временный кошторис?
 
EVGENIYДата: Середа, 23.01.2013, 00:11 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





devan, нет
 
vika86Дата: П`ятниця, 22.11.2013, 21:08 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





Cкажите пожалуйста, отправляю на печать юр.обязательство пишет мне "не можливо загрузити файл, або помилкова структура", в чем проблема?
 
yaolegДата: П`ятниця, 22.11.2013, 21:11 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





vika86, обновите программу wink
 
vika86Дата: П`ятниця, 22.11.2013, 21:25 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





yaoleg, спасибо большое, у меня все получилось.
 
YasmineДата: Четвер, 23.01.2014, 14:25 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





добрый день, подскажите как в "Мережа-М" ввести временную смету. в пункте сметы выбрала пункт настройки параметров и выбрала "индив. временный". Что делать дальше?
 
yaolegДата: Четвер, 23.01.2014, 22:18 | Повідомлення # 11
Група: Видалені





Yasmine, "Кошторис та помісячний план" - "Річний кошторис та помісячний план асигнувань" - "річний кошторис" smile
 
cvbgДата: П`ятниця, 24.01.2014, 13:48 | Повідомлення # 12
Група: Видалені





Скажіть будь-ласка,в Мережі не можу роздрукувати тимчасовий кошторис, пише просто кошторис. Що неправильно зробила?
 
mira4597Дата: П`ятниця, 24.01.2014, 14:36 | Повідомлення # 13
Група: Видалені





Добрый день! СРОЧНО нужна помощь!!! Сделала кошторыс в новой мережи, скинула на дискету, а казначейство не видит СВОДНЫЙ кошторыс, простой кошторыс  есть, формирует, хотя я респечатываю "Розподіл показників зведених кошторисів", в настройках стоит сводный кошторыс. Подскажите в чем проблема?????????
 
SVINKAДата: Четвер, 30.01.2014, 13:14 | Повідомлення # 14
Група: Видалені





В настройках "индивидуальный" вижу, а временный индивидуальный - не вижу. Как же этолт временный кошторис сделать? Может, в программе невозможно?
 
yaolegДата: Четвер, 30.01.2014, 15:18 | Повідомлення # 15
Група: Видалені





SVINKA, В програмі "Фіндокументи" ви набираєте звичайний кошторис, потім скидаєте на флешку, а друкуєте той що набирали в Microsoft Excel де є вказуєте "Тимчасовий кошторис".  smile
 
МГЦДата: Вівторок, 04.02.2014, 17:09 | Повідомлення # 16
Група: Видалені





Подскажите, пожалуйста, как внести в Мережу кошторис, если при внесении требует ввести Код одерж. (КПОЛ) и опирается на Довидник Мережі. А где заполняется Довідник - неизвестно.
 
yaolegДата: Вівторок, 04.02.2014, 21:34 | Повідомлення # 17
Група: Видалені





МГЦ, заполнить таблицу как сделали тут и разместить на файлообменнике, а ссылку мне в личку smile
 
devanДата: Середа, 05.02.2014, 17:46 | Повідомлення # 18
Група: Видалені





Здравствуйте. Не могу заполнить кошторис, потому что довиднык КПОЛ пустой. Файл fpo.dbf в папке МережаМ присутствует, что я делаю не так, подскажите, плиззз!
 
eMelyaДата: Середа, 05.02.2014, 17:56 | Повідомлення # 19
Група: Видалені





devan, значит в fpo.dbf нет данных. Обычно его дают заполненный местными данными в казначействе, дополнительно к Мереже.
 
nechivanДата: Середа, 05.02.2014, 17:56 | Повідомлення # 20
Група: Видалені





devan, в свое казначейство за fpo.dbf обратитесь.
 
СветуёнДата: Вівторок, 11.02.2014, 23:57 | Повідомлення # 21
Група: Видалені





Помогите пожалуйста! Сделала кошторис, в программе все сохранилось, а печатать не хочет. Пишет помилкова структура. BDE устанавливала. Что это может быть?
 
EVGENIYДата: Середа, 12.02.2014, 01:34 | Повідомлення # 22
Група: Видалені





Светуён, в файле ФПО у вас две строки на одну установу, нужно оставить одну строчку!
 
OkcanavДата: Четвер, 13.02.2014, 17:43 | Повідомлення # 23
Група: Видалені





Може хто знає як внести постійні кошториси в програму фіндокументи. У мене вибиває що є заповнені дані і далі нічого зробити не можу. А казначейство взагалі хоче щоб в електронному вигляді подавали з мінусом тимчасових кошторисів якщо хто стикався з таким відгукніться!!!
 
kaktuzДата: П`ятниця, 14.02.2014, 14:59 | Повідомлення # 24
Група: Видалені





Okcanav, мы удалили временный  с программы и делали постоянный
 
yaolegДата: П`ятниця, 14.02.2014, 15:33 | Повідомлення # 25
Група: Видалені





Okcanav, кошторис в програмі може бути тільки одни, тому редагуєте існуючий або ж видаляєте і наюираєти постійний за мінусом тимчасового, а в Excel набираєте кошторис для роздрукування вже такий як треба smile
 
IvankaДата: П`ятниця, 14.02.2014, 16:00 | Повідомлення # 26
Група: Видалені





Okcanav,
ми (сільська рада, рівень розпор.1) робим так:
кошторис→налаштування→позначаєм "зведений";
кошторис→зміни річного та помісячного за довідками ГРК
→дадати зміни річного (помісячного):
№реєстру 1,№довідки 1→дальше вносим дані ПОСТІЙНОГО кошторису;
№реєстру 2,№довідки 2→вносим з "-"(мінусом) дані ТИМЧАСОВОГО кошторису;
→записати дані→окремо відмічаєм "1"→записуєм (1-ий файл)
→повертаємось відмічаєм "2"→записуєм (2-ий файл) (ще просят записувати відмітивши і 1 і 2 довідки (3-ій файл))
→на компютері вибираєм папочку де ми зберегли довідки (на кожен файл окрему папку) і переіменовуєм файли в формат Zmglv_14.ХХХХХ.dbf де XXXXX ваш пятизначний код мережі.
→несем файлики в казну.
Уважно вносим дані і провіряєм відповідність річного до помісячного, а також з раніше внесеним тимчасовим кошторисом!
Я ще провіряда себе формувавши "кошторис→уточнений" який мав відповідати моєму постійному.

Як інші райони не знаю.


Повідомлення відредагував Ivanka - П`ятниця, 14.02.2014, 16:09
 
OlimpiaДата: Вівторок, 18.02.2014, 23:14 | Повідомлення # 27
Група: Видалені





Добрый день! Подскажите пожалуйста, как правильно посадить постоянный кошторыс, если уже посажен временный? Казначейство требует досадить разницу, что бы выйти на постоянный. Заранее спасибо!
 
yaolegДата: Вівторок, 18.02.2014, 23:34 | Повідомлення # 28
Група: Видалені





Olimpia, сделать в электронном виде -временный , а потом +постоянный с учетом временной сметы  smile
 
OlimpiaДата: Середа, 19.02.2014, 11:20 | Повідомлення # 29
Група: Видалені





Здравствуйте! Вы не подскажите как это практически можно сделать. Если Вас не затруднит, то с пошаговым описанием. Вы не представляете как я буду Вам благодарна smile

В ответ на: "Olimpia, сделать в электронном виде -временный , а потом +постоянный с учетом временной сметы".
 
RediskaДата: Субота, 22.02.2014, 22:44 | Повідомлення # 30
Група: Видалені





Цитата Ivanka ()
ми (сільська рада, рівень розпор.1) робим так:кошторис→налаштування→позначаєм "зведений";
кошторис→зміни річного та помісячного за довідками ГРК
→дадати зміни річного (помісячного):
№реєстру 1,№довідки 1→дальше вносим дані ПОСТІЙНОГО кошторису;
№реєстру 2,№довідки 2→вносим з "-"(мінусом) дані ТИМЧАСОВОГО кошторису;
→записати дані→окремо відмічаєм "1"→записуєм (1-ий файл)
→повертаємось відмічаєм "2"→записуєм (2-ий файл) (ще просят записувати відмітивши і 1 і 2 довідки (3-ій файл))
→на компютері вибираєм папочку де ми зберегли довідки (на кожен файл окрему папку) і переіменовуєм файли в формат Zmglv_14.ХХХХХ.dbf де XXXXX ваш пятизначний код мережі.
→несем файлики в казну.
Уважно вносим дані і провіряєм відповідність річного до помісячного, а також з раніше внесеним тимчасовим кошторисом!
Я ще провіряда себе формувавши "кошторис→уточнений" який мав відповідати моєму постійному.

Добавлено (22.02.2014, 20:44)
---------------------------------------------

Цитата Ivanka ()
ми (сільська рада, рівень розпор.1) робим так: кошторис→налаштування→позначаєм "зведений";
кошторис→зміни річного та помісячного за довідками ГРК
→дадати зміни річного (помісячного):
№реєстру 1,№довідки 1→дальше вносим дані ПОСТІЙНОГО кошторису;
№реєстру 2,№довідки 2→вносим з "-"(мінусом) дані ТИМЧАСОВОГО кошторису;
→записати дані→окремо відмічаєм "1"→записуєм (1-ий файл)
→повертаємось відмічаєм "2"→записуєм (2-ий файл) (ще просят записувати відмітивши і 1 і 2 довідки (3-ій файл))
→на компютері вибираєм папочку де ми зберегли довідки (на кожен файл окрему папку) і переіменовуєм файли в формат Zmglv_14.ХХХХХ.dbf де XXXXX ваш пятизначний код мережі.
→несем файлики в казну.
Уважно вносим дані і провіряєм відповідність річного до помісячного, а також з раніше внесеним тимчасовим кошторисом!
Я ще провіряда себе формувавши "кошторис→уточнений" який мав відповідати моєму постійному.
Справки по каждому кекру и кфк? Наберите меня 0985735745 Ольга, мне важно это знать
 
Форум » Казначейське обслуговування » Складання та виконання кошторису » Мережа
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: