Річна оцінка головного бухгалтера - Страница 3 - Форум

Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Понедельник, 05.12.2016, 11:30
|
RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 3 из 3«123
Форум » Казначейське обслуговування » Бухгалтерська служба » Річна оцінка головного бухгалтера (оцінка діяльності головного бухгалтера за 2012 рік)
Річна оцінка головного бухгалтера
yaolegДата: Пятница, 21.02.2014, 15:35 | Сообщение # 61
Генерал-полковник
Группа: Модераторы
Сообщений: 948
Награды: 29
Репутация: 37
Статус: Offline
orif, не нужно ничего удалять - это же анкета, отмечаем согласно своей ситуации smile

Кто хочет - ищет способ, кто не хочет - ищет причину. Сократ.
 
orifДата: Пятница, 21.02.2014, 15:46 | Сообщение # 62
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 384
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
yaoleg, вот и я так думаю, что не имею права менять утвержденный бланк, но как доказать это вышестоящей? её слова: наше казначейство (у нее областное, у меня городское) не разрешает ставить прочерки, убери эти пункты
 
LalaДата: Пятница, 21.02.2014, 17:50 | Сообщение # 63
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
orif, мы пишем в п.4: "підпорядковані бюджетні установи відсутні", ну и в остальных пунктах тоже текстом что-то подобное, прочерки нигде не ставим. Попробуйте и вы так.
 
orifДата: Понедельник, 24.02.2014, 13:42 | Сообщение # 64
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 384
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
Lala, большое спасибо, так и сделаю
 
Pittrice13Дата: Понедельник, 24.02.2014, 14:37 | Сообщение # 65
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 49
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як написати відписку на те, що в.о. головного бухгалтера ( і досвід роботи менше року у в.о.) не повинен проходити оцінювання. У законі написано так, що виконуючі - за бажанням, а ті хто не має досвіду роботи - взагалі не підлягають оцінці. На який пункт краще зсилатися. Дякую
 
yaolegДата: Понедельник, 24.02.2014, 15:49 | Сообщение # 66
Генерал-полковник
Группа: Модераторы
Сообщений: 948
Награды: 29
Репутация: 37
Статус: Offline
Pittrice13, в принципі Вам нічогоне потрібно подавати, так як комісія сама складає список бухгалтерів, які підлягають оцінці smile

Кто хочет - ищет способ, кто не хочет - ищет причину. Сократ.
 
lenok81Дата: Среда, 26.02.2014, 12:46 | Сообщение # 67
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
В січні прийнята на посаду головного бухгалтера чи потрібно проходити оцінювання?
 
НефертитиДата: Четверг, 27.02.2014, 16:18 | Сообщение # 68
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
lenok81, Вам не надо проходить, т.к. вы не отработали год
 
лен21Дата: Среда, 05.03.2014, 17:16 | Сообщение # 69
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 35
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Допоможіть , будь ласка хто вже заповнював анкету та у кого є зразок заповненої анкети, надішлить. Дякую.
 
EVGENIYДата: Среда, 05.03.2014, 22:07 | Сообщение # 70
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 2282
Награды: 61
Репутация: 32767
Статус: Offline
лен21, вот вы когда написали это сообщение оно попало на 3 страницу этой темы, а если вы перейдёте на вторую страницу то найдёте много анкет  wink
Прикрепления: 8959375.jpg(62Kb)
 
romashka853555Дата: Понедельник, 17.03.2014, 18:29 | Сообщение # 71
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
скажіть будь ласка,  якщо я після декретної відпустки, ще не відпрацювала рік, мені потрібно подавати анкету?
 
yaolegДата: Понедельник, 17.03.2014, 21:13 | Сообщение # 72
Генерал-полковник
Группа: Модераторы
Сообщений: 948
Награды: 29
Репутация: 37
Статус: Offline
romashka853555, не потрібно!

Кто хочет - ищет способ, кто не хочет - ищет причину. Сократ.
 
romashka853555Дата: Вторник, 18.03.2014, 14:38 | Сообщение # 73
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
yaoleg, спасибі!
 
Stanislav199Дата: Вторник, 18.03.2014, 16:21 | Сообщение # 74
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
А в лізі сексуальних меншин не потрібно погоджувати часом, кому би ще бухгалтер має вклонитися в ножки щоб підписали писульку. Взагалі доручили дурним  бабам методологію і бухоблік пропав згинув в нерівній боротьбі
 
на_таДата: Суббота, 07.02.2015, 00:37 | Сообщение # 75
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 189
Награды: 7
Репутация: 22
Статус: Offline
З 01.01.2015 набувають чинності зміни до Порядку проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень, затвердженого наказом Мінфіну від 01.12.2011 р № 1537.
Сам Порядок проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень не змінився, а змінився додаток до нього - Анкета про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень.
Так, було змінено озділ 1 Анкети "Відомості про головного бухгалтера".
З нього зникли реквізити "Дата зайняття посади" та "Звітний період". А замість них з'явилися нові: "Найменування структурного підрозділу, який очолює головний бухгалтер" і "Найменування займаної посади".
Якщо головбух був прийнятий на посаду до 01.03.2011 р, - до набрання чинності Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, реквізити погодження з органом Казначейства не заповнюються.
Розділ 2 Анкети, присвячений оцінці виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень, змін не зазнав.
Зверніть увагу, що в Анкеті з'явився новий третій розділ. А тому вже за результатами роботи у 2014 в розділі 3 Анкети доведеться вказати (за наявності таких випадків) відомості про притягнення до відповідальності головбуха за результатами контрольних заходів, проведених як державними органами, так і підрозділами самої установи, які уповноважені здійснювати контроль дотримання вимог бюджетного законодавства.
Анкета :
Прикрепления: f369141n71.doc(62Kb)


http://orilider.com/catalog_oriflame.php?i=28802

Сообщение отредактировал на_та - Суббота, 07.02.2015, 00:48
 
на_таДата: Вторник, 24.02.2015, 16:47 | Сообщение # 76
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 189
Награды: 7
Репутация: 22
Статус: Offline
Цитата на_та ()
З 01.01.2015 набувають чинності зміни до Порядку проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень, затвердженого наказом Мінфіну від 01.12.2011 р № 1537. Сам Порядок проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень не змінився, а змінився додаток до нього - Анкета про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень.
Так, було змінено озділ 1 Анкети "Відомості про головного бухгалтера".
З нього зникли реквізити "Дата зайняття посади" та "Звітний період". А замість них з'явилися нові: "Найменування структурного підрозділу, який очолює головний бухгалтер" і "Найменування займаної посади".
Якщо головбух був прийнятий на посаду до 01.03.2011 р, - до набрання чинності Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, реквізити погодження з органом Казначейства не заповнюються.
Розділ 2 Анкети, присвячений оцінці виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень, змін не зазнав.
Зверніть увагу, що в Анкеті з'явився новий третій розділ. А тому вже за результатами роботи у 2014 в розділі 3 Анкети доведеться вказати (за наявності таких випадків) відомості про притягнення до відповідальності головбуха за результатами контрольних заходів, проведених як державними органами, так і підрозділами самої установи, які уповноважені здійснювати контроль дотримання вимог бюджетного законодавства.
Анкета :
Прикрепления: f369141n71.doc(62Kb)
Вірний бланк анкети
Прикрепления: f369141n71-1-.doc(66Kb)


http://orilider.com/catalog_oriflame.php?i=28802
 
Форум » Казначейське обслуговування » Бухгалтерська служба » Річна оцінка головного бухгалтера (оцінка діяльності головного бухгалтера за 2012 рік)
Страница 3 из 3«123
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 | |