Четвер, 28.03.2024, 21:25
Сайт 
Головна | додаткові угоди до тендерного договору на 20% - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: alla-drejko, GalinaT  
Форум » Казначейське обслуговування » Закупівлі за рахунок бюджетних коштів » додаткові угоди до тендерного договору на 20% (сума додаткової угоди станов. 20000 із них по тимч. кошторис)
додаткові угоди до тендерного договору на 20%
InnaSДата: П`ятниця, 17.01.2014, 13:50 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Доброго дня. Чи може сума додаткової угоди частково проплатитися з тимчасового кошторису,а залишок з постійного. Чи потрібно це прописувати в самій додатковій угоді
 
KsyushaДата: П`ятниця, 17.01.2014, 13:56 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Цитата InnaS ()
Чи може
Смотря какие у Вас счета прописаны в самом договоре ?
 
InnaSДата: П`ятниця, 17.01.2014, 13:59 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Мені це поки не відомо.А що це єобов"язково потрібно знати?
 
KsyushaДата: П`ятниця, 17.01.2014, 15:27 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Цитата InnaS ()
А що це єобов"язково потрібно знати
конечно, если спецсчет прописан в договоре, то в допсоглашении его прописывать не надо, делаете юробязательства для казны на спец счет и на бюджетный, если в договоре прописано не было, то прописываете в допсоглашении
 
BetiДата: П`ятниця, 17.01.2014, 15:39 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Может я не поняла вопроса, но мне кажется имелось ввиду разбить тендерный договор на 1кв (по тимчасовому кошторису) и на остальную часть (по постійному). Я планирую сделать 2 доп. угди к Договору на год. В первой доп.угоде указать период січень-березень и віделенную по лимитке сумму на 1 квартал, а после утверждении постоянного кошториса доп угоду уже на весь 2014рік с полной выделенной суммой.
 
KsyushaДата: П`ятниця, 17.01.2014, 15:56 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





точно, не правильно поняла вопрос (одним глазом отчет, другим форум) wacko
 
Форум » Казначейське обслуговування » Закупівлі за рахунок бюджетних коштів » додаткові угоди до тендерного договору на 20% (сума додаткової угоди станов. 20000 із них по тимч. кошторис)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: