чи потрібен тендер ? Дуже терміново - Форум

Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Понедельник, 05.12.2016, 11:29
|
RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: alla-drejko, GalinaT 
Форум » Казначейське обслуговування » Закупівлі за рахунок бюджетних коштів » чи потрібен тендер ? Дуже терміново (Договір по кап рем)
чи потрібен тендер ? Дуже терміново
olyanka2013Дата: Суббота, 08.02.2014, 08:57 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Договір  по  кап  рем  котельні  із  заміною  котлів   на  540000,00 здійснено 30%/159000,00/  на  придбання   матеріалів чи  потрібно було  проводити хіба  тендер  на  ці  матеріали???????Наперед  вдячна
 
IRENEДата: Суббота, 08.02.2014, 13:08 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 180
Награды: 4
Репутация: 2
Статус: Offline
З А К О Н  У К Р А Ї Н И   Про здійснення державних закупівель 

 Стаття 2. Сфера застосування Закону 

1. Цей Закон застосовується до всіх замовників та закупівель  товарів, робіт та послуг, які повністю або частково здійснюються 
за рахунок державних коштів, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або 
перевищує
100 тисяч гривень (у будівництві - 300 тисяч гривень), а  робіт - 1 мільйон гривень, крім закупівель за процедурою 
електронного реверсивного аукціону, умови застосування якої  встановлені розділом VIII-1 цього Закону, у тому числі на технічне 
обслуговування, іншу оплатну підтримку на майбутнє об'єкта  закупівлі чи виплат, пов’язаних з використанням об'єктів права 
інтелектуальної власності. { Абзац перший частини першої статті 2 в редакції Закону N 4917-VI ( 4917-17 ) від 07.06.2012; із 
змінами, внесеними згідно із Законом N 5203-VI ( 5203-17 ) від  06.09.2012 }
 26) роботи - проектування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів 
і споруд виробничого і невиробничого призначення
,...;
 
olyanka2013Дата: Воскресенье, 09.02.2014, 00:05 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
то  виходить  не  потрібно  я  так  розумію  можливо
 
Форум » Казначейське обслуговування » Закупівлі за рахунок бюджетних коштів » чи потрібен тендер ? Дуже терміново (Договір по кап рем)
Страница 1 из 11
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 | |