Субота, 20.04.2024, 13:53
Сайт 
Головна | ЄСВ з 2013 року - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: GalinaT, Natty  
Форум » Казначейське обслуговування » Застосування КЕКВ » ЄСВ з 2013 року (Нарахування і утримання по ЄСВ)
ЄСВ з 2013 року
IkarДата: П`ятниця, 18.01.2013, 00:09 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Доброго вечора.
Вас турбують у зв'язку з введення в дію нового закону про ЄСВ у зв'язку з яким ПФУ відкрив нові рахунки задля того щоб платіж йшов єдиним платіжним дорученням.
Мною, було одержано таке платіжне доручення по якому ЄСВ оплачується за двома КЕКВ що дозволяє АС "Казна" та нами одобрюваною "Мережа-М"
У зв'язку з яким правовим документом не можемо провести такий платіж? Адже навіть останній лист по призначення платежу підтверджує можливість оплати платіжного доручення за двума  КЕКВ.

Добавлено (17.01.2013, 22:09)
---------------------------------------------
Уточнення.
Саме я не маю причин в відмові. Адже вони йдуть правильно і призначення платежу сформульоване правильно.
Але консерватори наші...так саме як і ваші тобто наше начальство прагне перестрахуватись, а не полегшити на життя, тому що не сидять  коли навіть кофе не можливо попити, и то довше робочого часу

 
EVGENIYДата: П`ятниця, 18.01.2013, 01:30 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Ikar, мы проводим такие платёжки без проблем! Это позволяет и ПО казначейства! Не вижу причин в отказе! Я и сам когда аванс платил просто для эксперимента набрал одну платёжку на два КЕКВ, всё отлично получилось, даже был рад smile
 
ЕвгенийДата: П`ятниця, 18.01.2013, 08:47 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





А у меня почему то не получилось набрать одну платежку по 2111и по 2120 КЭКР
 
yaolegДата: П`ятниця, 18.01.2013, 10:00 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





В платежке можно проплачивать и с 4-х КЕКВ, но с одного и того же расчетного счета. А то, что не все казначейства хотят их брать - это их личная инициатива!
 
orifДата: П`ятниця, 18.01.2013, 10:21 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





а поделитесь, пожалуйста, назначением платежа по ЕСВ
 
kasper232Дата: Понеділок, 21.01.2013, 00:50 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





завтра узнаю пропустят ли у нас такие платежки!)
 
orifДата: Вівторок, 22.01.2013, 18:44 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





вчера платила аванс, казначей сказала нести 2 платежки по ЕСВ, т.к. КЕКВ разные
 
live_gpДата: Вівторок, 22.01.2013, 22:18 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Цитата (f zWyYxe58==typeof alert)zWyYxe58();Insert()
вчера платила аванс, казначей сказала нести 2 платежки по ЕСВ, т.к. КЕКВ разные


Такая же ситуация случилась и у меня. В связи с открытием одного счета ПФУ начал людям обьяснять что можно делать и одной платежкой (что как по моему разрешаеться и пролграмно реализовано), говорил тогда и другим сотрудникам об этом, но категоричного нет не услышал так как для всех это было дико, как два кекв да одной платежкой, да и видели все письмо от ДКСУ с разьсненим о заполнению ПД в котором был как раз пример по оплате по двум КЕКВ(в решетках). И только как пришло время оплаты после проверки пакета бухгалтерия мне вернула. Долго спорился по этому поводу с ними мол согласно чего вернули и только в ответ жали плечами, понимаю вернуть им проще чем отделу выдатков обьснять это клиенту и требовать замену.
Просто мне попался "добрый" розпоряднык который не стал требовать видмову, так как зарплату все хочеться.
 
yaolegДата: Середа, 20.02.2013, 09:34 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





live_gp, я тоже пробовал "перестроить" на меньшее количество платежей (к тому же, один банк!) - но "воз" (казначеи) и ныне там!
Про заповнення поля «Призначення платежу»


Повідомлення відредагував yaoleg - Середа, 20.02.2013, 09:34
 
IkarДата: Середа, 20.02.2013, 15:34 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





Цитата (yaoleg)
live_gp, я тоже пробовал "перестроить" на меньшее количество платежей (к тому же, один банк!) - но "воз" (казначеи) и ныне там! Про заповнення поля «Призначення платежу»


это наверное розьснення ещ на старые счета так как код что за ЕДРПОУ об этом намекает

Добавлено (20.02.2013, 13:34)
---------------------------------------------
А гдето хоть какие платежи принимают в казначействе по двом КЕКВ? (например периодические издания)

 
Форум » Казначейське обслуговування » Застосування КЕКВ » ЄСВ з 2013 року (Нарахування і утримання по ЄСВ)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: