Четвер, 28.03.2024, 19:38
Сайт 
Головна | Помилково зарахована батьківська плата на 3-ій фонд - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: GalinaT, Natty  
Форум » Казначейське обслуговування » Застосування КЕКВ » Помилково зарахована батьківська плата на 3-ій фонд
Помилково зарахована батьківська плата на 3-ій фонд
svetkakanfetka04121985Дата: Четвер, 05.03.2015, 17:12 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Здравствуйте, форумчани!
Я до Вас із такою ситуацією.
Помилково один із батьків перерахував кошти за харчування дитини у дитсадку не на спец рахунок (2-ий фонд), а на наш інший рахунок (3-ій фонд, для капітального придбання). Тепер ці кошти я повина перекинути на свій спец рахунок - так мені сказали у казначействі, а більш детальної інформації, як це зробити мені не надали. 
Пропонують просто принести платіжку, в якій зазначити, що це помилково зараховані кошти.
При наборі платіжки, я повина вказати КЕКВ, ось тут я і спинилась, а який КЕКВ для повернення коштів? І чи потрібно робити юридичне і фінансове зобовязання?
Зайшла в глухий кут.
Дякую за будь-яку допомогу чи підказку)
 
Радистка_КэтДата: Четвер, 05.03.2015, 17:17 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





НИ юридических, ни финансовых, естественно, не надо. КЕКВ 0000

Вы должны написать письмо в казначейство, где все описать. Раньше они сами перекидывали в таких случаях.

В мереже набрать это просто так не получится, придется ее "обманывать"

Я делала так (перечисляла поступления в доход бюджета со спецсчета с КЕКВ 0000) - создавала счет 3711, тогда в справочниках оно пустит сделать тип счета 0. А потом просто корректировала этот счет и вставляла номер спецсчета.

В платежке будет - со спецсчета, КЕКВ 0000, на нужный спецсчет, в назначении указываете, что это ошибочно зачисленные деньги
 
EVGENIYДата: Четвер, 05.03.2015, 17:20 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





svetkakanfetka04121985, На такі платежі юридичні та фінансові зобов'язання не беруться! Якщо хочете вказати КЕКВ то це будет 0000, хоча і це не є обов'язковим, але іноді вимагають!
 
EVGENIYДата: Четвер, 05.03.2015, 17:22 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Радистка_Кэт, Это было раньше! Сейчас нужно следовать вот этому пункту
12.5. Повернення коштів, помилково або надміру зарахованих, здійснюється органами Казначейства на підставі платіжних документів розпорядника бюджетних коштів та відповідного підтвердження щодо обґрунтованості здійснення такої операції у межах наявних залишків
бюджетних коштів на відповідних рахунках.
 
svetkakanfetka04121985Дата: Четвер, 05.03.2015, 17:46 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Дякую за оперативну допомогу.  smile happy
 
Радистка_КэтДата: Четвер, 05.03.2015, 18:04 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Ну да, только просто отправить со спецсчета ж не получится. Оно не пустит без КЕКВ, финансовых и юридических.
Раньше хорошо было, а теперь надо вот так мутить smile


Повідомлення відредагував Радистка_Кэт - Четвер, 05.03.2015, 18:04
 
Форум » Казначейське обслуговування » Застосування КЕКВ » Помилково зарахована батьківська плата на 3-ій фонд
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: