П`ятниця, 19.04.2024, 12:34
Сайт 
Головна | Наш помощник ПОРТФЕЛЬ! - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Natty, QWERTY  
Форум » Автоматизацiя облiку бюджетних установ » Різне » Наш помощник ПОРТФЕЛЬ! (Синхронізація одноіменних файлів на компі та на флешці.)
Наш помощник ПОРТФЕЛЬ!
ДімонДата: П`ятниця, 22.03.2013, 01:28 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Не знаю наскільки ця тема відноситься до автоматизації бухобліку, але  це ще один хороший помічник!
Напевне, не всім, але думаю, буде цікава багатьом. smile

Кілька років тому, я зіткнувся з проблемою заміни файлів, які були записані на флешці та змінені, з одноіменними файлами на компютері. Поки, іх було не багато, це не було проблемою, але з часом.... wink знайшов таку опцію в контекстному меню провідника >  на правому полі> права кнопка мишки >создать >Портфель >натискаємо два рази на ньому і читаємо коротку справку про його властивості...

Портфель створюємо обовядково на флешці!

Портфель Windows позволяет обеспечить синхронизациюдокументов, хранящихся на двух различных компьютерах. Вся процедура включает
лишь четыре шага:
1.Перетащите
с помощью мыши нужные Файлы в Портфель.
2.Возьмите
Портфель с собой, переместив его на портативный компьютер или гибкий диск.
3.На этом
этапе вы можете изменять как Файлы находящиеся в Портфеле, так и исходные
Файлы.
4.Чтобы
произвести синхронизацию версий Файлов, выберите в меню "Портфель"
команду "Обновить все".
Более подробные сведения о работе с Портфелем можно найти всправке.

Також при відкритті Портфеля, зверху, на панелі задач провідника, появляться два додаткових значки -Обновить все- та -Обновить выделеное-.
Перша, обновляє всі файли, які знаходяться  в портфелі разом, друга тільки, ті, які Ви виділите лівою кнопкою мишки один раз.
У Вас завжди буде вибір, де і які файли ви хочете замінити, з компа на флешку чи навпаки!(права кнопка мишки на стрілці і в додатковому меню)

І тепер, де б я не був, всі файли, які можуть мені знадобитися завжди зі мною! 

Так як досконалості не існує, тож і тут є декілька підводних каменів...

1.Перед тим, як  витягти флешку, треба закрити всі вікна, де відкрито Портфель і краще відключити її Безопасным извлечением устрайства. Інакше файли, які були змінені на флешці можуть бути пошкоджені і при обновлені з компютером,  також будуть записані пошкодженими.
2. Якщо Ви, все таки не коректно витягли флешку, то при черговому відкриті Портфеля у Вас висвітиться повідомлення, що дані пошкоджені та не можуть бути обновлені. 
 Треба перемістити всі файли з Портфеля в будь-яке інше місце і потім ці ж файли назад у Портфель та знову обновити.

Це все що зараз згадав.... wacko
 Удачі!
--------------------
Орфографію не перевіряв ...вибачте... думаю, це не основне.
 
tinamarДата: П`ятниця, 22.03.2013, 02:21 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





В мене Портфель є створений на флешці, там ношу бази програм і документи якими користуюся....але роблю з програмами і документами безпосередньо на флешці. Тобто це у мене як звичайна папка, але з назвою Портфель, отого ніколи не робила: Обновить все. Дімон, спасибі за інформацію треба буде попробувати
 
ДімонДата: П`ятниця, 22.03.2013, 02:30 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





tinamar, попередньо треба всі файли перемістити на жорсткий диск, а потім скопіювати в Портфель.
І тільки після цього, Ви зможете робити оновлення.
Про всяк випадок, зробіть архівну копію  на вінчестері....щоб не загубити дані.... на період ознайомлення з Портфелем.
smile Це Важливо!!!
 
w-pavДата: Субота, 06.07.2013, 12:03 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Лучше, наверное пользоваться сторонней программой синхронизации, например Free File Sync:
- бесплатно
- просто
- есть рус. укр. локализации

Просто выполнять простое правило: 1. пришел на работу, вставил флешку - синхронизировал, уходишь с работы - см. правило 1. И нет проблем

Ссылка: http://sourceforge.net/projects/freefilesync/

если будут вопросы по работе программы: спрашивайте - отвечу, т.к. пользуюсь оной года три...


Повідомлення відредагував w-pav - Субота, 06.07.2013, 12:04
 
Форум » Автоматизацiя облiку бюджетних установ » Різне » Наш помощник ПОРТФЕЛЬ! (Синхронізація одноіменних файлів на компі та на флешці.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: