Централізовані розрахунки по пільгам та субсидіям - Форум

Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Пятница, 09.12.2016, 18:26
|
RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: Natty 
Форум » Галузеві напрямки » Соціальна політика (УПСЗН) » Централізовані розрахунки по пільгам та субсидіям (реєстрація фінансових зобов'язань зг.ПКМУ від 11.01.2005 №20)
Централізовані розрахунки по пільгам та субсидіям
Eleno4kaДата: Суббота, 01.02.2014, 15:38 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Будь ласка, прошу відгукнутися бухгалтерів, які ведуть облік пільг та субсидій, а також казначеїв, які обслуговують УПСЗН. Питання таке: як правильно необхідно реєструвати фінансові зобов'язання по організаціях, яким пільги та субсидій за ЖКП відшкодовують на підставі ПКМУ №20 від 11.01.2005.(централізовані)? З тими організаціями, яким пільги та субсидії відшкодовують готівкою все зрозуміло- згідно договору та розрахунку, наданого відділом субсидій  або перевіреного відділом персоніфіцірованого обліку пільгової категорії громадян. Платіжним доручення при надходжені коштів пільги(субсидії) відшкодовуються - фін. зобов'язання на суму платіжок зменшуються. Як вірно реєструвати зобов'язання по організаціях, по яких проводяться централізовані розрахунки? Як їх знімати (коригувати, чи ще якось зменшувати), коли необхідно провести централізовані. Це при тому, що лімітів по тимчасовому кошторису замало, щоб зареєструвати зобов'язання по нарахуванням поточного місяця. Як тут може вплинути п.6 ст.48 Бюджетного Кодексу? Можна понадлімітно реєструвати юридичні зобов'язання? Хоча, як пояснюють наші казначеї, нова программа не передбачає таких операцій. Заздалегідь вдячна всім, кто відгукнеться та дасть хоть якісь поради в цьому питані. Це дуже терміново та важливо. Спасибі!
 
бусикДата: Суббота, 01.02.2014, 21:15 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
ст. 48 Бюджетного Кодексу України в цьому випадку якраз є  головною  при реєстрації зобов"язань відповідно до ст. 102 Бюджетного Кодексу України. Був лист роз"яснення мінфіну (нажаль зараз не згадаю № та дату) де було вказано що всі організації в яких відкритий рахунок 3712....(виключення тільки енергія) реєструються в обов"язковому порядку станом до 08 числа згідно наданих актів звірки. В нашому управлінні подається зобов"язання, акт звірки та реєстр в якому розносяться всі суми заборгованості відповідно по КЕКВ. У нас також тимчасового кошторису було достатньо тільки для того щоб перенести кредиторку минулого року, але з новою реєстрацією проблем в казначействі не було і їхня програма все прийняла, що було понад кошторис, коли вони зателефонували до свого обласного.
 
Eleno4kaДата: Суббота, 01.02.2014, 22:16 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Дякую, що відгукнулися. І всеж головне питання-як Ви реєструєте та коригуєте фін. зобов'язання по підприємствах, які відшкодовуються цинтралізовано? До цього ми коригували їх "+" та "_"- тобто доводили фін. зобов'язання до наявної кредиторки, бо платежі (готівкові) по цих операціях не проводяться. В цьому місяці в нашому ДКСУ вони таке зробити чомусь не змогли. Ми просиділи на роботі до 23-00год.- в телефоному режимі намагалися вирішити цю проблему.Але до єдиної думки не зійщлися. Може ми й раніше невірно робили- я не проти навчитися робити це правільно. Але ніхто не може допомогти в цьому.
 
IRENEДата: Понедельник, 03.02.2014, 13:23 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 180
Награды: 4
Репутация: 2
Статус: Offline
ПКМУ №20 від 11.01.2005 - это клиринг,  по этой постанове  все участники расчетов одновременно кладут свои платежи в УДКСУ, непонятно  почему вы не делаете платежки? Что значит централизовано возмещаются?
 
ИваДата: Понедельник, 03.02.2014, 18:29 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Eleno4ka, ч.6 ст.48 БКУ зобовязання щодо виплати субсидій, допомоги, пільг з оплати ЖКП обліковуються незалежно від визначених на цю мету бюджетних призначень. Тому реєструвати необхідно усі фактично надані пільги та субсидії.
 
бусикДата: Понедельник, 03.02.2014, 22:02 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Eleno4ka, а Ви б не могли по шагово розписати як у вас проводиться нарахування та реєстрація пільг бо з субсидією то все зрозуміло людина звернулась їй призначили через  програму наш дім,потім реєстри +зобов"язання+акти звірки, а от пільги я не можу зрозуміти як це централізовано?У нас організація візьмемо наприклад тепломережа 05 числа приносить свої розрахунки+списки пільговиків все відповідно до ЄДАРП+акти звірки.Це все перевіряється робиться зобов"язання .Надходять кошти, відповідно до підписаних реєстрів звіряння ,які проводяться з усіма органазіями учасниками(управління фінансів,УСЗН,тепло,вода іт.д.), ми несемо платіжні доручення із вказаним спільним протокольним рішенням до УДКСУ і все.
 
Eleno4kaДата: Понедельник, 03.02.2014, 22:41 | Сообщение # 7
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Спасибо всем, кто откликнулся. Действительно, руководствуясь п.6 ст.48 Бюджетного Кодекса, нам , несмотря на все новшества новой программы, разрешили регистрировать фин. обязательства не смотря на выделенные лимиты.
 бусик -Регистрация финансовых обязательств по льготам производим в таком порядке: отдел персонифицированного учета льготной категории принимает от коммунальных предприятий списки льготчиков с начислением льготы, проверяет их  на правильность и соответствие льгот в своей программе, формирует мне, как бухгалтеру, реестры этих предприятий в разрезе КТКВК с указанием принятых сумм. На основании этих реестров я регистрирую финансовые обязательства. С 1 по 5 число следующего месяца подписываем акты сверки с этими предприятиями, которые потом они несут в финуправления со своими реестрами для оформления взаимозачетов (централизованных расчетов по ПКМУ №20 от 11.01.2005г.). В конце месяца финансовое управление уведомляет меня, по каким организациям, в разрезе КТКВК, с указанием за какой период прошли централизованные расчеты, которые я должна учесть в текущем месяце. И все. Я эти централизованные расчеты разношу в мем. ордере №6 как прохождение платежа по конкретной организации, и на эту сумму несу (вернее несла) фин. обязательство на снятие ( т.е. корректировала так, что фин. обязательства=кредиторка). Как дальше процесс отражения централизованных расчетов происходит в казначействе, я не знаю. Но эти суммы потом отражаются как финансирование и касса, хотя они проходят не наличными и без выписок. Выписки лишь на финансирование наличными.
Цитата бусик ()
Надходять кошти, відповідно до підписаних реєстрів звіряння ,які проводяться з усіма органазіями учасниками(управління фінансів,УСЗН,тепло,вода іт.д.), ми несемо платіжні доручення із вказаним спільним протокольним рішенням до УДКСУ і все.
Мне не совсем ясен этот этап. Вы пишите "надходять кошти"- это только наличными или же о прохождении централизованных расчетов Вас как-то уведомляют? Какие платежки Вы несете? Что такое "спільне протокольне рішення"?
Спасибо за интерес, проявленный к моей проблеме. Жду от Вас разъяснений и помощи!


Сообщение отредактировал Eleno4ka - Понедельник, 03.02.2014, 22:45
 
бусикДата: Вторник, 04.02.2014, 18:55 | Сообщение # 8
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Надходять кошти- це кошти надходять на реєстраційний рахунок управління , в то й же день управління набирає платіжні доручення згідно повідомлення та реєстру спільних протокольних рішень на проведення розрахунків по КМУ №20 від 11.01.2005р. яке надається УДКСУ управлінням міжбюджетних відносин та моніторингу видатків місцевих бюджетів, а потім відповідно УДКСУ надає до управління. Тому ми не робимо мінус фінансового зобов"язання , так як у нас проходить каса по учасниках розрахунків через рахунки 3712 комунальних підприємств згідно реєстру.
 
Eleno4kaДата: Вторник, 04.02.2014, 22:07 | Сообщение # 9
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Спасибо большое за ответ. Попробую узнать у наших казначеев о возможности проведения таких расчетов.
 
Lena@Дата: Среда, 05.02.2014, 14:25 | Сообщение # 10
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Eleno4ka, мы на взаимозачет по п.20 несём платёжки..и выписки у нас есть
 
IRENEДата: Среда, 05.02.2014, 16:23 | Сообщение # 11
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 180
Награды: 4
Репутация: 2
Статус: Offline
Eleno4ka, до меня дошло о чем Вы говорите. Не думала что такого рода механизм еще действует. НАши финансисты таким "баловались" в далеком 2002 году. Тогда у нас были письма от финуправления про проведение централизованых расчетов и на основании этих писем мы и заводили в бухучет эти цифры. Но и с казной мы тогда не работали.

Добавлено (05.02.2014, 14:23)
---------------------------------------------
Eleno4ka, а у Вас эти расчеты централизованные учтены в бюджетных назначениях? Или Вас информируют о проведении расчетов только для урегулирования кредиторки?

 
Eleno4kaДата: Среда, 05.02.2014, 20:54 | Сообщение # 12
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
IRENE Да, центральные расчеты учтены в бюдж. расчетах, ведь смета у нас одна, а суммы централизованных вместе с суммами , которые проводились наличными, отражаются как финансирование и касса. И в отчете ф.2 (квартальном) на казну они тоже отражены как надходження та касові видатки вместе с наличкой. А в квартальном отчете на финуправление по ЖКП предусмотрено отражать проведення розрахунків в разрезе: наличные и согл. ПКМУ №20 (в разрезе КФК и энергоносителей).
 
IRENEДата: Суббота, 08.02.2014, 13:31 | Сообщение # 13
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 180
Награды: 4
Репутация: 2
Статус: Offline
Eleno4ka, ну тогда основными вашими документами будут письма. Письма финансистов о проведении централизов. расчетов. А регистрацию делаете только на ту сумму задолженности, кот. осталась неоплаченной. 
По поводу регистрации сверхлимитных назначений - напишите ОДИН раз письмо в казну о том, к каким именно КТКВ в вашей организации применима ст.48 БКУ и спокойно в дальнейшем регистрируйте свои льготы. 

У нас более 250 предприятий ЖКП, поэтому мы физически не можем регистрировать обязательства на каждое. После принятия расчетов  регистрируем в целом сумму начислений по КТКВ.  Когда поступают деньги - готовим платежки и одновременно регистрируем фин. и юрид обязат-ва. После прохождении платежей корректируем сумму зарегистр.обяз-в. одним реестром по КТКВ.
 
Eleno4kaДата: Суббота, 08.02.2014, 20:54 | Сообщение # 14
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Спасибо большое, что откликнулись! Спасибо за советы и полезную информацию!
 
Форум » Галузеві напрямки » Соціальна політика (УПСЗН) » Централізовані розрахунки по пільгам та субсидіям (реєстрація фінансових зобов'язань зг.ПКМУ від 11.01.2005 №20)
Страница 1 из 11
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 | |