1c:8 Комплексний облік для бюджетних установ України! - Страница 3 - Форум

Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Пятница, 09.12.2016, 18:29
|
RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 3 из 4«1234»
Модератор форума: Natty, Туманский, QWERTY 
Форум » Автоматизацiя облiку бюджетних установ » Платные программы » 1c:8 Комплексний облік для бюджетних установ України! (Всі питання, пов'язані з 1с:8 для бюджетних установ!)
1c:8 Комплексний облік для бюджетних установ України!
RomДата: Четверг, 06.09.2012, 18:42 | Сообщение # 1
Рядовой
Награды: 1
Статус: Offline
Программа порівняно нова, але вже з широким функціоналом. Вирішуються практично всі завдання автоматизації. Оновлення відбуваються досить швидко. Вже через місяць після підписання якогось нового закону чи інструкції - на офіційному сайті можна скачати новий реліз. Ціна програми - не найнижча в Україні, але все таки фірма "1с" - лідер на ринку України та і всього СНД у своїй галузі. З плюсів варто відзначити таке:
1) Вбудований модуль роботи з казначейством(фактично вбудована програмуля "Казна");
2) Поєднання всіх ланок обліку в одному рішенні;
3) Наявність та автоматичне формуванн всіх затверджених форм звітності;
4) Проста для освоєння, розповсюджена, існує багато спеціалістів;
5) Поставляється з модулем 1С-звіт (аналог "Медок" "Бест-Звіт" і тп.
6) Без проблем можна переконфігурувати при бажанні (хоча це і не потрібно практично).

До мінусів віднесемо:
1) "Кусюча" ціна
2) Більше нема мінусів))))

Без пробем проведемо безкоштовну демонстрацію!!! Звертайтесь!!!

kk-gorДата: Вторник, 14.05.2013, 11:58 | Сообщение # 61
Рядовой
Награды: 0
Rom,
Контакти в ПМ.
Питання в ПМ не влізли тому напишу тут smile

Враження:
По кошторисах та планах - розібралися нормально.
Перспективи - шикарні smile В нас просто в підзвіті 4 дошкільних заклада і, по перших враженнях, облік по них значно полегшиться.
По зарплаті - важко. Не володію темою тому шукаємо "методом Тика". Наприклад зараз застряг на
питанні "Де вносяться утримання з нарахувань людей (Пенсійний, податок, ...)" При нарахуванні ЗП нарахування автоматично розраховуються, а от утримання - ні sad

Тому...
Питання та прохання:
1. Надішліть інструкцію (про яку йшлося в сусідній темі) про перші кроки, хочаб на 8.1.

2. Дайте координати компетентного представника в Хмельницькій області (Тільки безготівкова оплата).
2.1. Якщо в "пакет" дійсно входить піврічна підтримка по питаннях типу "Де вносити утримання на ЗП по підприємству" і інші "Де" та "Чому", то дійсно ми краще купимо конфігурацію. Оскільки при середній вартості програміста 240грн./год. + конфігурація - це таки накладно, особливо при почтаковому вниканні в конфігурацію.

3. Уточніть про БУМАЖНИЙ комплект до конфігурації (Книжки з основою роботи входить в комплект?)

4. Казначейство. В конфігурації передбачено "невиплату казначейством", точніше таке питання:
4.1. Нам Контрагент надав товар.
4.2. МИ надали всі документи на оплату в казначейство.
4.3. В казначействі нема коштів...
4.4. Як буде "висіти" заборгованість по Контрагенту? "Що ми йому нічого не винні" чи "Що ми з ним повністю НЕ розрахувались"?
4.4.1. Якщо  "Що ми з ним повністю НЕ розрахувались" тоді як приймається документ про фактичну виплату казначейством контрагенту? Руцями чи можна в електронному вигляді з звітів казначейства? (Прктично щодня закупаємо продукти для Дитячих садочків і вносити руцями таки довговато...)
5. Технічне. Техніка стара. Тому плануємо працювати в Термінальному режимі (Всі працюють з своїх старенький компутерів на Одному потужному). На конфігурацію це якось вплине чи це вже проблеми платформи?

Дякую.

Сообщение отредактировал kk-gor - Вторник, 14.05.2013, 14:12

LubockaДата: Суббота, 08.06.2013, 16:16 | Сообщение # 62
Рядовой
Цитата (kk-gor)
питанні "Де вносяться утримання з нарахувань людей (Пенсійний, податок, ...)" При нарахуванні ЗП нарахування автоматично розраховуються, а от утримання - ні sad
ЕСВ и ПДФО программа также расчитует автоматично, только профсоюзный Вы должны указать , например при приеме,  и тогда программа сама удержит и профоюз, думаю и алименты, просто пока с алиментщиками не столкнулась.
Цитата (kk-gor)
5. Технічне. Техніка стара. Тому плануємо працювати в Термінальному режимі (Всі працюють з своїх старенький компутерів на Одному потужному). На конфігурацію це якось вплине чи це вже проблеми платформи?
ни как не вплине.
Цитата (kk-gor)
4.4. Як буде "висіти" заборгованість по Контрагенту? "Що ми йому нічого не винні" чи "Що ми з ним повністю НЕ розрахувались"?
В кредите счета контрагента, так и будет висеть пока казначейство не проплатит
Цитата (kk-gor)
3. Уточніть про БУМАЖНИЙ комплект до конфігурації (Книжки з основою роботи входить в комплект?)
Я так понимаю пиратку поставили. Книги есть, но они больше как подсказка, на них ориентироваться нельзя, т.к. они написаны в стиле справочника, а не учебника.

Добавлено (08.06.2013, 15:16)
---------------------------------------------

Цитата (Модератор)
1) Вбудований модуль роботи з казначейством(фактично вбудована програмуля "Казна");
Мы купили пока базовую за 1400 грн.
Файл Merega_W_1_5_3_.epf мне дал администратор данного сайта Евгений (за что ему огромное спасибо)
В книгах я не нашла информацию где мне брать этот файл , возможно плохо читала.

Вопросы :
1) Где мне брать подобные файлы, ведь без данного файла работа с казначейством просто не возможна. На сайте users.v8.1c.ru зарегистрированны, но что то там тоже не нашла.
Ну не форумах же брать такие файлы.

2) Мне нужен файл который бы подготавливал ведомость в Приватбанк в формате данного банка.  Я пока два раза сама поколдовала с екселем, но это не дело. Где взять? Уверена, что есть готовые варианты.

EVGENIYДата: Среда, 26.06.2013, 22:41 | Сообщение # 63
Генералиссимус
Награды: 61
Lubocka, я знаю что 1с выпускает диски ИТС, вот на таких дисках вы найдёте файл Merega_W_1_5_3_.epf! Я правда незнаю они всем диски высылают или их отдельно нужно оплачивать!! Чо то думал что всем кто купил конфигурацию!

НатіДата: Пятница, 05.07.2013, 12:42 | Сообщение # 64
Рядовой
Я працюю бухгалтером в районні раді , у нас  встановлена програма 1с:Підприємство 7.7. Бухгалтерський облік бюджетних установ України, але  ведеться лише облік тільки по основних засобах тобто 10-11 рахунки.  Програма в дії з 2009 року, її ще ні разу не обновляли, тому що  з установою в якої купляли Програму  по словам попереднього бухгалтера звязки пропали ( асоціація закрилась). Чи можливо поновити   програму? відповідь можна відіслати на Kyshnir.natalya@yandex.ua .

v133Дата: Суббота, 13.07.2013, 09:40 | Сообщение # 65
Рядовой
Достали ви хлопці! Моя адреса в Skype: vasilij1303, Email: v133@mail15.com . Поставлю всім бажаючим і демо і робочу версію через інтернет за пляшку. Доопрацювання - за ваш рахунок, але не дорого. Удачі.

LubockaДата: Четверг, 25.07.2013, 18:42 | Сообщение # 66
Рядовой
Цитата (EVGENIY)
я знаю что 1с выпускает диски ИТС, вот на таких дисках вы найдёте файл Merega_W_1_5_3_.epf!
нашла , при установке оно в каталог установки сей файл кинуло.

DenialДата: Суббота, 24.08.2013, 14:56 | Сообщение # 67
Рядовой
Добрий День усім!
Вітаю усіх з Днем Незалежності України!
Може хтось в цей святковий день і не на дефіляціях по прошпектах, може хтось і працює, то у мене буде запитаннячко по "Комплексний облік для бюджетних установ України". Якщо хтось може допомогти, будь-ласка, не полишайте на призволяще smile
У мене така проблема по нарахуванню зарплати!
Встановив платформу 1С:Підприємство 8.2 [8.2.18.109], конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України", редакція 1.0, вер. 1.0.28.1
Ввів усі необхідні дані:
- заповнив довідники - "Фізичні особи", "Посади", "Підрозділи";
- заповнив довідник "Способи відображення зарплати в регламентованому обліку";
- прийняв на роботу, поки що одну людину, щоб перевірити роботу програми - сформувався довідник "Співробітники";
- сформував "Виробничий календар" і "Графіки роботи";
- в "Налаштуваннях параметрів обліку->Розрахунок зарплати" встановив дату початку роботи на один день раніше дати прийому на роботу;
- тут же встановив основну групу внесків "ЄСВ на загальних підставах";
- в "Відомостях про планові утримання працівників організацій" і в "Планові утримання в працівників" з'явились утримання "Профвнески";
- заповнив табель;
- запустив "Документ по розрахунку зарплати"...

і... оклад нарахувало і проставило проводки, але утримань ні ПДФО, ні ЄСВ, ні чого би то не було (типу "Профвнески") - хоч стріляйся, НЕМА!

що тільки не робив, все видаляв і по-новому заносив, перерив усі довідники і регістри "План видів розрахунку", "Регістр розрахунку" - де тільки не лазив, ніщо не допомагає - не утримує і все тут!!!

Може хтось допоможе і розкаже де я бараном вперся і не можу зрушити далі?
Дуже прошу, допоможіть! Га?

Сообщение отредактировал Denial - Суббота, 24.08.2013, 14:59

LubockaДата: Четверг, 29.08.2013, 19:34 | Сообщение # 68
Рядовой
1) в документе о приеме на работу смотрели вкладки "Внески" и "ПДФО"
2) в документе по расчету попробуйте нажать "Заповнити і розрахувати все"
3) табель заполнять необязательно
4) "основні нараування організації" не изменяли? выбирали существующие из справочника?
5) флажок аттестованный работник не ставили, там есть свои ньюансы

viktoriyДата: Пятница, 30.08.2013, 12:24 | Сообщение # 69
Сержант
А "Розрахувати" не пробували

Добавлено (30.08.2013, 11:06)

Добавлено (30.08.2013, 11:06)

Добавлено (30.08.2013, 11:24)
У співробітнику "Прийом на роботу" оформили

Svetlana1306Дата: Пятница, 30.08.2013, 14:37 | Сообщение # 70
Рядовой
Rom, Виконавчий комітет Новоозернівської селищної ради novoozernoe2@ukr.net .

DenialДата: Суббота, 07.09.2013, 02:06 | Сообщение # 71
Рядовой
Цитата (Lubocka)
1) в документе о приеме на работу смотрели вкладки "Внески" и "ПДФО"2) в документе по расчету попробуйте нажать "Заповнити і розрахувати все"
3) табель заполнять необязательно
4) "основні нараування організації" не изменяли? выбирали существующие из справочника?
5) флажок аттестованный работник не ставили, там есть свои ньюансы
Все по n-раз перепровірив, особливо в документі "прийом на роботу"!
Усі пункти дослідив і повторив - нічого не допомгло.

Створив нову пусту базу і все спочатку починаю робити - якщо знову не вдасться, викину до якоїсь матері цю версію...

Добавлено (07.09.2013, 01:06)
Бліі-і-і-н, ребяти...
Знайшов :))))))))))))))))))))))))))

Коли почав робити первинні записи в довідники та вносити інші данні для роботи, то встановив "дату введення початкових залишків". Але для перевірки роботи нарахувань та утримань по з/п взяв місяць до цієї дати. От воно і працювало некоректно. Встановив "дату введення початкових залишків" до експериментального місяця і все пішло... Фу-у-у! Як знайшов - сам не знаю. Мабуть хтось згори підсказав...
Недарма кажуть, що хто довго б'ється головою об стіну, той пробиває стіну, а не голову... :))))))))))))) biggrin
Але ж скільки часу затратив!

Сообщение отредактировал Denial - Суббота, 07.09.2013, 02:50

NovichokДата: Понедельник, 09.09.2013, 22:58 | Сообщение # 72
Рядовой
Rom, Добрый Вечер ! Работаю главным бухгалтером в райтерцентре .Опыт бухгалтера небольшой , поэтому хочу изучить 1С бюджетные учереждения. gporoshina@inbox.ru Спасибо .

valicДата: Воскресенье, 15.09.2013, 22:31 | Сообщение # 73
Сержант
Denial, у Вас в системе КЕКВ по новой или по-старому?Я обновил до 1,0,29 а кекв так и не поменялись...

Добавлено (15.09.2013, 21:31)
Denial, у Вас в системе КЕКВ по новой или по-старому?Я обновил до 1,0,29 а кекв так и не поменялись...

v133Дата: Понедельник, 16.09.2013, 08:11 | Сообщение # 74
Рядовой
Смотри Сервис=>Переход на новые КЕКР!

valicДата: Вторник, 17.09.2013, 08:45 | Сообщение # 75
Сержант
v133, Спасибо!
Стою перед вопросом переходить на 1с 8.2 или нет? Кто- то перешел самостоятельно, без прогамиста?v133,

v133Дата: Вторник, 17.09.2013, 18:36 | Сообщение # 76
Рядовой
Цитата (valic)
Стою перед вопросом переходить на 1с 8.2 или нет? Кто- то перешел самостоятельно, без прогамиста?v133,

Nataha9380Дата: Среда, 18.09.2013, 17:43 | Сообщение # 77
Сержант
Rom, Доброго дня також хотіла б подивитися демо версію 1с 8 Підприємство. Комплексний облік для бюджетних установ. Шепетівський ДНЗ №12 "Ялинка", korotkovanatasha@i.ua

никита2288Дата: Четверг, 19.09.2013, 15:07 | Сообщение # 78
Сержант
Rom, Я тоже хочу посмотреть 1с 8 Підприемство Комунарівська  сільська рада bogoderowa@yandex.ru

v133Дата: Пятница, 20.09.2013, 08:32 | Сообщение # 79
Рядовой
Здравствуйте! 
Мне не жалко. Сообщайте свои E-mail на v133@mail15.com
Вышлю ссылки на платформу, демо и рабочую базу.
А переходить надо. 7-ка вот-вот перестанет поддерживаться, и что будете сами дописывать?
Удачи!

valicДата: Пятница, 20.09.2013, 21:54 | Сообщение # 80
Сержант
v133, как сделать график работы где человек работает через день в рабочие дни?

v133Дата: Пятница, 22.11.2013, 16:19 | Сообщение # 81
Рядовой
Создайте ему индивидуальный график работы. И занесите его в спправочник сотрудники.

Добавлено (01.10.2013, 07:07)
1.       1С -Платформа       http://www.fayloobmennik.net/3122294 2.Снятие ключа защитыhttp://www.fayloobmennik.net/31223312.Демонстрационная базаhttp://www.fayloobmennik.net/31223422.База 1.0.29.1http://www.fayloobmennik.net/3122353Буду рад помочь - обращайтесь. Удачи.

Добавлено (02.10.2013, 03:25)
1          1.-Платформа   http://www.fayloobmennik.net/3122294 2.Снятие ключа защиты   http://www.fayloobmennik.net/3122331 3.Демонстрационнаябаза  http://www.fayloobmennik.net/3122342 4.База 1.0.29.1    http://www.fayloobmennik.net/3122353Изв. так понятнее.

Добавлено (22.11.2013, 14:19)
Перезалил платформу, последнюю конфигурацию и Демо-базу. Обращайтесь v133@mail15.com .

mazinatДата: Суббота, 23.11.2013, 16:56 | Сообщение # 82
Рядовой
v133, Добрый вечер, ссылки не работают почему-то ?

beleckayaДата: Воскресенье, 24.11.2013, 01:19 | Сообщение # 83
Рядовой
Дайте попробовать демку и мне. Жовтнева сільська рада , Прилуцького району , Чернігівської області beleckaya-n@mail.ru

lubavaДата: Воскресенье, 24.11.2013, 21:43 | Сообщение # 84
Рядовой
Rom,дайте будь-ласка спробувати вашу версію Тростянецька  селищна рада   tsrada@ukr.net

v133Дата: Понедельник, 25.11.2013, 07:58 | Сообщение # 85
Рядовой
Добрий ранок.
Ссилки вже устаріли.
Сьогодні вишлю нові тим, хто залишив на форумі свій E-mail.
Також вишлю за спасибі всім, хто напише на v133@mail15.com .
Удачі.

lubavaДата: Понедельник, 25.11.2013, 22:39 | Сообщение # 86
Рядовой
Напишите пожалуйста ,как установить на компьютер по ссылке
????

v133Дата: Среда, 27.11.2013, 17:18 | Сообщение # 87
Рядовой
Цитата lubava ()
Напишите пожалуйста ,как установить на компьютер по ссылке
По ссылке Вы скачиваете необходимые файлы для инсталяции и платформы и базы. Это файлообменник.
После чего и устанавливаете.

LubockaДата: Четверг, 09.01.2014, 23:16 | Сообщение # 88
Рядовой
новый файл Merega_W_1_5_3_.epf для нового 2014-го года.

http://users.v8.1c.ru/version.jsp?id=BudgetComUkr&ver=1.0.33.2

Сообщение отредактировал Lubocka - Четверг, 09.01.2014, 23:20

v133Дата: Пятница, 16.05.2014, 17:32 | Сообщение # 89
Рядовой
В последней версии 37.1 форма налоговой накладной с ошибками. Могу поделиться своей до их устранения. 
v133@mail15.com .

Добавлено (24.04.2014, 16:22)
Наконец то появилось обновление 38.1 с налоговой накладной. Шо то стали резко опаздывать.

Добавлено (16.05.2014, 16:32)
Вопрос. Заходят ли сюда хлопцы которые реально работают с бюджетными конфигурациями? Отзовитесь.  Есть куча интересных тем.

TellurДата: Пятница, 06.06.2014, 10:52 | Сообщение # 90
Рядовой
Цитата v133 ()
Вопрос. Заходят ли сюда хлопцы которые реально работают с бюджетными конфигурациями? Отзовитесь.  Есть куча интересных тем.
Наши специалисты готовы поотвечать на вопросы связанные с работой программы, а так же обслуживания и приобретения. Вопросы принимаем как через ЛС, так и в темах на форуме. Для вопросов по электронной почте просьба писать на адрес budget@tellur.com.ua
C уважением, компания 1С-Теллур ГК  "1С-Рарус"

Форум » Автоматизацiя облiку бюджетних установ » Платные программы » 1c:8 Комплексний облік для бюджетних установ України! (Всі питання, пов'язані з 1с:8 для бюджетних установ!)
Страница 3 из 4«1234»
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 | |