Четвер, 25.04.2024, 20:58
Сайт 
Головна | Поиск - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Natty  
Форум » Правила форума » Как пользоваться форумом » Поиск (працює чи не працює?)
Поиск
tinamarДата: Неділя, 24.03.2013, 22:08 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Будь-яка моя спроба користування функцією Поиск закінчується одним результатом: не знайдено. Це тільки в мене так?
 
mulberryДата: Неділя, 24.03.2013, 22:21 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





tinamar, у мене Поиск наче працює. Набираю Бланки суворої звітності-видає тему на форумі, Шукаю Знос, теж видає три теми
 
tinamarДата: Неділя, 24.03.2013, 22:27 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





mulberry, а в мене ні, хоч словосполучення, хоч коротке слово sad
 
mulberryДата: Неділя, 24.03.2013, 23:10 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





tinamar, Думаю, Євген з"явиться і все підрихтує cry . Я раніш і не звертала увагу на цю пімпочку, а вона іноді могла б допомогти umnik
 
tinamarДата: Неділя, 24.03.2013, 23:36 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Цитата (mulberry)
Я раніш і не звертала увагу на цю пімпочку, а вона іноді могла б допомогти
[size=8][/size]

[size=8]по назвах теми можна знайти інформацію,  але як необхідно швиденько, ніколи не знаходжу, потрібно перечитувати заново всю тему, а Пошуком були б вибрані повідомлення конкретно по слову чи словосполученню...
Цитата (mulberry)
Думаю, Євген з"явиться і все підрихтує

Буду на нього чекати


Повідомлення відредагував tinamar - Неділя, 24.03.2013, 23:38
 
NattyДата: Неділя, 24.03.2013, 23:42 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Ввела для теста в поиск слово "списання" - выдало кучу тем. Честно говоря, до Вашего вопроса я не использовала поиск.
А что конкретно не можете найти? Может быть, его и нет?
 
tinamarДата: Понеділок, 25.03.2013, 00:13 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





Nattymulberry, спасибі запрацювало, як ввела "списання"! Але видає тільки теми, навіть якщо робити пошук за повідомленнями ( в розрізі повідомлень було б більше результатів: інколи учасники форуму пишуть не в тій темі, що потрібно, а отже ці повідомлення не попадуть у відбір)
Цитата (Natty)
А что конкретно не можете найти? Может быть, его и нет?
Natty, шукала "саджанці"-начебто десь читала про їх облік, і "головна книга з меморіальними"-теж нічого не видало. В такому випадку потрібно додати в пошук фільтрацію "будь-яке слово" і буде відбір всіх слів і речення. - це для Євгенія. smile
 
EVGENIYДата: Понеділок, 25.03.2013, 00:53 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Я вже з'явився smile
Если честно то и я этой функцией никогда не пользовался, я всегда искал через главную страницу, та на главной тоже есть поиск, а на форуме даже не обращал внимания smile
Ну ща поковыряю админ панель может чего то можно добавить и расширить функции поиска для форума  wacko
 
Форум » Правила форума » Как пользоваться форумом » Поиск (працює чи не працює?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: