Вівторок, 16.04.2024, 15:29
Сайт 
Головна | Головна книга бюджетних установ - Сторінка 2 - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Туманский, Natty  
Форум » Бухгалтерський облік » Документи, бланки, форми » Головна книга бюджетних установ (електронна форма)
Головна книга бюджетних установ
EVGENIYДата: Четвер, 02.04.2015, 10:15 | Повідомлення # 31
Група: Видалені





Цитата Зима ()
А підкажіть, будьте ласкаві, де я можу взяти в екселі Мемориальні ордери з рахунками, які б були зв"язані з Головною книгою (розносиш М.Орд., а дані з мемориалок лягають автоматично в Головну книгу.)
Я давно мріяв так зробити, але тут багато перепон! Кожна установа використовує свої госпоперації а уницікофаних операції не існує, тому зробити уніфіковано не має можливості, тому тут тільки кожен сам для себе повинен робити виходячі з того якими проведеннями він користіється! 

П.С. Можливо і можна було б щось вигадати, але кожен рік чекаємо на введення нового плану рахунків, а це якось не стимулує щось вигадувати якщо знаєшь що скоро це не буде нікому потрібно  wink
 
ЛютикэкологДата: Четвер, 02.04.2015, 10:48 | Повідомлення # 32
Група: Видалені





EVGENIY. Наша организация департамент обладминистрации,  главный распорядитель средств местного бюджета, а по гос бюджету распорядитель 3-го уровня. Содержание идет за счет гос. бюджета, это зарплата и все сопутствующие расходы, а вот основная деятельность за счет средств местного бюджета, по которой тоже утверждается смета (кошторис, а не план використання), заключаются договора на товары, работы и услуги, приходуются основные средства.
 
оксанка9124Дата: Четвер, 02.04.2015, 22:18 | Повідомлення # 33
Група: Видалені





Цитата Лютикэколог ()
EVGENIY. Наша организация департамент обладминистрации,  главный распорядитель средств местного бюджета, а по гос бюджету распорядитель 3-го уровня. Содержание идет за счет гос. бюджета, это зарплата и все сопутствующие расходы, а вот основная деятельность за счет средств местного бюджета, по которой тоже утверждается смета (кошторис, а не план використання), заключаются договора на товары, работы и услуги, приходуются основные средства.

У нас навпаки основна діяльність йде за рахунок місцевого бюджету, інше за рахунок держ бюджету-виплата допомог. Стало птання як правильно заплвнювати головну книгу. Якщо я, наприклад, на основі головної роблю звітність до казни то логічно що треба вести і місцевий і державний....але я дивлюся, що мої попередники вели всі 1 книгу.
 
Lena@Дата: П`ятниця, 03.04.2015, 09:46 | Повідомлення # 34
Група: Видалені





EVGENIY, у нас казначайство требует три отдельных баланса .. по всем бюджетам .. местный, областной, государственный .. со всеми додатками и сопроводительными
 
male4aДата: Понеділок, 20.04.2015, 12:07 | Повідомлення # 35
Група: Видалені





доброго дня!!хто може поділитись прикладом заповнення головної книги...буду дуже вдячна дуже треба!    smile

Добавлено (20.04.2015, 12:07)
---------------------------------------------
EVGENIY, доброго дня!!хто може поділитись прикладом заповнення головної книги...буду дуже вдячна дуже треба!    

 
Лина-23-72Дата: Середа, 22.04.2015, 18:33 | Повідомлення # 36
Група: Видалені





Цитата tinamar ()
якщо кредиторка була на кінець року, то і на облік повинні були поставити у 2014
Не обязательно.
Цитата №2 ()
Заключили договор на приобретение товаров в 2014 году, естественно была кредиторка на конец года, на приход поставили в январе 2015 года, как правильно отразить в главной книге?
 Если это предоплата,то
в 2014 году
364     321     оплата
в 2015
23..       364   оприходовали товар
 
Форум » Бухгалтерський облік » Документи, бланки, форми » Головна книга бюджетних установ (електронна форма)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: