П`ятниця, 19.04.2024, 14:00
Сайт 
Головна | Продаж квитків - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Natty  
Форум » Бухгалтерський облік » Разное (Пишите сюда, если не знаете, где создать тему) » Продаж квитків (сільський клуб, дискотека)
Продаж квитків
IvankaДата: Середа, 30.10.2013, 22:28 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Я новий бухгалтер, директор клубу приніс мені виручку від проведення дискотеки і все ). Підкажіть будь-ласка, які документи вимагати від директора клубу, чим мені керуватись для обліку, які проводки. Знаю що спецфонд платні послуги.
Буду вдячна за допомогу.

конкретно: які мають бути затверджені положення чи інструкції, облік квитків, порядок їх списання, на основі чого і в якому МО нарахування доходів і т.д.


Повідомлення відредагував Ivanka - Середа, 30.10.2013, 23:24
 
katinoДата: Четвер, 31.10.2013, 13:07 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





доходы начисляются  в 14
 
ШвецДата: Четвер, 31.10.2013, 13:26 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Очень обширный вопрос. Для нас (районный ДК) самым сложным моментом стало билетное хозяйство.
Почитайте - http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0483-99
 
IvankaДата: Четвер, 31.10.2013, 16:57 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





katino, а на основі якого первинного документу?

Швец, я бухгалтер сільської ради і хотіла би знати що іменно я в себе повинна вести. Як я зрозуміла директор сільського клубу звітується в район. Відомості про квитки, їхній облік я в себе в бухгалтерії ніде не знайшла, виручка здавалась в банк і в МО 3 проводка дт323 кт711.

Також звертаюсь до сільських рад і прошу поділитись, як в них ведеться облік.

katinoШвец, дякую.
 
Форум » Бухгалтерський облік » Разное (Пишите сюда, если не знаете, где создать тему) » Продаж квитків (сільський клуб, дискотека)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: