Четвер, 25.04.2024, 13:26
Сайт 
Головна | Заробітна плата бухгалтера - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Natty  
Форум » Бухгалтерський облік » Разное (Пишите сюда, если не знаете, где создать тему) » Заробітна плата бухгалтера (Чи влаштовує вас заробітна плата?)
Заробітна плата бухгалтера
ltvirДата: Неділя, 24.03.2013, 20:31 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Я працюю бухгалтером в галузі освіти з багаторічним стажем. І нараховуючи заробітну плату вчителям, бібліотекарям, методистам постійно виникає питання: чому НАС БУХГАЛТЕРІВ ніхто (держава) не ціннить? В нас крім голої ставки від 6-10 тарифного розряду немає жодних обов'язкових видів доплат. З сьогоднішньою ситуації в державі, коли немає 100% забезпеченності в заробітній платі, забороняють застосовувати доплати, надбавки і премії, так  як всі ці виплати носять необов'язковий характер, за рахунок яких ми раніше мали можливість забезпечити себе в якійсь мірі.  Мало того, ще й кожен раз в керівництва необхідно все це "клянчити", а деколи ще й ділитися. Так, вчитель має високий т.р., різні види обов'язкових доплат, вислугу, престижність, а ми? Найбільше, що ми маємо то несем велику відповідальність за свою нелегку роботу, ще й масу перевірок з різних органів(прокуратури, СБУ, УБОЗ та ін.). Звичайно, можна все правильно робити, без помилок, але де ж там, в нас немає чітко визначеного законодавства. "Придумають" якийсь закон чи постанову, а на практиці купа питань, потім листи, редакції до нормативних документів, наприклад, Закон "ПРо здійснення державних закупівель"тільки в 2012 році редагувався 18 раз. І за всім цим треба слідкувати, ще й кожен по своєму трактує. Не легка наша справа. 
Я думаю нам треба об'єднуватися, писати колективні листи. От пишу все це, бо наболіло. А хто ж нас буде слухати, їм "на горі" до нас діла ніякого нема. Але, як кажуть, хто стукає - тому відчиняють....
 
mulberryДата: Неділя, 24.03.2013, 22:32 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





ltvir, невдячна це справа: доводити верхам проблеми низів. Неврегульованість законодавства та нормативної бази відносно праці бухгалтерів , в тому числі і бухгалтерів без створення бухгалтерської служби давно турбує багатьох. Але напевно поки що до нас нікому немає діла. А в світлі останніх роз"яснень Мінсоцполітики багато головних бухгалтерів  в одній особі позбулись своїх підвищених окладів і перетворились із головних бухгалтерів в головних або провідних  спеціалістів і стали одержувати зарплатню нарівні  із звичайними спеціалістами. Неврегульовано все-від типових посадових інструкцій до розроблених сіток посадових окладів. На жаль.
 
NattyДата: Неділя, 24.03.2013, 23:27 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Бежать надо тем, кто может, из бюджетной бухгалтерии...
 
alkДата: Понеділок, 25.03.2013, 00:26 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Было бы куда бежать, работы то нет
 
masyaДата: Понеділок, 25.03.2013, 10:08 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





у кого есть возможность сменить работу на экономиста или финансиста
 
helena7040Дата: Четвер, 28.03.2013, 21:02 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





не  розумію на що нарікають і скаржаться бухгалтери, в нас в управлінні освіти бухгалтера а не вчителі  це білі люди щомісячно плюс 50% за напруженність та 25% премія і  плюс щоквартально премія в розмірі посадового окладу
 
mila571Дата: Четвер, 28.03.2013, 23:42 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





helena7040, шикарно живёте! wacko у нас такой дефицит бюджета, что даже главные бухгалтера по-собственному желанию в б/с ходят ежемесячно!!!  а надбавки мы еще в мае 2009 провели в небытье bye В 4- м квартале несколько лет подряд вообще не понимаешь чего на работу ходишь? копейки и те вовремя не платят. и я думаю, что таких очень много! и это наше "покращення"! а выхода нет, как и впрочем выбора работы......
 
masyaДата: Понеділок, 01.04.2013, 09:01 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





helena7040, наверное у вас и штат такой какой и должен быть...
 
SadylysenkovaДата: Четвер, 11.04.2013, 14:48 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





Целиком и полностью согласна!!!!Я работаю в школе-сад, и вообще непонятно к кому отношусь к ДНЗ или ЗНЗ. Имея штат из 42 чел. Я одна и то не называюсь даже глав бух-ом, а просто бухгалтером. Работаю на голом окладе. Не могу пойти в отпуск, потому, что некем заменить! Имея маленького ребенка,я не могу пойти на больничный и т.д. У нас не положено отдел кадров, поэтому обязанности выполняем мы с директором, и еще много чего такого, что не входит в мои прямые обязанности!!!!
 
-alex-Дата: П`ятниця, 04.07.2014, 18:44 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





та что говорить о бухгалтерах государственной службы? специалист без стажа получает=1218 оклад+ ранг(50-60 грн)+ если повезет, небольшая премия, ну, пусть процентов 30 даже, итого около 1300 на руки.
 
Knopo4kaДата: П`ятниця, 07.11.2014, 12:09 | Повідомлення # 11
Група: Видалені





Вы все правильно написали. Я гл. бухгалтер с/совета. В этом году недостаток финансирования. Моя з/пл 1281(оклад)+45(ранг)+10% премии. Вот и все. Это предел мечтаний! а у меня 2 высших образования. Затесалась в сельскую местность... Не ценит нас государство. Зато требования на главбуха АХ и ОХ... Как на президента. tongue
 
Радистка_КэтДата: П`ятниця, 07.11.2014, 12:11 | Повідомлення # 12
Група: Видалені





А будет еще хуже. Даже эти доходы обесценились в 2 раза
 
Форум » Бухгалтерський облік » Разное (Пишите сюда, если не знаете, где создать тему) » Заробітна плата бухгалтера (Чи влаштовує вас заробітна плата?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: