Четвер, 25.04.2024, 12:20
Сайт 
Головна | розрахунки з головною організацією - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Natty  
Форум » Бухгалтерський облік » Разное (Пишите сюда, если не знаете, где создать тему) » розрахунки з головною організацією (розрахунки з головною організацією)
розрахунки з головною організацією
mamochkaДата: Вівторок, 07.04.2015, 13:37 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Я - установа нижчого рівня....До березня плата за наші послуги надходила до нас на рахунок, з березня - на рахунок головної установи. Головна мені потім по службовій на потреби перекидає кошти на рахунок. Яким чином робити проведення: як вести облік дебіторів / кредиторів за надані послуги?
Чи повинна я в себе вести нарахування за послуги?
 
mulberryДата: Вівторок, 07.04.2015, 15:37 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





mamochka, я так розумію, що головна не надає Вам банківські виписки для здійснення  обліку надходжень та дебіторсько-кредиторської заборгованості. Не уявляю, як це можна робити без них. Отож, ніби проблема відпадає сама по собі. Перекидка коштів здійснюється  по загальному чи спеціальному фонду?
 
mamochkaДата: Середа, 08.04.2015, 08:55 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





по спеціальному, виписки дають, в березні - виходить що частину платили до мене, а частину на головну, от як нарахування роботи: на суму яку мені перерахувала головна  - це і буде мій нарахований дохід? яким чином за вивести деб. / кред.: якщо сума на їх рахунок прийшла більша, а вони мені перекинули меншу.....рве різниця.
 
Форум » Бухгалтерський облік » Разное (Пишите сюда, если не знаете, где создать тему) » розрахунки з головною організацією (розрахунки з головною організацією)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: