Четвер, 28.03.2024, 21:09
Сайт 
Головна | Коригування проектно-кошторисної документації - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Natty  
Форум » Бухгалтерський облік » Разное (Пишите сюда, если не знаете, где создать тему) » Коригування проектно-кошторисної документації
Коригування проектно-кошторисної документації
BarabashkaДата: Четвер, 05.03.2015, 12:21 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





У нас виникла така ситуація. В минулому році була розроблена проектно - кошторисна документація на капремонт будівлі, та проведено частину робіт.  В цьому році з бюджету виділені кошти для завершення робіт, але в зв'язку з різким підвищенням цін на будматеріли цих коштів не вистачає для завершення робіт.

Підкажіть будь-ласка, чи є якийсь механізм коригування проектно-кошторисної документації в зв'язку з інфляцією, чи все ж таки необхідно повністю переробляти весь пакет документів?
 
Радистка_КэтДата: Четвер, 05.03.2015, 13:12 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





А как вы переделаете пакет, если частично работы были сделаны?

Я вижу так: есть дбн-овская форма "акт замены работ", доделываете под выделенную сумму, что можете.

Потом, на дополнительные средства - новая смета.
 
BarabashkaДата: Четвер, 05.03.2015, 13:26 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





В тому і полягає головна складність: підрядник не може виконати роботи за тими цінами що вказанів проектнно-кошторисній документації. ПКД
розроблялась влітку, а зараз вартість де-яких матеріалів перевищує
вартість матеріалів разом з видатками на їх монтаж.

Тому мене якраз цікавить яким чином можна придбавати матеріали за цінами вищими,
ніж вказані в проектнно-кошторисній документації.

І скоригувати потрібно не весь пакет, а провести коригування цін лише тої частини робіт, що заплановані на цей рік.
 
Радистка_КэтДата: Четвер, 05.03.2015, 13:30 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Ну, я это и имею ввиду. Пересмотреть перечень работ исходя из возможностей и сделать акт замены работ.

Это тендер был?
 
BarabashkaДата: Четвер, 05.03.2015, 13:41 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Тендера не було. Вартість робіт без ПДВ трохи менше 1 млн.
Що таке акт заміни робіт? Який механізм? Підкажіть будь-ласка, якими нормативними актами це передбачено.
 
Радистка_КэтДата: Четвер, 05.03.2015, 13:47 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





То, что тендера не было - это хорошо.

Это нормативы ДБН, форма эта делается в их программе. Выглядит она так: прописываются сметные позиции, которые исключаются, и включаются новые. Я думаю, можно и цены материалов изменить, вроде, препятствий нет.

Например, вместо побелки потолка будет покраска стен.

НО: это если акта выполненных работ не было. Вы ведь будете в этом году подписывать акт на доделку?
Потому, что если это погашение кредиторки по подписанному акту, то ничего изменить вы уже не можете - работы "на бумаге" все проведены в прошлом году.
 
BarabashkaДата: Четвер, 05.03.2015, 13:54 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





Акта виконаних робіт немає. Всі виконані роботи у минулому році були профінансовані. Скоригувати необхідно ціни на ті роботи, які будуть виконуватись в цьому році.

Ще одне питання. Якщо зробити такий акт заміни, в якому будуть змінено ціни на матеріали, то треба буде обов'язково передавати документи на перевірку у держекспертизу та отримувати у них звіт чи таке коригування не потребує перевірки у держеспертизі?
 
Радистка_КэтДата: Четвер, 05.03.2015, 14:03 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Знаете, я бы уточнила этот вопрос у самой экспертизы.

У меня были такие моменты, я не утверждала ничего. Но у меня были мелочи. А это может зависеть от процента изменений.
 
BarabashkaДата: Четвер, 05.03.2015, 16:11 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





Дякую за допомогу.
 
Форум » Бухгалтерський облік » Разное (Пишите сюда, если не знаете, где создать тему) » Коригування проектно-кошторисної документації
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: