Відпустка без збереження заробітної плати - Форум

Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Вторник, 06.12.2016, 06:04
|
RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: Natty 
Форум » Бухгалтерський облік » Разное (Пишите сюда, если не знаете, где создать тему) » Відпустка без збереження заробітної плати
Відпустка без збереження заробітної плати
777779451Дата: Четверг, 26.02.2015, 14:07 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Директор бюджетної установи видав наказ про надання неоплачуваної відпустки санітару терміном на 6 міс. Керуючись ЗУ Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (Відомості ВР 2015, №6, ст.40.) Прикінцеві положення пункт 9 Під-во фінансується з бюджету, і фінансування ну зооовсім мале. Працівниця вирішила оскаржити даний наказ в суді. Чи може вона виграти суд?
 
mulberryДата: Четверг, 26.02.2015, 14:24 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Группа: Друзья
Сообщений: 515
Награды: 12
Репутация: 42
Статус: Offline
777779451, а як звучав наказ про надання неоплачуваної відпустки?

Самый хороший учитель в жизни - опыт. Берет, правда, дорого, но объясняет доходчиво.
 
777779451Дата: Четверг, 26.02.2015, 15:12 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Керуючись наказом № від (наказ нашей вишестоящей организации) та з метою здійснення заходів на виконання пункту 9 Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" від 28 грудня 2014 року №76- VIII НАКАЗУЮ надати  ПІБ , посада, відпустку  без збереження заробітної плати на термін з 2 березня по 31 серпня 2015 року.
 
mulberryДата: Четверг, 26.02.2015, 17:05 | Сообщение # 4
Генерал-лейтенант
Группа: Друзья
Сообщений: 515
Награды: 12
Репутация: 42
Статус: Offline
777779451, ще будь ласка скажіть, чи писала Ваша працівниця якусь заяву з приводу цієїі відпустки?

Добавлено (26.02.2015, 15:47)
---------------------------------------------
777779451, зі змісту наказу розуміється також, що ваша територія не відноситься до зони АТО?

Добавлено (26.02.2015, 15:57)
---------------------------------------------
Якщо працівниця не писала жодної заяви про свою згоду на таку відпустку та ваша територія не відноситься до зони АТО, то , на мою думку, працівниця може сміливо оскаржувати наказ, позаяк хоч таке право надане керівникам, але положень ЗУ "Про відпустки" ніхто не відміняв, а там чорним по білому написано, хто , за яких обставин та якої тривалості може одержувати відпустку  . Про відпустку вашої тривалості там не сказано, крім випадку з АТО. Можливо, колеги мене поправлять, самій стало цікаво. Ми на своєму підприємстві відправляли людей у нетривалі відпустки без збереження зарплати, але працівники писали заяви та ці відпустки чітко вписувались в критерії ЗУ "Про відпустки". Та й як бути вашій фірмі в світлі змін законодавства про єдиний соціальний внесок? Чи не потрібно буде  для даної працівниці нараховувати ЄСВ на мінімалку за  час відпустки без збереження? А це немалі витрати  за КЕКВ 2120.

Добавлено (26.02.2015, 15:59)
---------------------------------------------
Хотілось би почути думку інших колег.

Добавлено (26.02.2015, 16:05)
---------------------------------------------
Уважно прочитайте положення ст.25,26 ЗУ "Про відпустки" ( це статті, про які я говорила в своєму дописі), ну і звичайно підключайте свою юридичну службу до вирішення даного конфлікту.


Самый хороший учитель в жизни - опыт. Берет, правда, дорого, но объясняет доходчиво.

Сообщение отредактировал mulberry - Четверг, 26.02.2015, 17:41
 
777779451Дата: Четверг, 26.02.2015, 17:16 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Але ж в законі на який я зсилалась раніше, вказано:Установити, що під час здійснення органами виконавчої влади та іншими державними органами цих заходів  положення ст 26 ЗУ Про відпустки та ст 32, 56, 84 КЗпПУ ( у частині обмеження терміну відпустки без збереження заробітної плати, необхідності повідомлення не пізніше ніж за 2 міс...) не застосовуються.
І якщо працівник повний місяць за свій рахунок, то ЄСВ не нараховується
Працівниця не писала заяви. Але в установі немає чим виплатити з/п спеціалістам, а прибиральниця ні в яку не розуміє становища


Сообщение отредактировал 777779451 - Четверг, 26.02.2015, 17:19
 
mulberryДата: Четверг, 26.02.2015, 17:37 | Сообщение # 6
Генерал-лейтенант
Группа: Друзья
Сообщений: 515
Награды: 12
Репутация: 42
Статус: Offline
777779451, якщо працівниця не писала заяву-згоду, то ви самі відповіли на своє питання. Ст.26-ЗУ Про відпустки говорить про відпустки без збереження з/плати за згодою сторін.Працівниця ж, як ви самі сказали, згоди не давала. Тому я і питала, чи була заява від працівниці.

Добавлено (26.02.2015, 16:37)
---------------------------------------------
Ще питання , чи належить ваша установа до органів державної виконавчої влади та інших державних орагнів  згідно роз"яснення Мінсоцполітики від 09.09.2014 р.№3761/0/10-14/13?


Самый хороший учитель в жизни - опыт. Берет, правда, дорого, но объясняет доходчиво.
 
777779451Дата: Четверг, 26.02.2015, 17:38 | Сообщение # 7
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
В цьому ж такі законі вказано, що : Надавати право керівникам зазначених органів у межах бюджетних призначень без згоди та попередження працівників встановлювати для них режим роботи на умовах неповного робочого часу та надавати відпустки без збереження з/п на визначений цими керівниками термін.
Ох, я вже щось зовсім плутаюсь(((
 
mulberryДата: Четверг, 26.02.2015, 17:48 | Сообщение # 8
Генерал-лейтенант
Группа: Друзья
Сообщений: 515
Награды: 12
Репутация: 42
Статус: Offline
Згідна, ЄСВ на мінімалку у вашому випадку не нараховують, бо відпустка  з початку календарного місяця і до закінчення, я не звернула уваги на дати в наказі.

Добавлено (26.02.2015, 16:47)
---------------------------------------------
777779451, ну почекайте ще на думку колег, може в когось була подібна ситуація. Зрештою, я не юрист, може щось і не розумію.

Добавлено (26.02.2015, 16:48)
---------------------------------------------
777779451, чи входите ви в перелік органів виконавчої влади? Бо якщо ні, то буде ще один козир для позивачки.


Самый хороший учитель в жизни - опыт. Берет, правда, дорого, но объясняет доходчиво.
 
Форум » Бухгалтерський облік » Разное (Пишите сюда, если не знаете, где создать тему) » Відпустка без збереження заробітної плати
Страница 1 из 11
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 | |