Вівторок, 19.03.2024, 08:05
Сайт 
Головна | Передача майна - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Natty  
Форум » Бухгалтерський облік » Разное (Пишите сюда, если не знаете, где создать тему) » Передача майна (Пропозиції по передачі майна та пакет документів до них)
Передача майна
Ирина8722Дата: Четвер, 15.05.2014, 13:39 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Добрий день, шановні колеги. Дуже потрібна ваша допомога. До розпорядника вищого рівня необхідно подати пакет документів на передачу майна установи (установа повністю переходить до іншого розпорядника) - пропозиції по передачі майна, характеристика об`єктів передачі, техніко-економічне обгрунтування, що містить детальні розрахунки видаьків, джерела, за рахунок яких утримуються об`єкти, що передаються, напрями і прогнозовану ефективність їх використання. При цьому всі об`єкти залишаться в цій же організації, але зміниться головний розпорядник коштів.
Можливо хтось передавав майно та є типові документи, хоча б за якою формою потрібно їх складати.
Дуже дякую.
 
AnimoneДата: Четвер, 15.05.2014, 16:17 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





ИМХО, если вы меняете главного распорядителя, то бывший ваш главный распорядитель должен новому главному распорядителю предоставить передаточный баланс.
 
Ирина8722Дата: Четвер, 15.05.2014, 16:23 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





А какие для этого мы должны предоставить документы бывшему главному распорядителю?
 
AnimoneДата: П`ятниця, 16.05.2014, 14:52 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Главный распорядитель сам должен вам определить пакет документов. Как правило основным из них является баланс на дату передачи и все, что с ним связано. Дополнительно к пакету могут прилагаться расшифровки некоторых статей баланса: активов и обязательств.
 
Ирина8722Дата: Понеділок, 19.05.2014, 13:22 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Пакет необхідних докуменів:
 - пропозиції по передачі майна,
 - до пропозицій надаються: характеристика об`єктів передачі (погрупно), техніко-економічне обгрунтування, що містить детальні розрахунки видаьків, джерела, за
рахунок яких утримуються об`єкти, що передаються, напрями і прогнозовану
ефективність їх використання.

Я не знаю, як скласти ці пропозиції, що там писати, що включає в себе характеристика об`єктів передачі погрупно

Добавлено (19.05.2014, 12:22)
---------------------------------------------
може хтось передавав майно, готував такі докумени, щоб подивитись як зразок. Дякую

 
AnimoneДата: Понеділок, 19.05.2014, 15:16 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Ирина8722, подобная переда является межбюджетным транфертом (см.Бюджетный кодекс). ИМХО, то, что вы пишете (о пакете) несколько из другой оперы.
Помимо активов и обязательств (передаточный баланс) из одного бюджета в другой передаются и бюджетные назначения. (см.Приказ Минфина от 14.01.2004 № 7)
 
Ирина8722Дата: Вівторок, 20.05.2014, 10:13 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





Animone, дуже вдячна Вам за увагу до цієї теми, але де я писала, що передача з одного бюджета в інший? Обидва головних розпорядника фінансуються за рахунок коштів державного бюджету. Я прошу
Цитата Ирина8722 ()
Пакет необхідних докуменів: - пропозиції по передачі майна,
- до пропозицій надаються: характеристика об`єктів передачі (погрупно), техніко-економічне обгрунтування, що містить детальні розрахунки видатків, джерела, за
рахунок яких утримуються об`єкти, що передаються, напрями і прогнозовану
ефективність їх використання.

Я не знаю, як скласти ці пропозиції, що там писати, що включає в себе характеристика об`єктів передачі погрупно

Добавлено (19.05.2014, 12:22)
---------------------------------------------
може хтось передавав майно, готував такі докумени, щоб подивитись як зразок. Дякую
 
Natali1977Дата: Середа, 28.05.2014, 14:52 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Добрий день ИРИНА8722. У мене аналогічна ситуація і майже місяць не можу підготувати пакет документів.Телефонувала до фонду  держмайна  вони відповіли, що крім   перерахованих вами документів ще необхідно взяти "Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно". А зразка пакету документів по передачі майна не можу ніяк знайти. Якщо ви  підготували цей пакет документів ДОПОМОЖІТЬ !!!!!, будь-ласка!Дякую.
 
Len21Дата: Середа, 04.06.2014, 15:09 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





Подскажите, пожалуйста, может кто знает, мы бюджетная организация находимся в коммунальной собственности районного совета, согласно решения сессии передаем безоплатно автомобиль другой бюджетной организации. Может кто знает какая процедура передачи и какие нужно оформить бухгалтерские документы при передаче. Может быть у кого есть бланки нужные для передачи автомобиля. Заранее большое спасибо.
 
АльбякаДата: Вівторок, 05.08.2014, 22:15 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





Привіт усім smile Підскажіть будь-ласка в питанні про передачу нерухомого майна з балансу на баланс. Ми бюджетна організація, державний заклад. Чи  маємо ми право передати нерухоме майно, яке нами використовується в повному обсязі  і находиться в задовільному стані  передати до відокремленого структурного підрозділу іншої державної організації? Чесно кажучі, нас змушують робити цю передачу для примусової реконструкції будівель і споруд. Можете підказати на основі яких постанов, наказів, документів ми маємо чи (сподіваємось)не маємо прво це робити. Наперед Вам дякую
 
Форум » Бухгалтерський облік » Разное (Пишите сюда, если не знаете, где создать тему) » Передача майна (Пропозиції по передачі майна та пакет документів до них)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: