Вівторок, 23.04.2024, 23:38
Сайт 
Головна | Звітність ЄСВ - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Natty  
Форум » Бухгалтерський облік » Разное (Пишите сюда, если не знаете, где создать тему) » Звітність ЄСВ
Звітність ЄСВ
opnДата: Вівторок, 13.05.2014, 13:17 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Доброго дня. У мене така проблема, в цьому році самостійно виявили помилку в звітах за минулий рік а саме: установа зареєстрована в одному районі, а люди прцюють у цьому де зареєстрована і в іншому, так от мою попередницю було невірно проінформовано з приводу подання звітності до податкової вона в жовтні подала звіт в два райони (один з них там де ми не зареєстровані) в податковій не придали цьому значення звіт був прийнятий, пізніше за другу половину працівників вона подала звіт в податкову того району в якому зареєстровано установу. На сьогодні той звіт який був поданий пізніше є, а який раніше недійсний тобто та половина працівників які були подані не в ту податкову по звітах не проходять. Підскажіть хтось будь ласка, як вийти з цієї ситуації всі говорять різне в податковій взагалі нічого не знають, я вже робила скасавуючу за той місяць і початкову але звіт помилковий . Буду дуже вдячна за підказку.
 
Форум » Бухгалтерський облік » Разное (Пишите сюда, если не знаете, где создать тему) » Звітність ЄСВ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: