Четвер, 28.03.2024, 19:29
Сайт 
Головна | Новая "фишка" казначейства. - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Natty  
Форум » Бухгалтерський облік » Разное (Пишите сюда, если не знаете, где создать тему) » Новая "фишка" казначейства. (Помогите найти "то,не знаю что".)
Новая "фишка" казначейства.
snig_pmsdДата: Вівторок, 22.04.2014, 16:46 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Добрий день, сьогодні ФСС з ТВП вішкодували кошти по лікарняних, відповідно ми до казначейства віднесли платіжні доручення на перерахування и почули, що віднині необхідно і до цих платіжок надавати заявку на видачу готівки, мовляв, читайте подробиці в новому номері "Казна України", більше ніякої інформації щодо бланку заявки (той самий,що й на зарплату, чи ні) та стосовно заповнення не надалося. Підскажіть, будь ласка, про що йде мова, та де взяти цю заявку,ще й вірно заповнену.))
 
НаталексДата: Вівторок, 22.04.2014, 17:51 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





ця тема вже піднімалась тут на форумі. Однозначності немає, хто як вимагає, але якщо мені не зраджує пам"ять, то заявка надається при перерахуванні бюджетних коштів, відшкодування ФССТВП - не є бюджетними. Якщо я не права, то виправте.
 
berezkaДата: Вівторок, 22.04.2014, 22:48 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Мы заявку все время подаем.
 
АмплитудаДата: Вівторок, 22.04.2014, 22:54 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Мы тоже заявку всё время подаём! Заполнять её аналогично зарплате!
 
EVGENIYДата: Вівторок, 22.04.2014, 23:55 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





И мы подаём  yes
 
МахаДата: Середа, 23.04.2014, 10:21 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





и мы всегда подавали
 
snig_pmsdДата: Середа, 23.04.2014, 15:10 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





сумму больничных,которые выплачиваются за счет предприятия,я всегда включаю в зарплатную заявку,но именно на больничные,которые возместил соцстрах, ни разу,это ведь небюджетные деньги, идут мимо КЕКВ 2111 по счету 3711...
 
Ludmila__LLДата: Середа, 23.04.2014, 15:32 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Мы тоже подаем. Заполняем КФК "0"  КЕКВ "0"  для виплати допомоги ТВП стр.1 гр. 3, стр. 1 гр.11, стр. 5 гр.3 стр. 5 гр 11, стр. 5 б) гр. 3 и 11, стр.7 гр.11
 
snig_pmsdДата: Четвер, 24.04.2014, 12:00 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





Спасибо большое,очень помогли,казначейство вообще ничего не ответило,кроме "берите последний номер Казны Украины и читайте,надо было подписываться"))
 
Форум » Бухгалтерський облік » Разное (Пишите сюда, если не знаете, где создать тему) » Новая "фишка" казначейства. (Помогите найти "то,не знаю что".)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: