Заправка картриджів фіз. особою за ЦПУ - Форум

Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Четверг, 08.12.2016, 10:54
|
RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: Natty 
Форум » Бухгалтерський облік » Разное (Пишите сюда, если не знаете, где создать тему) » Заправка картриджів фіз. особою за ЦПУ (Які роботи можуть виконуватись за цивільно-правовою угодою?)
Заправка картриджів фіз. особою за ЦПУ
satelit_3Дата: Среда, 12.02.2014, 15:17 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Чи може фізична особа (не підприємець) заправляти картриджі, ремонтувати комп'ютерну або іншу техніку в бюджетній установі за цивільно-правовою угодою? Бухгалтер установи стверджує що не може так як потрібна ліцензія wacko (а така взагалі існує?). Чи потрібні якісь документи що підтверджують кваліфікацію для виконання таких робіт, чи якісь інші документи для укладення угоди/договору?
Дуже вдячний за відповідь.
 
AnimoneДата: Среда, 12.02.2014, 16:15 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Группа: Друзья
Сообщений: 704
Награды: 16
Репутация: 53
Статус: Offline
Цитата satelit_3 ()
Чи може фізична особа (не підприємець) заправляти картриджі, ремонтувати комп'ютерну або іншу техніку в бюджетній установі за цивільно-правовою угодою? Бухгалтер установи стверджує що не може так як потрібна ліцензія (а така взагалі існує?). Чи потрібні якісь документи що підтверджують кваліфікацію для виконання таких робіт, чи якісь інші документи для укладення угоди/договору?

К заключению договора гражданско-правового характера следует подходить также, как и при зачислении работника в штат, занятие должности которого требует профессиональных навыков.

Цитата satelit_3 ()
Бухгалтер установи стверджує що не може так як потрібна ліцензія (а така взагалі існує?).

Согласно ст.9 Закон от 01.06.2000 № 1775-III О лицензировании, такой вид хозяйственной деятельности не подлежит лицензированию.


ё-моё!

Сообщение отредактировал Animone - Среда, 12.02.2014, 16:17
 
Форум » Бухгалтерський облік » Разное (Пишите сюда, если не знаете, где создать тему) » Заправка картриджів фіз. особою за ЦПУ (Які роботи можуть виконуватись за цивільно-правовою угодою?)
Страница 1 из 11
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 | |