вислуга років - Форум

Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Воскресенье, 04.12.2016, 19:15
|
RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: Natty, eMelya 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » вислуга років (вислуга років для працівників)
вислуга років
Тори25Дата: Вторник, 10.12.2013, 15:54 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Добрий день!!! підскажіть будь-ласка яким наказом чи законом передбачена виплата надбавки за вислугу років працівникам, а саме бухгалтеру без категорії???? дякую
 
ParadeigmaДата: Вторник, 10.12.2013, 17:13 | Сообщение # 2
Подполковник
Группа: Друзья
Сообщений: 147
Награды: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
см. пп.4 п.3 Постановления КМ от 09.03.2006 № 268 и ст.14 Закона от 07.06.2001 № 2493-III
 
marina76300Дата: Вторник, 17.12.2013, 15:28 | Сообщение # 3
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 34
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Тори25, а какая у Вас организация?
 
DinaДата: Вторник, 17.12.2013, 18:21 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка,чи зараховується період роботи в органах місцевого самоврядування на посаді касира,якщо особа переведена на посаду головного бухгалтера
 
лен21Дата: Четверг, 13.02.2014, 18:37 | Сообщение # 5
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 35
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Подскажите, пожалуйста, начисляется ли віслуга лет по совместительству.
 
AnimoneДата: Четверг, 13.02.2014, 18:42 | Сообщение # 6
Генерал-лейтенант
Группа: Друзья
Сообщений: 704
Награды: 16
Репутация: 53
Статус: Offline
Надбавка за выслугу лет выплачивается ежемесячно за фактически отработанное время по основному месту работы и по совместительству.

ё-моё!
 
avroraДата: Вторник, 18.02.2014, 14:28 | Сообщение # 7
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
З січня місяця 2008 року працювала спеціалістом 2-ї категорії по бухобліку в сільській раді на державній службі, в грудні 2010 пішла у декретну відпустку. Приступила до роботи в березні місяці 2012 року, але була переведена на посаду бухгалтера (не державна служба), можливо хтось підскаже, чи можу я отримувати надбавку за вислугу років? Дякую.
 
ТерцентрКоростеньДата: Вторник, 27.05.2014, 13:41 | Сообщение # 8
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Підскажіть будь ласка, хто знає на підставі якого нормативного документу можливо оплачувати вислугу років медичній сестрі територіального центру. Дуже буду вдячний за інформацію!!
 
AnimoneДата: Вторник, 27.05.2014, 14:06 | Сообщение # 9
Генерал-лейтенант
Группа: Друзья
Сообщений: 704
Награды: 16
Репутация: 53
Статус: Offline
Цитата ТерцентрКоростень ()
на підставі якого нормативного документу можливо оплачувати вислугу років медичній сестрі територіального центру.

Постанова КМУ № 1418


ё-моё!
 
ТерцентрКоростеньДата: Вторник, 27.05.2014, 15:48 | Сообщение # 10
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Вдячний Вам за допомогу!!

Сообщение отредактировал ТерцентрКоростень - Вторник, 27.05.2014, 18:00
 
SofiyДата: Вторник, 21.10.2014, 14:08 | Сообщение # 11
Лейтенант
Группа: Друзья
Сообщений: 47
Награды: 2
Репутация: 1
Статус: Offline
Підскажіть будь ласка, якщо під час знаходження працівника на "мобілізації", у нього відбувається підвищення вислуги років, якось треба робити перерахунок середньомісячного заробітку, який ми платимо з квітня?
 
ZiViKДата: Среда, 29.10.2014, 22:57 | Сообщение # 12
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Подскажите пожалуйста. Госслужащий, имея выслугу лет более 5 лет, есть запись в трудовой книжке, стал военнослужащим. Входит ли стаж госслужащего в льготный военный стаж?
 
Света2877Дата: Пятница, 12.12.2014, 11:11 | Сообщение # 13
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Підкажіть будь ласка, чи потрібно нараховувати надбавку за вислугу років працівникам культури в бюджетній установі і чи затверджений порядок нарахуванняцієї надбавки
 
9lHyc9lДата: Вторник, 16.12.2014, 14:28 | Сообщение # 14
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Допоможіть будласка завідувач дитячого садка під кінець року роздивилась ,що не подала наказу на  вислугу років вихователю, Вислуга повина була оплачуватись у 2013 році тепер вона хоче сьогоднішнім числом зробити наказ на нарахування и перерахування вислуги за весь період АЛЕЖ У ШТАТНОМУ РОЗПИСІ не передбачено цю вислугу та не закледано по коштах З чого виплачувати??? Рятуйте що робити чи маемо робити перерахунок та виплачувати чи маємо платити з дати обнаруженої помилки з дати подання наказу?
 
yaolegДата: Вторник, 16.12.2014, 22:35 | Сообщение # 15
Генерал-полковник
Группа: Модераторы
Сообщений: 948
Награды: 29
Репутация: 37
Статус: Offline
9lHyc9l, вислугу потрібно виплати з дати настання вислуги, а не з дати "виявлення". Тобто робите бухгалтерську довідку і повністю перераховуєте заробітну плату працівникові за 2 роки. А керівник робить наказ припустимо 16.12.2014

Цитата
Про встановлення надбавки за вислугу років Поляковій В. І.

У зв'язку з досягненням станом на 19 жовтня 2013 року 20 річного стажу педагогічної роботи та відповідно до п.1 Порядку виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково – педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти, затвердженого постановою КМУ від 31. 01. 2001р. № 78

Наказую:

1. Встановити вчителю Поляковій В.І. надбавку за вислугу років в розмірі 30 % ставки заробітної плати з 1 листопада 2013р. , як такій, що має станом на 19.10 2013р стаж педагогічної роботи 20 років.
2.Централізованій бухгалтерії управління освіти і науки міської ради "В" внести зміни до оплати праці вчителя Полякової В.І.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор

З наказом ознайомлена                  В.І.Полякова

Виплачувати з фонду зекономленої заробітної плати. Або ж просити головного розпорядника бюджетних коштів про  надання додаткових коштів.


Кто хочет - ищет способ, кто не хочет - ищет причину. Сократ.

Сообщение отредактировал yaoleg - Вторник, 16.12.2014, 22:37
 
Радистка_КэтДата: Среда, 17.12.2014, 14:33 | Сообщение # 16
Генерал-полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 1087
Награды: 16
Репутация: 25
Статус: Offline
Увы... Тоже была такая ситуация
 
9lHyc9lДата: Пятница, 06.02.2015, 09:58 | Сообщение # 17
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Допоможіть! Вихователям у дитячому садку призначили вислугу років 10% Як відобразити у звіті ЕСВ??? У нас є робітники які працюють більше 25 років то в пенсійному ставимо галочку СПЕЦСТАЖ та у таблиці 7  код ЗПЗ055Е1"Працівники освітипр наявності спеціального стажу роботи від 25 до 30 років...." Чи підходить цей код для вихователів у кого стаж меньший за 25 років але вислуга вже нараховується??????

Добавлено (06.02.2015, 08:58)
---------------------------------------------

Цитата 9lHyc9l ()
Допоможіть! Вихователям у дитячому садку призначили вислугу років 10% Як відобразити у звіті ЕСВ??? У нас є робітники які працюють більше 25 років то в пенсійному ставимо галочку СПЕЦСТАЖ та у таблиці 7 код ЗПЗ055Е1"Працівники освітипр наявності спеціального стажу роботи від 25 до 30 років...." Чи підходить цей код для вихователів у кого стаж меньший за 25 років але вислуга вже нараховується??????
 
veta3699Дата: Пятница, 06.02.2015, 14:57 | Сообщение # 18
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 150
Награды: 5
Репутация: 27
Статус: Offline
Цитата 9lHyc9l ()
ставимо галочку СПЕЦСТАЖ та у таблиці 7 код ЗПЗ055Е1"Працівники освітипр наявності спеціального стажу роботи від 25 до 30 років...." Чи підходить цей код для вихователів у кого стаж меньший за 25 років але вислуга вже нараховується?
 Для всіх педпрацівників у табл. 7 код ЗПЗ055Е1,  потрібно орієнтуватись на займану посаду працівника, а не на його вік.
Не забувайте проставляти галочки спецстажу у табл.6
 
neznajomkaДата: Понедельник, 23.03.2015, 12:46 | Сообщение # 19
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Музейним працівникам надається надбавка за вислугу років згідно законодавства. Працівниця працює на посаді доглядача у музеї 10 років  і має надбавку у розмірі 20% за вислугу років. з 01.01.2015р по внутрішньому сумісництву іде на посаду старшого доглядача. Чи має вона за  сумісництвом надбавку за вислугу років? ( В законодавстві знайшла що надбавка  за сумісництвом не виплачується, але ж ця людина вже має стаж роботи в музеї..Як бути?)
 
VolodiimrДата: Пятница, 17.04.2015, 11:09 | Сообщение # 20
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 41
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Вітання форумчанам. Згідно п. 9 Постанови КМУ № 1418 «Встановлення надбавки за вислугу років або зміна її розміру проводиться з початку місяця, що настає за місяцем роботи, в якому виникло таке право.»
У працівниці право на підвищення доплати за вислугу років виникло 01 квітня 2015 року, підвищувати розмір доплати потрібно з квітня 2015 року (оскільки цілий місяць береться до розрахунку), чи з травня 2015 року (згідно постанови КМУ). Як бути?
 
yaolegДата: Пятница, 17.04.2015, 13:16 | Сообщение # 21
Генерал-полковник
Группа: Модераторы
Сообщений: 948
Награды: 29
Репутация: 37
Статус: Offline
Volodiimr, звісно, що з квітня. smile

Кто хочет - ищет способ, кто не хочет - ищет причину. Сократ.
 
VolodiimrДата: Пятница, 17.04.2015, 15:50 | Сообщение # 22
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 41
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
yaoleg, я також так вважаю, але постанова каже по іншому. Чи не доведеться потім з фінансовими інспекторами мати довгу і неприємну розмову  surprised
 
yaolegДата: Пятница, 17.04.2015, 19:07 | Сообщение # 23
Генерал-полковник
Группа: Модераторы
Сообщений: 948
Награды: 29
Репутация: 37
Статус: Offline
Volodiimr, Ви маєте рацію, надбавку за вислугу років повинні виплачувати у травні, так лише у квітні виникає право на таку надбавку wacko

Кто хочет - ищет способ, кто не хочет - ищет причину. Сократ.
 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » вислуга років (вислуга років для працівників)
Страница 1 из 11
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 | |