военный сбор. - Форум

Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Воскресенье, 04.12.2016, 19:20
|
RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: Natty, eMelya 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » военный сбор. (военный сбор.)
военный сбор.
ПаниБухДата: Понедельник, 16.02.2015, 17:32 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Взимается ли военный сбор (1,5%) с аттестованных лиц в 2015 г.?
 
yaolegДата: Понедельник, 16.02.2015, 20:01 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Группа: Модераторы
Сообщений: 948
Награды: 29
Репутация: 37
Статус: Offline
ПаниБух
З 1 січня 2015 року об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст. 163 Податкового кодексу, зокрема, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід платника податку.
  
Платниками податку є: фізична особа - резидент, яка отримує доходи як із джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи, всі доходи, що включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу; фізична особа - нерезидент, яка отримує доходи із джерела їх походження в Україні; податковий агент.

Таким чином, оподаткуванню військовим збором підлягатиме загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід, який підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.

Відповідні зміни внесено Законом України від 28.12.2014 р. № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».


Кто хочет - ищет способ, кто не хочет - ищет причину. Сократ.
 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » военный сбор. (военный сбор.)
Страница 1 из 11
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 | |