П`ятниця, 19.04.2024, 09:49
Сайт 
Головна | Не туда заплатили налог, что делать - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Natty, eMelya  
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » Не туда заплатили налог, что делать (Не туда заплатили налог, что делать)
Не туда заплатили налог, что делать
eleonoreДата: П`ятниця, 17.10.2014, 23:14 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Добрый день! У нас сложная ситуация, может, кто с таким сталкивался. Новый бухгалтер когда делал платёжки по ЄСВ по ошибке ввёл счёт, на который платим ПДФО. Я заметила это, только когда начала делать отчёт. Если бы платили 3,6% то  была бы дебиторка по ПДФО, как то это пережили бы, но проблема в том, что платили 36,3% с КЕКВ 2120. Была в налоговой ПДФО не возвращают, я в ужасе, что делать? Я если честно поражаюсь как казначейство этот платёж пропустило, они даже запятая не там стоит возвращают, а тут такое. Помогите советом, как наименее безболезненно это исправить.

Повідомлення відредагував eleonore - П`ятниця, 17.10.2014, 23:17
 
yaolegДата: Субота, 18.10.2014, 13:51 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





eleonore, казначейство пропускає всі платежі і не контролює правильність справляння податків. Контролюється правильність подання і заповнення документів.
В будь-якому разі дана проблема вирішується лише розпорядником рахунку на який Ви перерахували кошти, тобто податковою. smile



Повідомлення відредагував yaoleg - Субота, 18.10.2014, 14:06
 
eleonoreДата: Понеділок, 20.10.2014, 18:47 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





yaoleg, они запятая не там стоит уже возвращают, а тут такое. В казначействе сверяют, чтобы всё сходилось, в нашем случае в заявке стояла сумма там где надо, назначения платежа правильное, а счёт ошибочный и платёж прошёл(((
 
yaolegДата: Понеділок, 20.10.2014, 22:51 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





eleonore, це вина казначейства, казначеї не перевіряють чи вірно вказані одержучі! Якби було так - навіщо тоді бухгалтера?



Повідомлення відредагував yaoleg - Понеділок, 20.10.2014, 22:59
 
Радистка_КэтДата: Четвер, 23.10.2014, 05:29 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Налоговая должна вернуть, я знаю такие случаи. Проблема может быть в маленьких городах - там маленькие бюджеты и могут возвращать частями долго.
 
yaolegДата: Четвер, 23.10.2014, 09:24 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Радистка_Кэт, бувають такі випадки коли податківці безпідставно відмовляють у поверненні невірно перерахованого податку. Тоді потрібно звертатись до їхнього керівництва і справа вмить вирішується wacko
 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » Не туда заплатили налог, что делать (Не туда заплатили налог, что делать)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: