Стягнення аліментів і заборгованості за аліментами - Форум

Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Понедельник, 05.12.2016, 11:27
|
RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: Natty, eMelya 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » Стягнення аліментів і заборгованості за аліментами
Стягнення аліментів і заборгованості за аліментами
iriya5318Дата: Пятница, 25.07.2014, 11:26 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Доброго дня.
Ситуація:
у мене на підприємстві є "аліментщик". Троє неповнолітніх дітей. 23,5 тис. грн. заборгованості за аліментами. Прийшла постанова: стягувати 1/2 заробітку аліментів, одночасно погашати заборгованість в розмірі 70% заробітної плати.
Державний виконавець говорить, що аліменти в розмірі 1/2 заробітку перераховувати на користь одержувача. Це зрозуміло.
Стосовно заборгованості - взагалі жах! Як він пояснив, ми повинні самі якимось чином (!)  обраховувати кожного місяця 70% від з/пл "в уме", так би мовити, до досягнення дітьми повноліття або до зміни боржником місця роботи. Потім цю заборгованість (фіксовану і ту, що "в уме") передати до виконавчої служби.
Якось так...
Підкажіть, будь-ласка, як мені бути? Що платити в першу чергу - аліменти чи заборгованість і в якому розмірі?
Заздалегідь велике спасибі за консультацію!
 
AnimoneДата: Пятница, 25.07.2014, 15:46 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Группа: Друзья
Сообщений: 704
Награды: 16
Репутация: 53
Статус: Offline
iriya5318 , согласно ст.128 КЗоТ, удержания по исполнительным листам не могут превышать 70% заработка. Поскольку текущую сумму алиментов согласно исп.листа вы обязаны удерживать в размере 50%, из 70% удержанных алиментов 50% идет на её погашение, а 20% - на погашение долга.
Заведите реестр, в котором будете делать все отметки и тем самым контролировать суммы удержания. В случае увольнения работника, при возврате исполнительного листа вам необходимо будет сообщить о непогашенной или полностью погашенной сумме долга в исполнительную службу.


ё-моё!
 
iriya5318Дата: Пятница, 25.07.2014, 16:44 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Animone, спасибо за ответ. Предложенный Вами вариант наиболее логичный. 
А то, что в постанове не указано, что мы можем удержать в общей сложности 70% - это ничего? Просто очень  некорректно написано про "одночасно погашати заборгованість в розмірі 70% зарплати". Не знаешь, что имелось ввиду.
 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » Стягнення аліментів і заборгованості за аліментами
Страница 1 из 11
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 | |