Четвер, 28.03.2024, 22:06
Сайт 
Головна | Хочу бути економістом 1 категорії. Як? підкажіть будь ласка - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Natty, eMelya  
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » Хочу бути економістом 1 категорії. Як? підкажіть будь ласка
Хочу бути економістом 1 категорії. Як? підкажіть будь ласка
sakyraДата: П`ятниця, 11.07.2014, 15:38 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Доброго дня! Підкажіть будь ласка.
Ситуація така

1.09.2013р - прийнято на роботу економістом фін.служби.
В наказі про прийняття на роботу нічого не записано про категорію. Заробітну плату отримую по 7 розряду.
Є повна вища освіта(магістратура), кваліфікація магістра з економіки підприємства

(Згідо довідника кваліфікаційних вимог) Провідний економіст:повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж
роботи за професією економіста I категорії — не менше 2 років. Економіст I категорії: повна вища освіта відповідногонапряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра — без вимог до стажу
роботи, спеціаліста — стаж роботи за професією економіста II категорії — не
менше 2 років. Економіст II категорії: повна вища освіта відповідногонапряму підготовки (спеціаліст). Стаж роботи за професією економіста — не менше
1 року. Економіст: повна вища освіта відповідного напряму підготовки
(спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

З вище зазначеного означає, що мені мають право присвоїти економіста І категорії??? Чи спочатку 2 категорія?
Дуже дякую за відповіді.
 
AnimoneДата: П`ятниця, 11.07.2014, 15:55 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





http://ukrbudget.ru/forum/37-1344-1
 
sakyraДата: П`ятниця, 11.07.2014, 18:16 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Дякую, я читала.
Просто хочу зрозуміти, що особисто я повинна зробити, чи писати заяву про розгляд питання про присвоєння мені економіста 1 категорії
  Так виходить,що мої категорії нікого не цікавлять, ні гол.бухгалтера, ні відділення кадрів.
 
ParadeigmaДата: Субота, 12.07.2014, 13:14 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Цитата
Хотеть не вредно. Мне, например, для того, что бы дослужиться до высшей, пришлось поэтапно получать 2-ю, и 1-ю.

ЗЫ. А вы действительно полагаете, что тянете на 1-ую? Что-то меня на этот счет берут сомнения...    wink
 
OленькаДата: Понеділок, 04.08.2014, 14:37 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





sakyra, все зависит от гл.бухгалтера 
можно иметь и всшее обр., и стаж  и быть самым компетентным экономистом в отделе, но при этом работать специалистом, а можно иметь курсы бухучета и сразу при поступлении получить категорию meeting  
но могу сказать одно: под лежачий камень, вода не течет, поэтому пишите заявление
 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » Хочу бути економістом 1 категорії. Як? підкажіть будь ласка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: