Відпускні - Форум

Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Воскресенье, 04.12.2016, 19:18
|
RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: Natty, eMelya 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » Відпускні (Відпускні)
Відпускні
masha3653Дата: Вторник, 24.06.2014, 10:15 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Чи потрібно робити перерахунок відпускних за квітень-травень 2014 року, якщо відпускні були виплачені в березні 2014 року розрахуноковий період (квітень 2013-березень 2014) якщо в квітні 2014 року була виплачена квартальна премія за І квартал 2014 року.
 
AnimoneДата: Среда, 25.06.2014, 14:38 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Группа: Друзья
Сообщений: 704
Награды: 16
Репутация: 53
Статус: Offline
Цитата masha3653 ()
Чи потрібно робити перерахунок відпускних ... якщо в квітні 2014 року була виплачена квартальна премія за І квартал 2014 року.

Нет. Согласно п.3 Порядка № 100

 Премії включаються в заробіток того місяця, на який вони припадають згідно з розрахунковою відомістю на заробітну плату.


ё-моё!
 
ЖемчужинкаДата: Среда, 27.08.2014, 10:31 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Працюю в бюджетній установі уже рік. Відпустку ще не брала. Чи можуть мене відправити у відпустку за власний рахунок?
 
AnimoneДата: Среда, 27.08.2014, 11:26 | Сообщение # 4
Генерал-лейтенант
Группа: Друзья
Сообщений: 704
Награды: 16
Репутация: 53
Статус: Offline
Статьей 25 Закона об отпусках определены случаи, в которых работнику предоставляется отпуск без сохранения заработной платы в обязательном порядке. В остальных случаях согласно ст.26 Закона, отпуск предоставляется только по соглашению сторон.

ё-моё!
 
judoДата: Среда, 27.08.2014, 13:41 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
добрый день,подскажите пожалуйста!!включаются ли премии, вынагороды, материалка на оздоровление, в расчёт отпускных,очень благодарна буду,спасибо!!!
 
Радистка_КэтДата: Среда, 27.08.2014, 13:43 | Сообщение # 6
Генерал-полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 1087
Награды: 16
Репутация: 25
Статус: Offline
1. Смотря какая премия, 2. Нет, 3. Нет.

См. Постанову КМУ № 100 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/100-95-%D0%BF


Сообщение отредактировал Радистка_Кэт - Среда, 27.08.2014, 13:46
 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » Відпускні (Відпускні)
Страница 1 из 11
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 | |