Період для розрахунку відпускних - Форум

Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Воскресенье, 11.12.2016, 16:47
|
RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: Natty, eMelya 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » Період для розрахунку відпускних (працівник прийнятий на виборну посаду)
Період для розрахунку відпускних
КузяДата: Понедельник, 28.04.2014, 16:36 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Працівник працював у сільській раді з 01.02.2013 року, а 07.10.2013 року на посаді "юрист-консульт" і був звільнений у зв'язку з виходом 08.10.2013 р. на роботу з неповним робочим днем працівниці яка перебувала у відпустці по догляду до 3-х років за дитиною, але перервала її. 09.10. працівниця знову йде у відпустку по догляду за дитиною ( і не зрозуміло нащо виходила на 1 день), а ми приймаємо на роботу працівника, який був звільнений 07.10 і він далі працює на тій же посаді аж по 23.01.2014 р., а 23.01 його звільнено, адже в цей день його обрано секретарем сільської ради і з 24.01 і по цей час він працює на посаді секретаря. Який період брати для розрахунку відпусних ( у відпустку йде з 05.05.2014 р.):
а) 01.05.2013р. - 31.04.2014р.;
б) 01.11.2013р. - 31.04.2014р.;
в) 01.02.2014р. - 31.04.2014р.?
 
AnimoneДата: Понедельник, 28.04.2014, 19:41 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Группа: Друзья
Сообщений: 704
Награды: 16
Репутация: 53
Статус: Offline
Цитата Кузя ()
з 24.01 і по цей час він працює на посаді секретаря. Який період брати для розрахунку відпусних ( у відпустку йде з 05.05.2014 р.):

Согласно п.2 Порядка № 100

Працівникові, який пропрацював на підприємстві, в установі, організації менше року, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за фактичний час роботи, тобто з першого числа місяця після оформлення на роботу до першого числа місяця, в якому надається відпустка ...

Цитата Кузя ()
в) 01.02.2014р. - 31.04.2014р.?


ё-моё!
 
КузяДата: Вторник, 29.04.2014, 11:31 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
І немає різниці, що до обрання секретарем він працював в тій же сільській раді просто на іншій посаді? cry
 
ЭдуардовнаДата: Вторник, 29.04.2014, 11:57 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Різниці не має.
При кожному звільненні Ви мали нарахувати і виплатити компенсацію за невикористану відпустку.
А зараз надаєте відпустку на посаді секретаря. Відповідно розрахунковий період 01.02.2014 - 30.04.2014 (якщо відпустка у травні)


Сообщение отредактировал Эдуардовна - Вторник, 29.04.2014, 11:58
 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » Період для розрахунку відпускних (працівник прийнятий на виборну посаду)
Страница 1 из 11
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 | |