П`ятниця, 19.04.2024, 20:58
Сайт 
Головна | утримання зайво нарахованої зарплати - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Natty, eMelya  
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » утримання зайво нарахованої зарплати (документальне оформлення)
утримання зайво нарахованої зарплати
LynchikДата: Четвер, 13.03.2014, 13:07 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Я працівнику 2 місяці виплачувала індексацію яку не мала платити у зв’язку з підвищенням оплати (підвищення перекрило індексацію), як документально оформити утримання з наступної зарплати?
 
Радистка_КэтДата: П`ятниця, 14.03.2014, 18:11 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





До 1 месяца можете так удержать. Свыше - необходимо согласие работника и приказ.

Но я бы не заморачивалась, если сумма небольшая whistling
 
LynchikДата: П`ятниця, 14.03.2014, 18:47 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





я все таки провела все наказами, знайшла ось таку інформацію, може комусь потрібно буде. Тому що я не знала що помилятися в зарплаті так клопітно  wacko

 
svetlana@@@Дата: П`ятниця, 25.04.2014, 14:31 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Доброго дня! Підкажіть а як утримати зайво нараховану заробітну плату якщо працівник уже звільнився?і бухгалтер . що нараховував її теж звільнений??
 
МарфаВасильевнаДата: П`ятниця, 18.07.2014, 11:20 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Здравствуйте, подскажите мне  пожалуйста, я переплатила  отпускные  работнику в 2014 году. Теперь вот удерживаю, а начисления   3,6% и 15% а также 36,3%  мне также  сделать  перерасчет, ведь это не заплата прошлых лет
 
AnimoneДата: П`ятниця, 18.07.2014, 14:01 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Цитата МарфаВасильевна ()
а начисления   3,6% и 15% а также 36,3%  мне также  сделать  перерасчет, ведь это не заплата прошлых лет

В подобных случаях обычно делается корректировка сумм, которая отражается справкой. См. п.4 Приказа № 88. Ну, и как вариант, посмотрите консультацию ЗДЕСЬ.
 
Іриска_13Дата: Вівторок, 23.09.2014, 11:59 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





ТЕРМІНОВО, допоможіть! Працівнику у вересні зайво виплачено кошти (в суму на руки 2 рази включено суму авансу - 700 і 700 грн.). Чи можна ці кошти повернути через касу бюджетної установи і зразу ж виплатити іншому працівнику в рахунок заробітної плати без внесення суми на казначейський рахунок?
 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » утримання зайво нарахованої зарплати (документальне оформлення)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: