утримання зайво нарахованої зарплати - Форум

Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Воскресенье, 04.12.2016, 11:10
|
RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: Natty, eMelya 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » утримання зайво нарахованої зарплати (документальне оформлення)
утримання зайво нарахованої зарплати
LynchikДата: Четверг, 13.03.2014, 13:07 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Я працівнику 2 місяці виплачувала індексацію яку не мала платити у зв’язку з підвищенням оплати (підвищення перекрило індексацію), як документально оформити утримання з наступної зарплати?
 
Радистка_КэтДата: Пятница, 14.03.2014, 18:11 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 1087
Награды: 16
Репутация: 25
Статус: Offline
До 1 месяца можете так удержать. Свыше - необходимо согласие работника и приказ.

Но я бы не заморачивалась, если сумма небольшая whistling
 
LynchikДата: Пятница, 14.03.2014, 18:47 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
я все таки провела все наказами, знайшла ось таку інформацію, може комусь потрібно буде. Тому що я не знала що помилятися в зарплаті так клопітно  wacko

 
svetlana@@@Дата: Пятница, 25.04.2014, 14:31 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Підкажіть а як утримати зайво нараховану заробітну плату якщо працівник уже звільнився?і бухгалтер . що нараховував її теж звільнений??
 
МарфаВасильевнаДата: Пятница, 18.07.2014, 11:20 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Здравствуйте, подскажите мне  пожалуйста, я переплатила  отпускные  работнику в 2014 году. Теперь вот удерживаю, а начисления   3,6% и 15% а также 36,3%  мне также  сделать  перерасчет, ведь это не заплата прошлых лет
 
AnimoneДата: Пятница, 18.07.2014, 14:01 | Сообщение # 6
Генерал-лейтенант
Группа: Друзья
Сообщений: 704
Награды: 16
Репутация: 53
Статус: Offline
Цитата МарфаВасильевна ()
а начисления   3,6% и 15% а также 36,3%  мне также  сделать  перерасчет, ведь это не заплата прошлых лет

В подобных случаях обычно делается корректировка сумм, которая отражается справкой. См. п.4 Приказа № 88. Ну, и как вариант, посмотрите консультацию ЗДЕСЬ.


ё-моё!
 
Іриска_13Дата: Вторник, 23.09.2014, 11:59 | Сообщение # 7
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
ТЕРМІНОВО, допоможіть! Працівнику у вересні зайво виплачено кошти (в суму на руки 2 рази включено суму авансу - 700 і 700 грн.). Чи можна ці кошти повернути через касу бюджетної установи і зразу ж виплатити іншому працівнику в рахунок заробітної плати без внесення суми на казначейський рахунок?
 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » утримання зайво нарахованої зарплати (документальне оформлення)
Страница 1 из 11
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 | |