Неділя, 05.05.2024, 02:01
Сайт 
Головна | СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ - Сторінка 15 - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Natty  
Форум » Бухгалтерський облік » Відрядження » СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ (новини та поточні питання)
СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ
СвітланнаДата: Четвер, 06.11.2014, 15:26 | Повідомлення # 421
Група: Видалені





Доюрий день. Підскажіть будь-ласка, якщо працівник був у відрядженні у вересні місяці, але тоді не було асигнувать по КЕКВ2250  відрядження небуло оплочено. Чи можна йому подати авансовий звіт у листопаді місяці на оплату. Наказ був у вересні, а авансовий звіт - у листопаді.?
 
вишняДата: Четвер, 06.11.2014, 16:34 | Повідомлення # 422
Група: Видалені





Світланна, авансовий звіт скласти на слідуючий день після повернення з відрядження і затвердити директором. Фінансові зобовязання треба реєструвати у листопаді, оскільки немає іншого виходу. Взагалі треба було зробити довідку на зміни до кошторису , коли стало відомо ,що працівник поїхав у відрядження.
 
studentДата: Четвер, 06.11.2014, 17:37 | Повідомлення # 423
Група: Видалені





Добрий день Світлана. Я вважаю, що авансовий звіт треба скласти в листопаді. По перше при ревізії виявиться небюджетка(якщо ав.звіт вересневий), а по друге казначейство не зареєструє вересневий ав.звіт , у Вас на реєстрацію зобов'язань є тільки 7 робочих днів. Можливо таке,що працівник забув здати ав.звіт у вересні. smile
 
yaolegДата: Четвер, 06.11.2014, 20:54 | Повідомлення # 424
Група: Видалені





Світланна, Якщо на вересень кошти не були передбачені - значить працівник аж ніяк не міг їхати у відрядження!!! Керівник установи відрядивши такого працівника порушив бюджетне законодавство! angry
 
Радистка_КэтДата: П`ятниця, 07.11.2014, 12:03 | Повідомлення # 425
Група: Видалені





А что поделаешь? Если командировка по требованию вышестоящей организации? Сейчас это нарушение настолько типично (казначейство деньги все равно не пропускает). Я в таких случаях составляла отчет и регистрировала в месяце, когда есть деньги. Есть еще вариант зарегистрировать финансвые без плана (если есть в году сумма), казна пустит, но это будет нарушение 228 постановы. Так что приходится выбирать, что нарушать - законодательство про отпуска или бюджетное. Я выбирала нарушение законодательства про отпуска....
 
СвітланнаДата: Понеділок, 10.11.2014, 11:21 | Повідомлення # 426
Група: Видалені





Спасибо вам большое. Я в ноябре приму авансовый отчет.
 
Радистка_КэтДата: Понеділок, 17.11.2014, 12:30 | Повідомлення # 427
Група: Видалені





Конечно, вы посчитаете в конце месяца. Наперед платятся только суточные
 
ЛБДата: Понеділок, 17.11.2014, 22:46 | Повідомлення # 428
Група: Видалені





Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, должен ли сотрудник, приехав с командировки(повышение квалификации), предоставить в бухгалтерию копию свидетельства об обучении?
 
yaolegДата: Понеділок, 17.11.2014, 23:01 | Повідомлення # 429
Група: Видалені





ЛБ, в бухгалтерію точно не потрібно, а от кадровику - це точно! smile
 
ЛБДата: Вівторок, 18.11.2014, 09:31 | Повідомлення # 430
Група: Видалені





Спасибо,yaoleg! Ревизор требует от бухгалтерии))
 
yaolegДата: Вівторок, 18.11.2014, 09:56 | Повідомлення # 431
Група: Видалені





ЛБ, може вимагати, якщо на бухгалтерію покладено функції кадровика smile
 
ЛБДата: Вівторок, 18.11.2014, 10:06 | Повідомлення # 432
Група: Видалені





Спасибо,yaoleg! Просто устали уже доказывать внутреннему ревизору, что мы бухгалтерия, а не все в одном
 
JkmufДата: Вівторок, 18.11.2014, 16:01 | Повідомлення # 433
Група: Видалені





Подскажите, мы частично финансируемся за счет бюджета, коммандировку будем оплачивать за счет своих средств. Как в таком случае считать суточные при оплате коммандировочных в Беларусь? как для бюджетных - 25 Долл США  или как для не бюджетных - 1218*0,75% = 913 грн ? спасибо!!

Повідомлення відредагував Jkmuf - Вівторок, 18.11.2014, 16:15
 
Olga8479Дата: Середа, 10.12.2014, 20:24 | Повідомлення # 434
Група: Видалені





Добрий день, підскажіть будь-ласка, що робити в такій ситуації..якщо робітник їздив у відрядження в листопаді 2013 року (аванс йому не видавався, т.я. на заг.та спец. фондах бюджетної установи не було ні кошторису ні коштів на рахунках) авансовий звіт він надав в поточному році (2014). Чи може установа йому відшкодувати витрати на відрядження за рахунок кошторису 2014р.? Чи є це порушенням терміну здачі авансового звіту?
 
yaolegДата: Середа, 10.12.2014, 20:59 | Повідомлення # 435
Група: Видалені





Olga8479, для того щоб працівника відправити у відрядження керівництвом видається наказ, але наказ видається лише у разі, якщо в бюджетній установі є кошторисні призначення для видатків на відрядження по КЕКВ 2250. smile
 
annamastabaeva2510Дата: Четвер, 11.12.2014, 17:26 | Повідомлення # 436
Група: Видалені





Добрый день, подскажите, пожалуйста, человек был на длительном больничном. в ноябре закрывала по труд договору. как считать за дни командировки в декабре? по 100 Порядку или тоже труд. договор применять?

Добавлено (11.12.2014, 16:26)
---------------------------------------------
Добрый день, подскажите, пожалуйста, человек был на длительном больничном. в ноябре закрывала по труд договору. как считать за дни командировки в декабре? по 100 Порядку или тоже труд. договор применять?

 
masyaДата: П`ятниця, 12.12.2014, 12:18 | Повідомлення # 437
Група: Видалені





annamastabaeva2510, по 100
 
annamastabaeva2510Дата: П`ятниця, 12.12.2014, 14:38 | Повідомлення # 438
Група: Видалені





masya,спасибо
 
tanzaika2015Дата: Неділя, 18.01.2015, 02:27 | Повідомлення # 439
Група: Видалені





Здравствуйте! Подскажите пожалуйста! Я была на курсах повышения квалификации. В приказе было указано, что направляюсь на прерывистый цикл  на период с 09.01.14 по 25.12.14, график занятий прилагается. Занятия проходили по два раза на месяц в течении года. Командировочных добиться я не смогла. В бухгалтерии мне сказали, что каждый раз после дня курсов на следующий день я должна была заполнять авансовый отчет. Аванса мне не давали, проездных билетов у меня не было, добиралась попутным транспортом. Я думала,  что получу суточные  хотя бы в конце командировки, то есть после 25.12.14.О том, что я должна заполнять авансовый отчет, перед курсами меня никто не информировал. И правильно ли оформлен приказ?

Повідомлення відредагував tanzaika2015 - Неділя, 18.01.2015, 02:36
 
tinamarДата: Неділя, 18.01.2015, 03:36 | Повідомлення # 440
Група: Видалені





Цитата tanzaika2015 ()
В приказе было указано, что направляюсь на прерывистый цикл  на период с 09.01.14 по 25.12.14, график занятий прилагается. Занятия проходили по два раза на месяц в течении года.
Сума добових визначається згідно з наказом про відрядження та відповідним первинним документом. За відсутності наказу добові витрати не виплачуються.
Таким чином, тепер підставою для виплати добових є:
1) наказ керівника про направлення у відрядження. Зауважимо, що в ньому має бути чітко зазначено дату вибуття у відрядження та прибуття до місця постійної роботи.
Цитата tanzaika2015 ()
Командировочных добиться я не смогла. В бухгалтерии мне сказали, что каждый раз после дня курсов на следующий день я должна была заполнять авансовый отчет. Аванса мне не давали
Якщо не видався аванс, за що звітуватися на слідуючий день?
Цитата tanzaika2015 ()
Я думала,  что получу суточные  хотя бы в конце командировки, то есть после 25.12.14.О том, что я должна заполнять авансовый отчет, перед курсами меня никто не информировал. И правильно ли оформлен приказ?
Наказ не правильний, згідно першої відповіді, так як має бути чітко зазначено дату вибуття у відрядження та прибуття до місця постійної роботи. Але ж якби Ви оформили авансовий звіт у грудні, та заборгованість була б зареєстрована в ф 7, то отримали б свої добові, а так це минулий рік, заборгованості по ваших добових немає, щоб відшкодовувати


Повідомлення відредагував tinamar - Неділя, 18.01.2015, 03:36
 
tanzaika2015Дата: Четвер, 22.01.2015, 02:30 | Повідомлення # 441
Група: Видалені





Спасибо! Так наказ должны были оформлять отдельно на каждый день курсов( 9.01.14 отбыл 9.01.14 прибыл и т.д.)? Я 26.12.14 прибыла в бухгалтерию, но мне никто не сказал, что я должна оформить авансовый отчет, а сказали, что неверно оформлено командировочное удостоверение , в котором было написано, что я на курсах с 09.01.14 по 25.12.14 (без слова прерывистые), и предложили мне предоставить командировочное, в котором за каждый день стояла бы печать о прибытии и отбытии. Я психонула  и ушла. Но потом уже в 15 году вернулась, чтобы мне объяснили , в чем моя вина. Потом мне сказали, что командировочное удостоверение для бухгалтерии не есть документом, и то, что я должна была за каждый день оформлять отчет(о котором мне никто никогда не говорил, а на курсах я не первый год). Знакомый работник кру сказал, что мне достаточно привезти с командировки довидку, что я действительно находилась на занятиях в такие-то дни( хотя мне выдали удостоверение о прохождении курсов и прилагался график занятий), а то не мои проблемы, что мне не правильно оформили командировку. Вы говорите, что я должна была оформить отчет в декабре. За что я должна была отчитываться? Cпасибо!

Добавлено (22.01.2015, 01:30)
---------------------------------------------
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста! Я еду на курсы повышения на месяц. У меня есть возможность каждый день ездить туда и обратно ( у меня 8-летний ребёнок). После окончания курсов мне могут оплатить проезд туда и обратно за каждый день, или только день прибытия и день отбытия cогласно приказу?

 
yaolegДата: Четвер, 22.01.2015, 09:16 | Повідомлення # 442
Група: Видалені





tanzaika2015, можуть, якщо в наказі буде: "із щоденним поверненням до місця роботи" smile
 
nvtДата: П`ятниця, 23.01.2015, 11:00 | Повідомлення # 443
Група: Видалені





Чи включається час перебування у дорозі (при роз"їзному характері робіт) у робочий час.

Добавлено (23.01.2015, 10:00)
---------------------------------------------
Чи включається час перебування у дорозі (при роз"їзному характері робіт) у робочий час.  Уточню: робочий час становить 8 год. (закривається по наряду). Час перебування у дорозі 6 год. Хотілось би дізнатися о котрій годині повинен виїжджати працівник і чи вправі вимагати роботодавець, щоб працівник виїжджав о 6:00 чи 7:00, коли є можливість виїзду о 8:00.

 
джусДата: Четвер, 29.01.2015, 23:19 | Повідомлення # 444
Група: Видалені





чи обовязковий авансовий звіт, якщо є розпорядження сільського голови на відрядження , аванс не надавався,в кінці місяця надаєм в казну на оплату згідно витягів з журналу реєстрації відряджень ,але перераховується  на карточки з затримкою буває і через 2-4 місяці( через казначейство)???
 
yaolegДата: П`ятниця, 30.01.2015, 00:01 | Повідомлення # 445
Група: Видалені





джус, авансовий звіт надається з платіжними дорученнями для оплати в казначейство. Згідно розпорядження/наказу Ви можете лише виплати добові, а як бути із витратами на дорогу і іншими витратами, які відшкодовуються за час перебування у відрядженні? smile

Повідомлення відредагував yaoleg - П`ятниця, 30.01.2015, 00:02
 
джусДата: П`ятниця, 30.01.2015, 13:52 | Повідомлення # 446
Група: Видалені





платимо тільки добові!
 
Радистка_КэтДата: П`ятниця, 30.01.2015, 14:18 | Повідомлення # 447
Група: Видалені





Ну и что? Все равно нужен авансовый отчет, на другой стороне пишете - суточные, основание - постановление КМУ.
 
studentДата: П`ятниця, 30.01.2015, 15:02 | Повідомлення # 448
Група: Видалені





Шановний ДЖУС. Авансовий звіт це є факт підтвердження господарської операції для бухгалтерії. Ви не можете відображати в бух.обліку виплату добових згідно наказу(виплатити кошти - так), а у 8 м/о відображати витрати  згідно авансового звіту.
 
IraStrutsДата: Середа, 04.02.2015, 10:44 | Повідомлення # 449
Група: Видалені





Добрий день! Ми лікарня, повністю утримуємся за рахунок місцевого бюджету. Лікаря відправляють у відрядження по наказу у Луганськ. Видатки на відрядження кошторисом не передбачено. Як нам оплатити відрядження та добові? В яких офіційних документах, інструкціях, постановах можна це почитати??
 
IRENEДата: Середа, 04.02.2015, 11:42 | Повідомлення # 450
Група: Видалені





IraStruts, треба зробити перерозподіл бюджетних призначень між КЕКВ.  Інакше ніяк.  Немає призначень - немає видатків.
 
Форум » Бухгалтерський облік » Відрядження » СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ (новини та поточні питання)
Пошук: