Субота, 04.05.2024, 23:55
Сайт 
Головна | добові при відрядженні з харчуванням - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Natty  
Форум » Бухгалтерський облік » Відрядження » добові при відрядженні з харчуванням
добові при відрядженні з харчуванням
mironuk5Дата: Четвер, 10.07.2014, 16:43 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





команда разом з представником їздили у відрядження на фінал змагань 5-7 липня. в положенні прописано:
"Витрати на відрядження учасників та представників командна фінал Фестивалю (проїзд в обох напрямках, добові) несуть організації що
відряджають.
Витрати на проживання та харчування делегацій, якіприймають участь у фіналі Фестивалю несе Центр."
 
яку суму добових і за скільки днів мені проплачувати, якщо їх харчували 1 день-2 рази, 2день - 3 рази, і 3 день -1 раз. добові рахувати за кожний день окремо в % до кількості разів харчування??
 
Getman_OksДата: Середа, 17.09.2014, 17:16 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





В мене не відповідь на Ваше питання, а швидше Розділ підходить до мого питання. В залізничному квитку включений чай, питання в тому, що у випадку, якщо вартість не прописана, платим за чай1 -80%, за чай2-55% (постанова КМУ 98). А коли вартість прописана знімаєм з вартості квитка НІБИ, а не з добових. Потрібно роз'яснення Мінфіна з цього приводу, звітується вельми конфліктна особа, і на статтю в журналі, коли пише незалежний експерт не зважає СОС!!! № листа Мінфіна, хто знає!!! А може і текст в неті не можу знайти.
 
Форум » Бухгалтерський облік » Відрядження » добові при відрядженні з харчуванням
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: