П`ятниця, 19.04.2024, 21:24
Сайт 
Головна | 05 рахунок - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Позабалансовi рахунки » 05 рахунок
05 рахунок
inaДата: П`ятниця, 20.04.2012, 11:03 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





У 2008 році в уствнові було викрадено ноутбук. Порушено кримінальну справу за фактом крадіжки, винних осіб не було встановлено. На 05 рухунок був оприбуткований ноутбук. Скільки часу потрібно вести облік на позабалансовому рахунку, згідно яких документів його можна списати?
 
orifДата: П`ятниця, 20.04.2012, 14:15 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





ina, как я узнавала, милиция должна дать справку о прекращении досудового следствия, но еще три года дело за ними числится. По истечении 3-х лет надо вытребовать с них справку, что виновные не найдены и дело полностью закрыто. После этого "украденное" еще три года числиться на забалансе, а уже после списываем, основание я правда еще не искала, у нас кража в 2009 году была, так что мне списывать аж в 2015.

Добавлено (20.04.2012, 12:15)
---------------------------------------------
cool

 
ИльяДата: Четвер, 04.04.2013, 16:07 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Добрый день.
Также как и у вас украдены компьютеры, читая инструкцию я не совсем понял.
Наказ №90 пункт 17.1 гласит:

"у тихвипадках, коли винні особи не встановлені та справи знаходяться в органах
дізнання чи досудового слідства, списуються з балансу установи і зараховуютьсяна позабалансовий рахунок до моменту встановлення винних осіб або до надання
відповідної інформації від органів дізнання чи досудового слідства за цими
справами.
"

Для того чтоб "списать" на 05 (местный бюджет):
1)достаточно приказа руководителя, или необходимо разрешение местных властей (сума превышает 5 000 грн)
2)это делается сразу, или оно должно висеть на балансе 5 (или 3) лет (пока ведется следствие)


Подскажите кто с этим столкнулся?
 
inaДата: П`ятниця, 05.04.2013, 11:19 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





В мене на позабалансі рахувалась сума викрадених речей з 2008 року. Зараз установа знаходиться в процесі ліквідації, тому слід було списати цю суму. На наш письмовий запит УМВС надало відповідь та копію Постанови, що справа зупинена, на підставі цього ми списали суму з позабалансу в січні 2013 року.
 
Радистка_КэтДата: Четвер, 02.05.2013, 21:36 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Цитата (Илья)
Для того чтоб "списать" на 05 (местный бюджет): 1)достаточно приказа руководителя, или необходимо разрешение местных властей (сума превышает 5 000 грн)
2)это делается сразу, или оно должно висеть на балансе 5 (или 3) лет (пока ведется следствие)


Основание - справка из милиции, где должно быть указано, что виновные не установлены, и на каком этапе дело. Разрешение вышестоящей не нужно, списываете на на 05, висит оно уже там 5 лет. Потом опять надо будет брать справку - нам написали, что дело закрыто, передано в архив.
 
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Позабалансовi рахунки » 05 рахунок
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: