Субота, 20.04.2024, 14:38
Сайт 
Головна | Програма Payments - Сторінка 7 - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Natty, QWERTY  
Форум » Автоматизацiя облiку бюджетних установ » Программа Payments (фіндокументи) » Програма Payments
Програма Payments
dauДата: Субота, 25.01.2014, 12:29 | Повідомлення # 181
Група: Видалені





Добрый день подскажите пожалуйста, с этой программой сталкиваюсь в первые. Пытаюсь внести Рахунки (видатки) мне выдает ошибку "Помилка значення рахунку" не пойму в чем ошибка и где что нужно исправить,
программу буду использовать исключительно для создания юр и фин обязательст и платежных документов.
Может у кого то есть инструкция пользования этой программой буду очень благодарна
Изначальный вопрос снят уже разобралась с горем пополам, а вот сохранить на носитель и  распечатать так и не получается, вроде сохраняю а потом открываю а там пусто


Повідомлення відредагував dau - Субота, 25.01.2014, 15:09
 
mar210507Дата: Субота, 25.01.2014, 15:17 | Повідомлення # 182
Група: Видалені





Добрий день , підскажіть будь-ласка , коли набираю річний кошторис видає вікно з помилкою . Що я не так роблю?

Добавлено (25.01.2014, 13:17)
---------------------------------------------
dau, Добрий день, була и така проблема , правильно треба виставить МФО Вашого казначества в НАЛАШТУВАННІ

Прикріплення: 6937064.jpg (99.5 Kb)


Повідомлення відредагував mar210507 - Субота, 25.01.2014, 15:16
 
dauДата: Субота, 25.01.2014, 15:19 | Повідомлення # 183
Група: Видалені





Цитата mar210507 ()
dau, Добрий день, була и така проблема , правильно треба виставить МФО Вашого казначества в НАЛАШТУВАННІ
спасибо, но перепроверила правильный стоит
 
mar210507Дата: Субота, 25.01.2014, 15:29 | Повідомлення # 184
Група: Видалені





dau, нам ще давали в казначействі спец. файли fpo,   може проблема у його відсутності у Вас, або не правельно скинули в новостворену папку Мережа М

Повідомлення відредагував mar210507 - Субота, 25.01.2014, 15:30
 
jessДата: Субота, 25.01.2014, 15:38 | Повідомлення # 185
Група: Видалені





Цитата mar210507 ()
коли набираю річний кошторис видає вікно з помилкою . Що я не так роблю?
Набираючи кошторис, необхідно перевибирати параметри (КФК, Код ГУДКСУ, КПОЛ, КЕКВ ) та клавішою Enter проходити по кожному з полів, тоді внизу буде з'являтись ЗФ по КПОЛ. Ви швидше за все при додаванні нового рядка КПОЛ не перевибрали, відразу мишкою на КЕКВ перескочили, тому КПОЛ насправді не підтягнувся, хоча й відображається.

dau, перевіряйте уважно налаштування: своє ЄДРПОУ, МФО ГУДКСУ, рівень мережі і рахунок який вводите...
Цитата mar210507 ()
нам ще давали в казначействі спец. файли fpo, може проблема у його відсутності у Вас
fpo в даному випадку ролі не грає
 
mar210507Дата: Субота, 25.01.2014, 15:47 | Повідомлення # 186
Група: Видалені





jess, спасибі, так я переходила мишкою, тільки що спробувала Enter - більше не видавало такої помилки.
 
dauДата: Субота, 25.01.2014, 15:53 | Повідомлення # 187
Група: Видалені





Цитата mar210507 ()
dau, нам ще давали в казначействі спец. файли fpo,   може проблема у його відсутності у Вас, або не правельно скинули в новостворену папку Мережа М
посмотрела в папке мережа этот файл есть
а вообще мне программу установили в казначействе на флешку, потому что у меня не устанавливалась, я принесла скопировала
вроде сделала и юр.и физ обяз.и платежки  - как то у меня в Парусе это все было попроще
но вот сохранить на носитель и распечатать не могу sad
Цитата jess ()
dau, перевіряйте уважно налаштування: своє ЄДРПОУ, МФО ГУДКСУ, рівень мережі і рахунок який вводите...
вроде уже и перепроверила уже сто пятдесят раз скидываю и ни как
что удивило - когда сохраняю на носитель пишется имя а вот в строчке где можно формат выбрать не предлагается вообще никакого варианта  ну я сохраняю и пишет что успешно сохранен с именем в формате DBF
ну и захожу в эту папку а там пусто
капец пока разберусь с этой прогой то уже пора будет аванс за февраль получат а я еще январь никак не выдам
ссори за офф топ
спасибо всем кто пытается мне помочь
 
eMelyaДата: Субота, 25.01.2014, 15:54 | Повідомлення # 188
Група: Видалені





Сегодня вышли обновления Финдокументов, все таблицы в кодировке 1251.
 
jessДата: Субота, 25.01.2014, 16:04 | Повідомлення # 189
Група: Видалені





Цитата dau ()
вроде уже и перепроверила уже сто пятдесят раз скидываю и ни как
я не бачив, що уже інша проблема... моя порада стосувалась введення рахунку в довідник, не варто з такою великою різницею в часі перше повідомлення змінювати.

Цитата dau ()
что удивило - когда сохраняю на носитель пишется имя а вот в строчке где можно формат выбрать не предлагается вообще никакого варианта ну я сохраняю и пишет что успешно сохранен с именем в формате DBF
При збереженні файлів потрібно просто вибрати шлях. Ані назву файлу, ані формат в цей момент міняти не треба. Програма створить на диску папку, що відповідає номеру рахунку, в якій зберігатиметься файл. Також, якщо зберігаєте на флешку, то спробуйте зберегти на локальний диск спочатку. Можливо на комп'ютері є вірус, що робить папки прихованими на флешці.
P.S. А Парус не оновлений, що у Фіндокументах набираєте?

Добавлено (25.01.2014, 14:04)
---------------------------------------------

Цитата eMelya ()
Сегодня вышли обновления Финдокументов, все таблицы в кодировке 1251.
як я люблю свою роботу!!! evil
 
dauДата: Субота, 25.01.2014, 16:18 | Повідомлення # 190
Група: Видалені





Цитата jess ()
я не бачив, що уже інша проблема... моя порада стосувалась введення рахунку в довідник, не варто з такою великою різницею в часі перше повідомлення змінювати.
я извиняюсь, что так получилось, редактировала пока еще не было ответов - больше так не буду 
Цитата jess ()
При збереженні файлів потрібно просто вибрати шлях. Ані назву файлу, ані формат в цей момент міняти не треба. Програма створить на диску папку, що відповідає номеру рахунку, в якій зберігатиметься файл. Також, якщо зберігаєте на флешку, то спробуйте зберегти на локальний диск спочатку. Можливо на комп'ютері є вірус, що робить папки прихованими на флешці.
сохраняю в папку на рабочем столе, так как не работает дисковод для дискет, имя ничего не меняю только выбираю папку куда скидывать и все  и оно пишет что сохраняет, в свойствах папки сделала что бы отображались не видимые файлы но не помогло
Цитата jess ()
P.S. А Парус не оновлений, що у Фіндокументах набираєте?
да нет обновлений не выделили денег  на программу, вот теперь мучаюсь
 
jessДата: Субота, 25.01.2014, 16:29 | Повідомлення # 191
Група: Видалені





Цитата dau ()
сохраняю в папку на рабочем столе,
На робочий стіл не зберігається. Потрібно вибрати тільки диск. Папка зберігається в корінь диску. Тоді файл буде, наприклад, C:\35411022041914\fu4191425012014.dbf
 
dauДата: Субота, 25.01.2014, 16:51 | Повідомлення # 192
Група: Видалені





Цитата jess ()
На робочий стіл не зберігається. Потрібно вибрати тільки диск. Папка зберігається в корінь диску. Тоді файл буде, наприклад, C:\35411022041914\fu4191425012014.dbf
огромное Вам человеческое спасибо за вашу помощь, пока все получилось

Добавлено (25.01.2014, 14:51)
---------------------------------------------
jess, вы уж извините что   к Вам пристаю, еще такой вопрос юр.обязательства распечатались без проблем а вот платежки и финансовые пишет "невозможно загрузить файл  ошибочная структура или отсутствует драйвер"

 
jessДата: Неділя, 26.01.2014, 23:54 | Повідомлення # 193
Група: Видалені





Цитата dau ()
юр.обязательства распечатались без проблем а вот платежки и финансовые пишет "невозможно загрузить файл ошибочная структура или отсутствует драйвер"
Потрібно встановити BDE. Посилання є на цьому сайті і на сайті ДКСУ (який на даний момент дивлюсь недоступний...)

Добавлено (26.01.2014, 21:54)
---------------------------------------------
Цитата eMelya ()
Сегодня вышли обновления Финдокументов, все таблицы в кодировке 1251.
Спершу зверну увагу, що ті оновлення мають застосовуватись з 03/02/14
Потестував трохи... Ану,ІТ спеціалісти - відвідувачі сайту, розвійте мої сумніви... Якщо таблиці в кодуванні 1251, то логічно, що на виході ми маємо отримувати транспортний файл в кодуванні 1251. Але хитрість в тому, що ознака кодування транспортного файлу (29-й байт) вказує на Windows-кодування, тобто 1251, а от інформація реально записується в DOS-кодуванні. Це відбувається ще на етапі введення документів, тобто так записується у файли urzb.dbf, finzb.dbf, pm.dbf. Я щось не розумію? В чому "соль"? Чи нормально це тягнутиметься в Є-Казну? Чи це чергове недопрацювання розробника і після доби-двох колотнечі "у нас крякозяблики!!!" буде чергова роздача "щасливим" клієнтам чергового оновлення?


Повідомлення відредагував jess - Неділя, 26.01.2014, 23:55
 
dauДата: Понеділок, 27.01.2014, 11:56 | Повідомлення # 194
Група: Видалені





Цитата jess ()
Потрібно встановити BDE. Посилання є на цьому сайті і на сайті ДКСУ (який на даний момент дивлюсь недоступний...)

я изначально его устанавливала - перед установкой программы, мне давали в казначействе его
 
mar210507Дата: Понеділок, 27.01.2014, 12:28 | Повідомлення # 195
Група: Видалені





Добрий день , підскажіть будь-ласка , коли набірається план або кошторис видає таке вікно та не хоче зберігати
Прикріплення: 1265067.jpg (179.9 Kb)


Повідомлення відредагував mar210507 - Понеділок, 27.01.2014, 12:30
 
eMelyaДата: Понеділок, 27.01.2014, 13:02 | Повідомлення # 196
Група: Видалені





jess, кодова сторінка вказує програмі, як відображати символи, тому, якщо дані будуть в кодуванні 866, а в заголовок таблиці прописано 1251, то програма виведе "крякозяблики", якщо вона "не знає" цієї проблеми. Все залежить від програміста. Тому, якщо програма відправник і програма приймач не домовилися між собою - то можливі проблеми.

Повідомлення відредагував eMelya - Понеділок, 27.01.2014, 13:05
 
dauДата: Понеділок, 27.01.2014, 13:33 | Повідомлення # 197
Група: Видалені





Цитата dau ()
Потрібно встановити BDE. Посилання є на цьому сайті і на сайті ДКСУ (який на даний момент дивлюсь недоступний...)я изначально его устанавливала - перед установкой программы, мне давали в казначействе его
все получилось, после того как запустила еще раз  файл ODBCDBF, хотя перед установкой программы запускала не однократно 
jess, еще раз спасибо за помощь
 
UlyasyaДата: Понеділок, 27.01.2014, 14:12 | Повідомлення # 198
Група: Видалені





Платіжні доручення: помилково заповнює поле Дата док. зобов. - 30.12.1899; незаповнює поле № док. зобов.
Як виправити дану проблему?

Прикріплення: 2022446.jpg (576.4 Kb)


Повідомлення відредагував Ulyasya - Понеділок, 27.01.2014, 14:18
 
mar210507Дата: Понеділок, 27.01.2014, 15:10 | Повідомлення # 199
Група: Видалені





jess, Добрий день , підскажіть будь-ласка , коли набірається план або кошторис видає таке вікно та не хоче зберігати
Прикріплення: 7148236.jpg (179.9 Kb)
 
jessДата: Понеділок, 27.01.2014, 16:55 | Повідомлення # 200
Група: Видалені





mar210507, не всі файли оновлені... у вересні був файл для кошторису MDKOSHT.EXE, треба було його виконати, щоб це поле додалось. Якщо операційна система 64-бітна, то тоді варіанти вирішення

Добавлено (27.01.2014, 14:51)
---------------------------------------------
Ulyasya, напевно ті платіжки були набрані до встановлення оновлення від 14/01/14. Мабуть, якщо зайти в редагування пд і перевибрати через монетку фінансові, то проблема вирішиться. Або ж просто перебрати ті платіжки

Добавлено (27.01.2014, 14:55)
---------------------------------------------
eMelya, от якраз здоровий глузд мені підказує, що крякозяблики по версії від 25/01/14 - будуть...

Прикріплення: MDSTKOSH.exe (359.4 Kb)
 
UlyasyaДата: Понеділок, 27.01.2014, 17:21 | Повідомлення # 201
Група: Видалені





jess, спасибі. Допомогло оновлення від 14/01/14.
 
EVGENIYДата: Понеділок, 27.01.2014, 22:48 | Повідомлення # 202
Група: Видалені





Цитата jess ()
Спершу зверну увагу, що ті оновлення мають застосовуватись з 03/02/14 Потестував трохи... Ану,ІТ спеціалісти - відвідувачі сайту, розвійте мої сумніви... Якщо таблиці в кодуванні 1251, то логічно, що на виході ми маємо отримувати транспортний файл в кодуванні 1251. Але хитрість в тому, що ознака кодування транспортного файлу (29-й байт) вказує на Windows-кодування, тобто 1251, а от інформація реально записується в DOS-кодуванні. Це відбувається ще на етапі введення документів, тобто так записується у файли urzb.dbf, finzb.dbf, pm.dbf. Я щось не розумію? В чому "соль"? Чи нормально це тягнутиметься в Є-Казну? Чи це чергове недопрацювання розробника і після доби-двох колотнечі "у нас крякозяблики!!!" буде чергова роздача "щасливим" клієнтам чергового оновлення?
сегодня во всеукраинской конфе е-казна разработчик написал что первый раз слышит что что-то в е-казне будет меняться с 03.02. sad
Чувствую очередной сюрприз  dry
 
jessДата: Вівторок, 28.01.2014, 00:36 | Повідомлення # 203
Група: Видалені





Цитата EVGENIY ()
сегодня во всеукраинской конфе е-казна разработчик написал что первый раз слышит что что-то в е-казне будет меняться с 03.02
В мене є невеличка надія, що Є-Казна "зрозуміє" обидва кодування... але, враховуючи січневі "крякозяблики", дуже невеличка...
А ще ж і маски файлів деяких міняються... twisted
 
devanДата: Середа, 29.01.2014, 11:10 | Повідомлення # 204
Група: Видалені





Здравствуйте. Помогите, пожалуйста. С нового года я очистила базу и платежки начали нумерацию с №1. Потом казначейство попросило платежки с прошлого года повторить (старые номера) и теперь нумерация сбилась. Как мне вернуть все в норму?
 
livДата: Середа, 29.01.2014, 12:30 | Повідомлення # 205
Група: Видалені





Цитата Ulyasya
Платіжні доручення: помилково заповнює поле Дата док. зобов. - 30.12.1899; незаповнює поле № док. зобов.  Як виправити дану проблему?


    Вот да, интересно, нам в казначейство клиенты приносят довольно часто такие платёжки. Ставим им обновление от 14-го помогает не всегда. При чём в их программе набираю у себя - всё правильно проставляется. Они у себя набирают - шляпа... Вот сижу, руками забиваю дбф-ники, у которых по 70 платёжек.
   Что за глюк такой? От чего зависит? Может, от настроек БДЕ, или от операционки?   Меня скоро опера вместе с клиентами сьедят...
 
jessДата: Середа, 29.01.2014, 18:59 | Повідомлення # 206
Група: Видалені





liv, ну не знаю... у нас сьогодні одна с/р теж так принесла, кілька рядків в пакеті виявились з такою ж бідою. Оновлення по ідеї там від 14/01/14 є. Може й в програмі глюк, а може й клієнт якось хитро дані вводить, що не підтягуює дані юридичного зобовязання в останні два поля пакету платіжок. До цього не було такої проблеми. І сам також не можу її відтворить.
 
EVGENIYДата: Середа, 29.01.2014, 21:41 | Повідомлення # 207
Група: Видалені





livjess, путём научного тыка вычислили, что такая дата ставится если не использовали монетки при наборе физиков и платёжек! И второй вариант если при заполнении дат не использовали кнопочку когда выезжает календарик и нужно выбрать дату, т.е. дату вбивали ручками а нужно было выбрать в календарике!
 
jessДата: Середа, 29.01.2014, 23:34 | Повідомлення # 208
Група: Видалені





EVGENIY, дякую! зажму пальці в двері клієнту  wink , запитаю як набирали... без монетки наче не набирають, а от варіант з датою - цілком може бути

Повідомлення відредагував jess - Середа, 29.01.2014, 23:34
 
devanДата: Четвер, 30.01.2014, 12:24 | Повідомлення # 209
Група: Видалені





Здравствуйте. Помогите, пожалуйста. С нового года я очистила базу и платежки начали нумерацию с №1. Потом казначейство попросило платежки с прошлого года повторить (старые номера) и теперь нумерация сбилась. Как мне вернуть все в норму?
 
livДата: Четвер, 30.01.2014, 15:19 | Повідомлення # 210
Група: Видалені





Цитата devan
Здравствуйте. Помогите, пожалуйста. С нового года я очистила базу и платежки начали нумерацию с №1. Потом казначейство попросило платежки с прошлого года повторить (старые номера) и теперь нумерация сбилась. Как мне вернуть все в норму?

Так а перед очисткой базы вы куда-то делали копию, или сбрасывали документы в архив?
 
Форум » Автоматизацiя облiку бюджетних установ » Программа Payments (фіндокументи) » Програма Payments
Пошук: