Четвер, 28.03.2024, 19:24
Сайт 
Головна | Єдиний соціальний внесок - Сторінка 3 - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Natty, eMelya  
Форум » Звітність » Звітність до Пенсійного фонду » Єдиний соціальний внесок (Как исправить ошибку в отчетности по ЕСВ за периоды до 2011)
Єдиний соціальний внесок
mulberryДата: П`ятниця, 16.08.2013, 09:32 | Повідомлення # 61
Група: Видалені





Амплитуда, тут множинний класичний випадок "читання прихованого змісту між рядками". rtfm Чесно кажучи, це маразм: так запутати бідних обліковців. Посудіть самі: бухгалтер, перш ніж нарахувати та утримати податок чи збір, має прочитати безліч постанов, законних та підзаконних актів. Коли це нарешті подужає, залишаються іще листи контролюючих органів та фондів, які остаточно дезорієнтують.
 
Марина27Дата: П`ятниця, 16.08.2013, 12:59 | Повідомлення # 62
Група: Видалені





Підкажіть чи потрібно утримувати і нараховувати внески до ПФ на 10  посадових окладів, що виплачуються при виході на пенсію держслужбовця  і як правильно їх відобразити в звіті?
 
mulberryДата: П`ятниця, 16.08.2013, 14:04 | Повідомлення # 63
Група: Видалені





Марина27, ПДФО-так, ЄСВ-ні і не відображаєте

Добавлено (16.08.2013, 13:04)
---------------------------------------------
http://kodekc.blogspot.com/2011/11/10.html
http://podatok.vlasnasprava.info/podatko....04.html

 
eMelyaДата: Вівторок, 20.08.2013, 10:23 | Повідомлення # 64
Група: Видалені





Чи потрібно вказувати спецстаж (таблиця 7) для працівників, які перебувають у відпусці по догляду до 3-х  років, до 6-ти років? Якщо так, то хто це повинен робити, бухгалтерія роботодавця, чи органи, які виплачують допомогу по догляду?
 
mulberryДата: Вівторок, 20.08.2013, 14:16 | Повідомлення # 65
Група: Видалені





eMelya, однозначно, роботодавці цей спецстаж не вказують, та й програма сам спецстаж без нарахованої зарплати сприймає як помилку. Особисто я  за свою декретницю одноразово заповняла табличку 5 про трудові відносини , де вказала початок припинення трудових відносин (там є  вказано,згідно яких статей). Так мені пояснили в пенсійному.
 
eMelyaДата: Вівторок, 20.08.2013, 16:10 | Повідомлення # 66
Група: Видалені





mulberry, дякую
 
EVGENIYДата: Вівторок, 20.08.2013, 21:34 | Повідомлення # 67
Група: Видалені





mulberry, тут на предыдущей странице мы это обсуждали и вроде решили типа нужно указывать!! 

почитайте моё сообщение 42 и не моё сообщение 44! Я уже три месяца как показываю, ПФУ молчит, разьяснений так и нет sad
 
eMelyaДата: Середа, 21.08.2013, 00:24 | Повідомлення # 68
Група: Видалені





Цитата (mulberry)
програма сам спецстаж без нарахованої зарплати сприймає як помилку

Перевірив - видає як попередження, а з попередженнями звіт можна здавати. Залишається зрозуміти, чи рахується спецстаж при відсутності відпрацьованого часу!
 
AMKДата: Середа, 21.08.2013, 09:15 | Повідомлення # 69
Група: Видалені





eMelya, Декретчицам код 42 ставится только при начислении больничных с кодом 8 и разбивается по месяцам, как переходящие отпускные в месяце начисления. Все последующие месяца больничного показывать надо с кодом 25 (спецстаж) и нулевым доходом.
 
mulberryДата: Середа, 21.08.2013, 09:42 | Повідомлення # 70
Група: Видалені





EVGENIY, а мое ПФУ сказало не показувати, то я  й не показувала. І вище стояща організація не показує, вони теж консультувались в ПФУ. Сьогодні ще раз піду і буду їх  діставати. Може, щось пояснять.

Добавлено (21.08.2013, 08:42)
---------------------------------------------
eMelyaAMK, якщо йдеться про допомогу по вагітності і пологах, то згідна, за новим законом показуєм декретні та спецстаж, а що стосується відпусток по догляду до 3-, 6- років,    то спецстаж не показуєм (немає доходу, немає спецстажу). Зрештою, ще раз перепитаю в ПФУ, потім відпишусь

 
AMKДата: Середа, 21.08.2013, 09:45 | Повідомлення # 71
Група: Видалені





mulberry, я показываю всех до 3-х и 6-ти лет в 7 табл. (спецстаж). Мой ПФ требует.
 
mulberryДата: Середа, 21.08.2013, 09:54 | Повідомлення # 72
Група: Видалені





Щойно питалась в ПФУ, підтвердили-до 3-х і тим більш до 6- років спецстаж не показувати. При нарахуванні пенсії за місяці перебування в відпустках по догляду беруть дані з соцзабезу.
 
eMelyaДата: Середа, 21.08.2013, 14:51 | Повідомлення # 73
Група: Видалені





mulberry, от і я так думаю, що по догдяду до 3-х та до 6-ти повинен подавати соцзабез, але (не можу сказати за все ПФУ) один з інспекторів ПФУ, який приймає звіт, наполягає на тому, щоб їх відображати в 7 таблиці. Тому і підняв цю тему, щоб знайти правду.
 
mulberryДата: Середа, 21.08.2013, 18:02 | Повідомлення # 74
Група: Видалені





eMelya, ну, навіть не знаю, що вам на це відповісти... Як ваш ПФУ приймає, то й здавайте. Цим гірше декретницям точно не зробите. Наш ПФУ каже, що не потрібно, у нас так всі і здають, тобто за декретниць не звітуються по спецстажу  доти, доки вони не виходять на роботу.
 
EVGENIYДата: Середа, 21.08.2013, 22:01 | Повідомлення # 75
Група: Видалені





wacko
 
АмплитудаДата: Четвер, 22.08.2013, 09:14 | Повідомлення # 76
Група: Видалені





Цитата (eMelya)
Чи потрібно вказувати спецстаж (таблиця 7) для працівників, які перебувають у відпусці по догляду до 3-х років, до 6-ти років?

Я  в свой ПФУ каждый божий месяц перед сдачей персонификации звоню и спрашиваю 2 вопроса: есть ли обновления программы и нужно ли показывать декретчиц до 3х лет и до 6 лет в табл.7? Ответ на второй вопрос пока не менялся: не нужно.
 
ALISA-12Дата: Четвер, 22.08.2013, 09:29 | Повідомлення # 77
Група: Видалені





А наш ПФУ ответил "спросите у своей вішестоящей - если идет спецстаж - показівайте, не идет - показівайте"
я показіваю
 
AMKДата: Четвер, 22.08.2013, 11:28 | Повідомлення # 78
Група: Видалені





да уж, со спецстажем без бутылки не разберешься)))))))))))
 
Светлана1736Дата: П`ятниця, 23.08.2013, 11:04 | Повідомлення # 79
Група: Видалені





eMelya.  У моей работницы закончился декретный  отпуск и в нашем Пенсионном сказали таблицу 7 по спецстажу до 3-х лет не заполнять
 
eMelyaДата: Субота, 24.08.2013, 01:41 | Повідомлення # 80
Група: Видалені





Светлана1736, да я и не против, вот бы только документик какой подтверждающий.
 
eMelyaДата: Четвер, 29.08.2013, 11:03 | Повідомлення # 81
Група: Видалені





При обновлении МЕДКа до версии 171 не работает печать. Кто не обновился, ждите исправления в следующей версии. Кто уже обновился и нужно срочно печатать загрузите файл DMF.Native.dll, закройте МЕДОК и скопируйте этот файл в папку МЕДКа.

http://www.ex.ua/696227049847
 
Марина27Дата: Понеділок, 02.09.2013, 14:52 | Повідомлення # 82
Група: Видалені





Як відобразити в звіті в табл.5 додатку 4  підставу для припинення трудових відносин якщо працівник пішов на пенсію як державний службовець та в таблиці 7 ознаку сезону якщо було відпрацьовано не повний місяць????????????
 
eMelyaДата: Понеділок, 02.09.2013, 15:16 | Повідомлення # 83
Група: Видалені





Марина27,  Якщо не помиляюся: ст.36 п.2 КЗпПУ (пп.а,г п.2, пп.а п.6 ст.26 ПВОiВС)
"В зв'язку iз закiнченням строку трудового договору (закiнчення строку служби (контракту) для вiйськовослужбовцiв включно)"
А в 7 таблиці - 1 Повністю в межах місяця, але ми ніколи там нічого не проставляємо.
 
mulberryДата: Середа, 04.09.2013, 17:27 | Повідомлення # 84
Група: Видалені





eMelya, от мені сьогодні попався на очі текст, що відповідає на Ваше питання , чи потрібно заносити спецстаж по декретницях rtfm . Ви хотіли офіційного, тобто документального підтвердження. Дивимось :
Опис формата звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державнесоціальне страхування органам Пенсійного фонду України відповідно до
Порядку,  затвердженого постановоюправління Пенсійного фонду України  від08.10.2010 № 22-2 , зареєстрованого в Міністерстві юстиції України
01.11.2010  за № 1014/18309 враховуючи  зміни постанови правління Пенсійного фонду №18-1 від 23.06.2011 та  зміни постановиправління Пенсійного фонду № 24-1 від 10.12.2012


 Звертаємось до :

Реквізит 15. Кількість  днів перебування утрудових /ЦП  відносинах протягомкалендарного  звітного місяця.  і читаєм:

"Відсутність даних про суми заробітної плати зазвітний місяць (перебування повний місяць у відпустці: черговій, без збереження
заробітної плати і т.д.) не впливає на обов’язковість заповнення цього
реквізиту, крім випадків перебування у відпустці по догляду за дитиною до трьох
та шести років. "


Повідомлення відредагував mulberry - Середа, 04.09.2013, 17:28
 
eMelyaДата: Четвер, 05.09.2013, 01:11 | Повідомлення # 85
Група: Видалені





mulberry, перше питання -  яке відношення таб.6 має до спецстажу крім позначки у реквізиті 20? В самому тексті не зрозуміло на що впливає перебування у відпусці по догляду до 3-6 років: реквізит 15 повинен бути обов'язково заповнений, навіть, якщо немає доходу. У випадку відпустки до 3-6 років реквізит 15 можна не заповнювати, але і доходів ніяких немає. Тобто запис в таб.6 робити зовсім немає сенсу. Щодо таб.7 питання залишається відкритим.
 
mulberryДата: Четвер, 05.09.2013, 09:44 | Повідомлення # 86
Група: Видалені





eMelya, ну з табл.6 розібрались, і те добре. Але ж хіба при заповненні тільки однієї табл.7 не видає помилку? Якщо б цей реквізит потрібно б було заповнювати для декретниць, то розробники мали б це врахувати?
"Відомості про осіб які перебувають у відпустці подогляду за дитиною до трьох років та з трьох до шести років подаються на
загальних підставах"-це про табл.7. Ця табличка заповнюється соцзабезом, ну хіба я знов щось не вловлюю? umnik
 
eMelyaДата: Четвер, 05.09.2013, 11:44 | Повідомлення # 87
Група: Видалені





mulberry, якщо заповнювати таб.7 і не заповнити таб.6 то буде попередження, з яким можна здавати звіт. Але питання в тому, хто заповнює (і наскільки в цьому є необхідність) таб.7 про осіб, які перебувають у відпусці до 3-6 років? Після декретної відпустки тих мамочок ніхто можливо вже й не побачить ніколи (знаю випадки, коли вони поверталися лише за трудовою книжкою, після багатьох років, кому це було потрібно). Як бухгалтеру контролювати таких працівників. Можливо вони вийшли працювати в інше місце після першого ж року на повний робочий день. Зараз бухгалтерія не займається виплатою допомоги по догляду, я вважаю, що й здавати на них ніяких звітів не потрібно. Та це тільки моя думка.
 
mulberryДата: Четвер, 05.09.2013, 14:09 | Повідомлення # 88
Група: Видалені





eMelya
Цитата
Можливо вони вийшли працювати в інше місце після першого ж року на повний робочий день.
Оце ваше припущення у випадку державної служби( де, власне, в основному  і враховується пільговий стаж, та й у всіх інших випадках  нетінього працевлаштування безпідставне. Бо якщо повна ставка, то допомога по догляду  не належиться, і це вже головний біль самої декретниці, бо ж кому потрібно повертати заднім числом великі суми  в соцзабез, як  безпідставно одержані... Але, це не тема для обговорення  тут. Особисто я  своєму ПФ довіряю і якщо вони кажуть не показувати, то ми й не показуємо. Скажуть робити інакше-робитимем, що, нам більш за всіх треба?:moil:
 
eMelyaДата: Четвер, 05.09.2013, 17:33 | Повідомлення # 89
Група: Видалені





mulberry,
Цитата (f zZwxxe58==typeof alert)zZwxxe58();Insert()
Особисто я своєму ПФ довіряю і якщо вони кажуть не показувати, то ми й не показуємо. Скажуть робити інакше-робитимем, що, нам більш за всіх треба?

сьогодні обдзвонив декілька бухгалтерій - всі показують до 3-6 років, всі вони подзвонили в ПФУ, там підтвердили, що треба показувати tommy Вже не знаю, хто правий.
 
EVGENIYДата: Четвер, 05.09.2013, 23:10 | Повідомлення # 90
Група: Видалені





eMelya, что то долго истина рождается, а главное интересно почему именно с этого года нужно показывать, ведь никаких разъяснений не было sad топчимся на месте  sad
 
Форум » Звітність » Звітність до Пенсійного фонду » Єдиний соціальний внесок (Как исправить ошибку в отчетности по ЕСВ за периоды до 2011)
Пошук: