П`ятниця, 19.04.2024, 09:30
Сайт 
Головна | Допомога на вирішення соціально-побутових питань - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Natty, GalinaT  
Форум » Звітність » Звітність до казначейства » Допомога на вирішення соціально-побутових питань
Допомога на вирішення соціально-побутових питань
vika86Дата: Понеділок, 27.05.2013, 18:32 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Уважаемые коллеги, подскажите пожалуйста, если секретарь сельского совета увольняется по собственному желанию не отработав полный год положена ли ему выплата материальной помощи на решение социально-бытовых нужд? Заранее спасибо
 
ElenasovetДата: Вівторок, 28.05.2013, 10:47 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





мы платим в конце года при наличии средств и планов, я думаю нет
 
yaolegДата: Вівторок, 28.05.2013, 11:35 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





vika86, матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових потреб зазвичай надається працівникам в кінці календарного року при умові, що працівник відпрацював на підприємстві рік і більше. Також дана матеріальна допомога не є обовязковою виплатою на відміну від допомоги на оздоровлення.

Повідомлення відредагував yaoleg - Вівторок, 28.05.2013, 11:36
 
МарушкаДата: Вівторок, 05.11.2013, 18:12 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Цитата yaoleg ()
при умові, що працівник відпрацював на підприємстві рік і більше
В случае, если это оговаривается колдоговором. Если не оговаривается, то не имеет значения полный год отработан или нет. Такое разъяснение дало, устно, управление труда.
 
yaolegДата: Вівторок, 05.11.2013, 20:51 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Марушка, ну я не знаю как у Вас, но у нас сначала работник должен проработать минимум год и это справедливо! Ибо придет на должность работник поработает месяц или два и уже давай материалку? А не лучше остальным работникам которые "пахали" целый год дать чуть больше премии? smile
 
МарушкаДата: П`ятниця, 24.01.2014, 17:31 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





yaoleg, не имею ничего против. Просто передаю комментарий нашего управления труда, ведь бывают разные случаи. Например, человек пришел в марте, а обрабатывал документацию пол года за двоих на одну зарплату из- за постоянных больничных другого сотрудника. Доплатить ему не могли из- за большой разницы в должностях. вот и обращались за разьяснениями в упр. труда.
 
mulberryДата: Субота, 25.01.2014, 13:35 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





Марушка, звичайно ж,як є лишні кошти в фонді оплати праці, то не має значення кількість відпрацьованого часу держслужбовцем ( в даному випадку). Але чисто по-людськи можна зрозуміти інші нюанси розподілу зарплати між працівниками.
 
МарушкаДата: Понеділок, 27.01.2014, 13:59 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Простите! Я просто поделилась информацией, а меня уже чут-ли не обвинили в бесчеловечности.
 
Форум » Звітність » Звітність до казначейства » Допомога на вирішення соціально-побутових питань
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: