П`ятниця, 29.03.2024, 02:24
Сайт 
Головна | обсуждаем финансовую отчетность - Сторінка 9 - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Natty, GalinaT  
Форум » Звітність » Звітність до казначейства » обсуждаем финансовую отчетность
обсуждаем финансовую отчетность
BuBaPro1990Дата: Вівторок, 06.01.2015, 20:08 | Повідомлення # 241
Група: Видалені





EVGENIY, мы без Вас никуда, очень ждём. Спасибо за вашу работу!!!!!!!!!
 
TolikДата: Середа, 07.01.2015, 15:31 | Повідомлення # 242
Група: Видалені





Это конечно полный абзац! Уже нет сил! С этими изменениями...

EVGENIY, добрый человек, вся надежда вас. Я пытался изучить обновления. Их вроде бы немного, но я не понял ничего по кол-ву додатков, такое ощущение, что их стало как-то меньше или они сдвинулись по нумерации, иначе зачем новый проверочный додаток они дали  
Отчёт мне нести в четверг, но как его нести теперь... файла нету, лезть менять самому опасно

Ждать в четверг файл или может так случиться что он будет в пятницу не утром?
 
tinamarДата: Середа, 07.01.2015, 16:43 | Повідомлення # 243
Група: Видалені





Tolikhttp://ukrbudget.ru/ дивіться в чаті
 
Andrey77Дата: Середа, 07.01.2015, 19:31 | Повідомлення # 244
Група: Видалені





Вот и нам  сказано принимать отчеты согласно новых форм. Спасибо EVGENIY, вы нам тоже облегчаете работу!
 
НаталексДата: Середа, 07.01.2015, 20:54 | Повідомлення # 245
Група: Видалені





EVGENIY, скажіть, будь-ласка, в основних формах річної звітності які зміни відбулись? те, що я знайшла:у балансі р.305 і р. 465 відсутні і продовження дод.1, у формі 2 зміни тільки в "шапці"? форма 7 не мінялась?  І ще, якщо можна, пароль до ф.1"баланс". Думаю, може простіше внести зміни в уже готовий звіт, бо перенабирати 12 КФК по ф.2, ф.7  - нерви здають, не люблю дурну роботу:))) Дякую за Вашу роботу!
 
EVGENIYДата: Середа, 07.01.2015, 21:34 | Повідомлення # 246
Група: Видалені





Ну все изменения читайте в проэкте наказа, я с мобильного пишу тут все не напишешь, а чтоб в балансе скрыть строки пароль ненужен
 
LVДата: Четвер, 08.01.2015, 10:38 | Повідомлення # 247
Група: Видалені





EVGENIY, спасибо за новые формы. Я сильно извиняюсь, но разве додаток 10 (форма №7) не стал обзацем восьмым вверху формы "(абзац дев'ятий підпункту 2.1.2 пункту 2.1)", на это вроде есть сообщение в проекте приказа?? Я когда правила сама форму, изменила на "восьмий", казна приняла, но может не заметили???

Повідомлення відредагував LV - Четвер, 08.01.2015, 10:46
 
EVGENIYДата: Четвер, 08.01.2015, 15:59 | Повідомлення # 248
Група: Видалені





LV, возможно я не заметил в проекте этого, сейчас разберусь!
 
EVGENIYДата: Четвер, 08.01.2015, 16:02 | Повідомлення # 249
Група: Видалені





LV, если не трудно сопируйте и вставте сюда пункт из проекта про то что там меняется слово!
 
LVДата: Четвер, 08.01.2015, 16:10 | Повідомлення # 250
Група: Видалені





EVGENIY, "3. У главі 2:
1) абзац сьомий підпункту 2.1.2пункту 2.1 виключити.У зв’язку з цим абзаци восьмий –одинадцятий вважати відповідно абзацами сьомим – десятим, а додаток 9 до Порядку виключити. Додатки 10–38 вважати відповідно додатками 9–37.
У тексті Порядку посилання на додатки 10–38 замінити посиланнямивідповідно на додатки 9–37;"


Повідомлення відредагував LV - Четвер, 08.01.2015, 16:12
 
EVGENIYДата: Четвер, 08.01.2015, 16:20 | Повідомлення # 251
Група: Видалені





 
Цитата LV ()
У главі 2
но не в додатке 10 smile в общем пока не увижу в лиге изменённые формы, мы друг другу ничего не докажем!
 
LVДата: Четвер, 08.01.2015, 16:22 | Повідомлення # 252
Група: Видалені





EVGENIY, и еще заметила вот что: немного неправильная формула в строке 600 дод.2 формы №9 "списана заборгованість", если там поставить формулу  = ЕСЛИ((G64-G66)>0;-(G64-G66);(G66-G64))  ,  тогда всё посчитает правильно. Это важно для тех, у кого проходило списание и менялся результат.   Без обид  smile

---------------------------------------------


Повідомлення відредагував LV - П`ятниця, 09.01.2015, 00:41
 
EVGENIYДата: Четвер, 08.01.2015, 16:26 | Повідомлення # 253
Група: Видалені





LV, та какие обиды, спасибо что заметили! Там формула стоит уже давно и в принципе ЕСЛИ там уже можно не использовать, нужно будет поправить!
 
LVДата: Четвер, 08.01.2015, 16:34 | Повідомлення # 254
Група: Видалені





EVGENIY, та это такие мелочи, в процессе заполнения всё равно перепроверяюсь по несколько раз. Еще раз спасибо за Вашу работу. Очень удобно. victory
 
Котёнок05Дата: Четвер, 08.01.2015, 19:02 | Повідомлення # 255
Група: Видалені





Добрий день! згодна з LV (щодо форми №7):
У главі 2 Порядку:
1) абзац сьомий підпункту 2.1.2пункту 2.1 виключити.У зв’язку з цим абзаци восьмий –одинадцятий вважати відповідно абзацами сьомим – десятим, а додаток 9 до Порядку виключити.
Якщо вилучається абзац 8 про Додаток9, то додаток 10 Форма№7 автоматично стає згідно абз.8 п.2.1.2 п.2.1.
ми в казну звіти переробляємо, навіть якщо кома не там стоїть.Перегляньте будь-ласка ще раз. дякую за розуміння.
 
nessa-inessДата: Четвер, 08.01.2015, 19:26 | Повідомлення # 256
Група: Видалені





EVGENIY, спасибо за огромную работу, которая облегчает нам жизнь  respect Совет для тех, кто сомневается в додатках: сделайте копию отчета, снимите защиту с листа и исправьте как вам нравится. Распечатайте два варианта тот и тот и сдайте, который казначеи посчитают нужным punk
 
EVGENIYДата: Четвер, 08.01.2015, 19:46 | Повідомлення # 257
Група: Видалені





Котёнок05, не переживайте я всё исправлю как только увижу официальные изменения, сейчас мы всё делаем как слепые котята smile
 
Котёнок05Дата: Четвер, 08.01.2015, 19:58 | Повідомлення # 258
Група: Видалені





Большое спасибо за вашу работу и советы! biggrin
 
LudmilavodДата: П`ятниця, 09.01.2015, 12:15 | Повідомлення # 259
Група: Видалені





Подскажите, пожалуйста, версия файла 6.0 не подходит для сдачи отчета, так как я вижу версию 6.1
 
на_таДата: П`ятниця, 09.01.2015, 18:29 | Повідомлення # 260
Група: Видалені





Цитата LV ()
VGENIY, и еще заметила вот что: немного неправильная формула в строке 600 дод.2 формы №9 "списана заборгованість", если там поставить формулу  = ЕСЛИ((G64-G66)>0;-(G64-G66);(G66-G64))  ,  тогда всё посчитает правильно. Это важно для тех, у кого проходило списание и менялся результат.   Без обид
  ЗДРАВСТВУЙТЕ,ОХ КАК ВАЖНО!!!! ВЫ ПРАВЫ!!!! Я правильно понимаю:  в этом году я списала Дт задолж., спецфонд, с баланса на за баланс на 07 проводками Дт 432 Кт 364, в форме №7 она есть на начало года и отражаю её как списанную в течении года (я распорядитель средств ), от туда её кидает в строку 601 ф.9,а в строке 600 ф.9 она должна быть  уже со знаком "-", если я поставлю Вашу формулу, т.к в строке 602 -0, иначе не пойдёт результат по 432. Я правило понимаю или нет?...,такое у меня впервые. По Вашей всё красиво получается, но нам кинули другую программу и там другая формула,и в строке 600 уже даёт "+" и у меня рвёт результат на сумму этой списанной дебиторки.... это же не правильно? И как это потом разъяснить казначею ??????
 
fastiv1Дата: П`ятниця, 09.01.2015, 20:57 | Повідомлення # 261
Група: Видалені





спасибо  огромное за версию 6.01; отчет получился, уже и в казну сдали. а кто знает какое ЕСВ в 2015  году.
 
yaolegДата: Субота, 10.01.2015, 09:03 | Повідомлення # 262
Група: Видалені





fastiv1, таке як і в 2014, нові ставки лише тих хто буде плати зарплати більші за 3 мінімальні(чи пожиткові мінімуми - напевне не пам'ятаю), тобто для бюджетних установ ЄСВ не міняється smile
 
БухгалтериняДата: Субота, 10.01.2015, 12:03 | Повідомлення # 263
Група: Видалені





як відобразити кредиторку на 01.01.2015в ф7, як просрочену? wink
 
yaolegДата: Субота, 10.01.2015, 12:38 | Повідомлення # 264
Група: Видалені





Бухгалтериня,      
Цитата
Відповідно до Порядку № 309, зі змінами, бюджетні фінансові зобов’язання за загальним фондом, які залишилися непогашеними на кінець минулого бюджетного періоду (бюджетна кредиторська заборгованість) та обліковуються органами казначейства за бюджетними програмами, за якими відсутні бюджетні асигнування, або обсяг бюджетної кредиторської заборгованості перевищує бюджетні асигнування відповідно до встановлених законом про Державний бюджет України та поточний бюджетний період та/або переданих в установленому порядку бюджетних призначень, відображаються в обліку органами Казначейства в поточному бюджетному періоді після прийняття рішення головним розпорядником бюджетних коштів за погодженням із Міністерством фінансів України (місцевим фінансовим органом) щодо визначення бюджетної програми за загальним та/або спеціальним фондами, в межах бюджетних асигнувань якої будуть погашатися бюджетні фінансові зобов’язання, на підставі поданого розпорядником бюджетних коштів Реєстру та/або Реєстру фінансових зобов’язань і відповідних підтвердних документів.
     Бюджетна кредиторська заборгованість за кодами програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету або за кодами тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів, за якими відсутні бюджетні асигнування, або обсяг бюджетної кредиторської заборгованості перевищує бюджетні асигнування відповідно до встановлених законом про Державний бюджет України на поточний бюджетний період та/або переданих в установленому порядку бюджетних призначень відображається у звітності поточного бюджетного періоду за тими кодами бюджетної класифікації, в межах бюджетних асигнувань яких буде здійснюватися погашення такої заборгованості, згідно з рішенням, прийнятим головним розпорядником бюджетних коштів за погодженням із Міністерством фінансів України (місцевим фінансовим органом).
     Отже, розпорядник має забезпечити погашення бюджетних фінансових зобов’язань минулих періодів з метою недопущення виникнення простроченої кредиторської заборгованості в поточному бюджетному періоді. Прострочена кредиторська заборгованість виникає на30-й день після закінчення терміну обов’язкового платежу згідно з укладеними договорами, або якщо дата платежу не визначена після отримання підтвердних документів за отримані товари, виконані роботи, надані послуги.
Розпорядники бюджетних коштів не повинні допускати виникнення простроченої кредиторської заборгованості. Відповідно до частини 4 статті  51 Кодексу, за наявності простроченої кредиторської заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), стипендій, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники бюджетних коштів у межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов’язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетної установи (крім захищених видатків бюджету, визначених статтею 55 цього Кодексу), до погашення такої заборгованості.


Повідомлення відредагував yaoleg - Субота, 10.01.2015, 12:39
 
1247Дата: Неділя, 11.01.2015, 22:48 | Повідомлення # 265
Група: Видалені





Спасибо за программу и Ваш труд. 9 сдал в казну без проблемм. Работа, а главное забота о нас дорогого стоит. Огромное СПАСИБО!!!!!!!!!!!!!
 
jennieДата: Понеділок, 12.01.2015, 09:46 | Повідомлення # 266
Група: Видалені





Заполняю додаток 16 (1 страничка). Не считает суммы строчек 100,200 и т.д. Обратите, пожалуйста, внимание. EVGENIY, спасибо огромное за бланки и за Ваш труд!
 
Котёнок05Дата: Понеділок, 12.01.2015, 10:16 | Повідомлення # 267
Група: Видалені





Добрий день! заповнюю додаток 19, про активи. передані на відповідальне зберігання. в колонці "Підприємство (організація, установа) – постачальник товарів" ставити підприємство у кого ми купили матеріальні цінності? якщо товар був придбаний дуже давно і невідомо в кого, ставити прочерк? Допоможіть будь-ласка.
 
EVGENIYДата: Понеділок, 12.01.2015, 14:11 | Повідомлення # 268
Група: Видалені





jennie, 100 строка не ровняется сумме 110+120+130.... так же как и 200 не равно 210+220, поэтому там формулы нету нужно самим считать!
 
jennieДата: Понеділок, 12.01.2015, 16:31 | Повідомлення # 269
Група: Видалені





EVGENIY, спасибо Вам! А то я уже запаниковала))
 
ВиксенаДата: Понеділок, 12.01.2015, 17:26 | Повідомлення # 270
Група: Видалені





Я правильно понимаю, теперь додаток 38 - это додаток 37, просто в версии 6.1 забыли поменять?
 
Форум » Звітність » Звітність до казначейства » обсуждаем финансовую отчетность
Пошук: