Субота, 20.04.2024, 04:10
Сайт 
Головна | Енергозберігаючі лампи - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Облік запасів » Енергозберігаючі лампи
Енергозберігаючі лампи
Оксана7278Дата: Вівторок, 03.03.2015, 18:01 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Доброго дня! допоможіть, будь-ласка, придбали енергозберігаючі лампи, як їх відобразити у бух. обліку, на якому рахунку?
 
NattyДата: Вівторок, 03.03.2015, 19:26 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





У нас вони на 234
 
Оксана7278Дата: Середа, 04.03.2015, 09:54 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





а тоді підскажіть будь ласка коли їх списати, мабуть після того як ці лампи будуть використані по призначенню.
 
EVGENIYДата: Середа, 04.03.2015, 09:59 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Оксана7278, у меня было так: пока они лежат они числятся на 234 когда нужно куда то вкрутить, то по ведомости выдаче запасов выдаётся завхозу он расписывается в получении и на основании этой ведомости я списывал с учёта!
 
Оксана7278Дата: Середа, 04.03.2015, 17:12 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Дякую Вам всім велике  за допомогу!!!!
 
mulberryДата: Четвер, 05.03.2015, 09:56 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





EVGENIY, і ми так списували і все було б добре, якби не вимоги екологічного законодавства їх утилізувати . Я підняла це питання у фірмі, яка займалась утилізацією списаного офісного обладнання. Вони відповіли, що в Україні дуже мало підприємств, що займаються утилізацією відпрацьованих енергозберігаючих ламп , на це потрібна мовляв спеціальна ліцензія, а в магазині, де ці лампи придбавались, відмовились надавати підтвердні документи на відпрацьовані лампи . От такий замкнений круг. Після цього я намагаюсь не зв"язуватись із люмками( не путати з ЛЕД-лампами), хоча люмки в кілька раз дешевші за ЛЕД-ки. Чи хтось із колег цікавився даною проблемою? Бо спочатку  вимагають оптимізувати енергозбереження. а потім виникають не менші проблеми , як від використаного позбутись, та ще й до того за немалі гроші.

Повідомлення відредагував mulberry - Четвер, 05.03.2015, 09:57
 
Радистка_КэтДата: Четвер, 05.03.2015, 13:15 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





В Киеве таких фирм много. Не знаю, как с другими городами.
 
EVGENIYДата: Четвер, 05.03.2015, 14:44 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Ну и судя по последним новациям в учёте запасов, то ведомость выдачи запасов не является поводом для списания нужно вместе с ведомостью составлять акт списания и к нему прикреплять ведомость!
 
EVGENIYДата: Четвер, 05.03.2015, 14:47 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





mulberry
Цитата mulberry ()
і ми так списували і все було б добре, якби не вимоги екологічного законодавства їх утилізувати . Я підняла це питання у фірмі, яка займалась утилізацією списаного офісного обладнання. Вони відповіли, що в Україні дуже мало підприємств, що займаються утилізацією відпрацьованих енергозберігаючих ламп , на це потрібна мовляв спеціальна ліцензія, а в магазині, де ці лампи придбавались, відмовились надавати підтвердні документи на відпрацьовані лампи . От такий замкнений круг. Після цього я намагаюсь не зв"язуватись із люмками( не путати з ЛЕД-лампами), хоча люмки в кілька раз дешевші за ЛЕД-ки. Чи хтось із колег цікавився даною проблемою? Бо спочатку вимагають оптимізувати енергозбереження. а потім виникають не менші проблеми , як від використаного позбутись, та ще й до того за немалі гроші.
Да статью о необходимости утилизаций таких ламп ещё читал в 2006 году, но так как в реалии такие фирмы только в Киеве как оказывается wink то я просто закрывал глаза на это (это секрет) ну и к тому же инспекция по экологии к нам ни разу не наведывалась (пронесло)!
 
mulberryДата: Четвер, 05.03.2015, 15:05 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





EVGENIY, ну і ми закрили (по секрету) на цей нюанс очі cool . А утилізувати нам ці лампи вийде дорожче, ніж вартість, за яку ми їх придбали. До того ж, як виявилось, лампи не встигли себе окупити, бо не витримали заявленої кількості годин експлуатації. На повірку вся оця туфта про економність  виявляється  просто  рекламним трюком...Або ж не з нашим щастям( проводка слабка та й перепади напруги майже постійні).
 
kapustaДата: Четвер, 05.03.2015, 15:23 | Повідомлення # 11
Група: Видалені





работаем по утилизации с харьковским предприятием (в Днепропетровске работает тоже, может и в других городах) - все разрешения и лицензии имеются. Утилизация энергосберегающей лампы в 2014 году стоила 6,60 грн. Могу поделится контактами
 
mulberryДата: Четвер, 05.03.2015, 15:42 | Повідомлення # 12
Група: Видалені





kapusta, скиньте приватним повідомленням. Як щодо транспортування? Всі фірми по утилізації , з якими ми мали справу,  доставку до місця утилізації здійснювали своїм транспортом.Ми далеко від Харкова.
 
Ludmila_Дата: Четвер, 05.03.2015, 16:06 | Повідомлення # 13
Група: Видалені





kapusta, можете поділитися контактами в цю гілку або приватним повідомленням?
 
kapustaДата: Четвер, 05.03.2015, 16:16 | Повідомлення # 14
Група: Видалені





сейчас приватным скину

Добавлено (05.03.2015, 15:16)
---------------------------------------------
Ludmila_, Получили? - первый раз шлю через личку и не пойму - отправилось или нет

 
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Облік запасів » Енергозберігаючі лампи
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: