Субота, 18.05.2024, 21:00
Сайт 
Головна | Облік безоплатно переданих медикаментів - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Облік запасів » Облік безоплатно переданих медикаментів
Облік безоплатно переданих медикаментів
НастёнаДата: Середа, 04.04.2012, 12:03 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Обласна лікарня в грудні 2011р. придбала медикаменти, в січні 2012р. з управління охорони здоров'я надійшов наказ про їх розподіл по лікарням області. Як в обліку відобразити таку передачу? Чи повінні лікарні які отримали медикаменти звітувати?
 
EVGENIYДата: П`ятниця, 06.04.2012, 01:06 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Natty, Настёна, будем ждать какую нибудь статью в журнале каком нибудь, никто не знает видать!!
 
NattyДата: П`ятниця, 06.04.2012, 19:14 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Да, да, и я надеюсь на какой-нибудь журнал. Но пока мы ждем, может быть кто-то посоветует ресурс, где можно было бы получить такого рода бесплатную консультацию?
По-моему, на сайтах журналов нет смысла спрашивать - там только подписчикам отвечают, и то не всем.
 
userДата: П`ятниця, 06.04.2012, 22:14 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Так зателефонуйте в будь-яку обласну лікарню і узнайте. Я сьогодні ходив, але вона на лікарняному. Дівчата кажуть що все вирішується на рівні ГБ головного управління ОЗ.
 
NattyДата: Субота, 07.04.2012, 15:11 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Да, надо искать "Змiни до галузевих iнструкцiй", как написано в последнем абзаце этого Листа.

Повідомлення відредагував Natty - Субота, 07.04.2012, 15:11
 
НастёнаДата: Вівторок, 10.04.2012, 10:25 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





я запитувала в інших лікарнях і у головного бухгалтера УОЗ їхні відповіді не співпадають
 
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Облік запасів » Облік безоплатно переданих медикаментів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: