П`ятниця, 19.04.2024, 00:30
Сайт 
Головна | Терміново! Облік основних засобів! - Сторінка 2 - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » Терміново! Облік основних засобів! (Спірне питання)
Терміново! Облік основних засобів!
Радистка_КэтДата: Вівторок, 03.02.2015, 12:17 | Повідомлення # 31
Група: Видалені





Мало информации. Какой счет, какой бюджет у вас - єто  все важно
 
nazarvovkДата: Середа, 04.02.2015, 12:28 | Повідомлення # 32
Група: Видалені





державний бюджет,105 рахунок
 
Радистка_КэтДата: Середа, 04.02.2015, 12:55 | Повідомлення # 33
Група: Видалені





Согласно Постановлению № 1314

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1314-2007-%D0%BF
 
OlyaДата: Понеділок, 06.04.2015, 17:05 | Повідомлення # 34
Група: Видалені





Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи було порушено вимоги Постанови КМУ №332 від 05.04.2001р."Про граничні суми витрат..." в такій ситуації:
- устонова придбала 2 монітори по 2500 грн. за одну одиницю та системний блок за 5000 грн.;

- при цьому, всі об'єкти основних засобів було поставлено на облік, як окремий предмет по 104 рахунку;
- фінасова інспекція вважає, що було порушено граничну суму витрат на придбання персонального комп'ютера - 7200 грн.;
- але установа придбала не комплект, а окремий предмет чи правомірні дії фінансової інспекції  (в примітці до Постанови визначено, що затверджені граничні суми витрат призначені для придбання комплектних..., а не окремих деталей (предметів))
 
AnnaDanilenkoДата: Понеділок, 06.04.2015, 17:22 | Повідомлення # 35
Група: Видалені





Якщо ви ще тут - хвилинку зачекайте я подивлюся

Добавлено (06.04.2015, 17:22)
---------------------------------------------
Придбали одночасно і монітори і системники?

 
OlyaДата: Понеділок, 06.04.2015, 17:39 | Повідомлення # 36
Група: Видалені





AnnaDanilenko, Так по одній накладній, але монітори розписано окремо, системний блок окремо. Моніторів було 2 шт., а системний блок 1 шт.

Повідомлення відредагував Olya - Понеділок, 06.04.2015, 17:42
 
AnnaDanilenkoДата: Понеділок, 06.04.2015, 17:55 | Повідомлення # 37
Група: Видалені





судових рішень по такому питанню не знайшла, може варто написати листа щоб мінфін роз°яснив? бо інакше вряд чи відіб’єтесь((
 
Радистка_КэтДата: Понеділок, 06.04.2015, 18:08 | Повідомлення # 38
Група: Видалені





Фининспекция неправа однозначно.

Думаю, нужно плясать от определений - что входит в понятие "компьютер".
 
OlyaДата: Вівторок, 07.04.2015, 20:34 | Повідомлення # 39
Група: Видалені





Радистка_Кэт, я так і довожу, що ми придбали різні предмети, а не персональний комп'ютер, як комплект. Але, нажаль, нашу фінансову інспекцію, поки що, не можу переконати. Почалися дурні запитання -навіщо ви купляли, окремо, а не комплектом і тому подібне.. Я розумію в установи є право вибору, але як це довести фініспектору? Вперлась, що ми порушили граничну суму витрат.
 
AnnaDanilenkoДата: Середа, 08.04.2015, 11:13 | Повідомлення # 40
Група: Видалені





Цитата Olya ()
Радистка_Кэт, я так і довожу, що ми придбали різні предмети, а не персональний комп'ютер, як комплект. Але, нажаль, нашу фінансову інспекцію, поки що, не можу переконати. Почалися дурні запитання -навіщо ви купляли, окремо, а не комплектом і тому подібне.. Я розумію в установи є право вибору, але як це довести фініспектору? Вперлась, що ми порушили граничну суму витрат.
может попросить у поставщика какую то бумажку, что у них нет товарной позиции "компьютер" или "комплект" . а есть отдельно монитор, отдельно системный блок? не знаю поможет ли? ну а вдруг?

ти еще может обосновать что 2 новых монитора приобрели к старым системникам, а новый системник к какому то другому монитору, а не одновременно купленному?
 
OlyaДата: Середа, 08.04.2015, 12:04 | Повідомлення # 41
Група: Видалені





Цитата AnnaDanilenko ()
ти еще может обосновать что 2 новых монитора приобрели к старым системникам, а новый системник к какому то другому монитору, а не одновременно купленному?
 Да я так и объясняла, что мониторы купили к старым системникам пока не переубедила.. Спасибо ...
 
Радистка_КэтДата: Середа, 08.04.2015, 16:30 | Повідомлення # 42
Група: Видалені





Да, я думаю, это единственная нормальная схема защиты в этом случае.
 
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » Терміново! Облік основних засобів! (Спірне питання)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: