Субота, 20.04.2024, 10:52
Сайт 
Головна | Как правильно оформить подаренные компьютеры - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » Как правильно оформить подаренные компьютеры (Оформление подаренных ценностей)
Как правильно оформить подаренные компьютеры
tatasДата: Понеділок, 09.09.2013, 17:32 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Здравствуйте. Бюджетной организации были подаренны новые компьютеры. Как правильно оформить акты ? Какой они должны быть формы? Что делать в Министерстве и Казначействе я знаю. Интересует правильное оформление и проведение самими актами. Что нужно подписывать со стороной которая сделала этот подарок ? Акт в свободной форме, или есть утвержденный бланк ? Спасибо за помощь.
 
Vic323Дата: Четвер, 12.09.2013, 22:06 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





У меня вопрос аналогичный, только не знаю вообще что надо. Мне сказали довидку про надходження в натур форме подписывать в министерстве не надо, а нести в казну. И что дальше?????? Материалов в инете по этому поводу не нашла.
 
саюнДата: П`ятниця, 13.09.2013, 08:04 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





зміни до кошторису (друга група 1 підгрупа), зведення показників спецфонду , все це підписуєте і несете в казну разом з довідкою про надходження в натуральній формі, звичайно там є ще нюанси 

а щодо акта то затвердженого форми немає,  в акті вказує знос , якщо він є, необхідно , щоб розписався представник органу вищого рівня (бухгалтер) ну і ціна кількість сума , від кого надійшли компютери
 
yaolegДата: П`ятниця, 13.09.2013, 11:56 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





tatasсаюн, взагалі-то потрібно створити комісію для прийому-передачі техніки, та акт затверджується начальником органу вищого рівня. wink
 
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » Как правильно оформить подаренные компьютеры (Оформление подаренных ценностей)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: